×
  Hemen Ara   Whatsapp
Müşteri Yorumları

MÜŞTERİ YORUMLARI

   Mustafa - KASTAMONU
02-06-2022 -
Giden sevgiliyi geri getirme konusunda hemen herkesin başından bir hikaye geçmiştir. Benim de Deste hocamla iletişime geçmemin asıl sebebi buydu. Serdar’ı geri getirmem lazımdı. Ona mecburdum. Sert bir büyü yaptırmak zorundaydım, iradesi çok güçlüydü ve Serdar’ı kazanmak için zor bir büyüye ihtiyacım vardı. Tüm taktikleri büyü öncesinde tüketmiştim zaten. Hocamı arayana kadar birkaç kişiyle iletişim kurdum. Ama hepsi şişirme laflar söylüyordu. Hepsinin ilk konuştukları şey paraydı, benim para sorunum yoktu ama samimiyetsiz geliyordu bana direkt paranın konu olması. Deste hocamı aradığımda bakım yaptı ve bana oturup bildiğim o şeyi söyledi: “İradesi çok güçlü, zor bir büyü yapmamız gerekli. Ama bunu intikam için istiyorsan dikkat et, bu güçlü bir tılsım olacak ve sen dönünce terk etmeyi falan düşünüyorsan çocuğun sonu intihara kadar gider.” Bu konuda kendisini temin ettim ama bu cümlesi beni kendine inandırmıştı. Başladık işleme, öyle bir umut vardı ki yüreğimde, size tarif edemem. Hocam ne diyorsa eksiksiz yerine getirdim. Sabırlı ve anlayışlıydı. Aradığım her an kendisine ulaştım, her an sorularıma yanıt buldum. Büyü işlemi halâ devam ederken bazı işaretler görmeye başlamıştım Serdar’dan, nasıl davranmam gerektiği konusunda sürekli akıl aldım hocamdan. Sonunda artık işlem tamamen sonuçlandı. Şimdi Serdar’ın aklında fikrinde sade ben varım, bensiz arkadaşlarıyla buluşmaya bile gidesi gelmiyor. Eskiden daha mutluyuz.
   Ali - ÇANAKKALE
02-06-2022 -
Herkese merhaba ben bir müptezeldim hocamı tanımadan önce. Yadırgamayın ne olur, gözünüzün önünde her şeyiniz kaybolsa, işiniz, gücünüz ve sevdikleriniz… Benden farklı olmazdınız, hiç sanmıyorum. Peki hayata mı nasıl tutundum? Hocamızın kalbi ve aklı sayesinde. O ilmi o kadar geniş bir insan ki hiçbir çıkış yolum yoktu benim. Sevgilim sayesinde ki ona milyon kere yaşadıklarım yüzünden kötü davranıp kovmuşluğum olmasına rağmen gitmedi. Bu halim onu da çok üzüyormuş, internetten bir medyum aramış durmuş. Birkaç kişiyle benim adıma işlem denemiş, benim haberim yoktu. Sonunda hocamıza ulaşmış ve hocamız demiş ki bu işlem sert bir büyü, ben tek başıma halledemem, sevgilinin yani büyüye mahzur kalan kişinin de uygulaması gerekiyor. Sevgilim oturdu güzelce anlattı bana, benim hiç inancım yoktu ama yıllardır bir şeyim olmamasına rağmen, kendine söz vermememe rağmen hayatımda kalan o kızın hatırına denedim. Hocamızın dediklerini harfi harfine uygulamaya başladık. Hocamın dediğine göre kadının biri sevgilimden ayırmak için papaz büyüsü yaptırmış bana. Ancak danıştığı medyum biraz beceriksizmiş ve büyünün olması gereken amaca değil de benim hayatımın mahvolması amacına hitap etmesini sağlamış. Biz bana yapılan büyüyü hocam sayesinde bozduk. Eğer bugün kendisi el uzatmasaydı bana halâ hayatımı ot gibi sürdürecektim. Şimdi düğün planlıyoruz sevdiğim kızla. Bize yardım ettiğiniz için Allah razı olsun hocam.
   Pınar - SAMSUN
29-05-2022 -
Büyü yapmaktan daha çetin bir işlem varsa o da bir büyüyü bozmaktır. Eğer hocamız olmasaydı ve elimden tutup bana yardım etmeseydi şuan ne halde olurdum bilmiyorum. Pınar ben. 25 yaşındayım ve 5 senelik bir flörtümle söz yüzükleri taktım. Aileler hiç anlaşamıyorlardı, o ailesinin biriciği ben de kendi evimin biriciğiydim elbette. Hocamıza ulaşma sebebim de nişana çok az bir zaman kala sevgilimdeki değişimlerdi. Eskiden ben olmadan, bana sormadan bir şey yapmak içinden bile gelmeyen Yağız, artık bensiz planlara dahil olur olmuştu. Arayıp sormuyor, ilgilenmiyordu eskisi gibi. Her ne kadar korksam da arkadaşım Nur, hocamızı önerdi bana. Sevgilisinin annesine kendisi için bağlama büyüsü yaptırmıştı. Kadın kızım diye diye dolanıyordu Nur’un peşinden, yani canlı bir örnek gözümün önündeydi. Hocamıza ulaştığımda olduğu gibi anlattım. Kendisi benden, sevgilimden bazı bilgiler ve bir fotoğraf istedi. 10 dakika sonra hocamıza ulaştığımda gerçekle yüzleştim. Ailemizde çekik gözlü esmer bir kadın, bu kadının kim olduğunun adım kadar farkındaydım. Yağız ve bana mutluluk yüzü görmeyelim diye büyü yaptırmak istemiş, sonra da Yağız’ın benden soğumasını sağlayacak o büyüyü yapmışlar. Hocamız vesilesiyle şükürler olsun ki soğutma büyüsü bozma işlemini kazasız belasız yaptırdım. Şimdi sevgilim eskisi gibi. Hocamızın sitesini gördüğümde sizin vesilenizle bir teşekkür etmek istedim arkadaşlar, önce Allah sonra hocamız inşallah yardımınıza koşsun.
   Neslihan - KÜTAHYA
29-05-2022 -
Zararlı bir aşk dediğinizde benim oğlum hep orada olurdu. Bu kız da onlardan biriydi, hiç aileme yakışmayacak, rahat ve sorumsuz bir kızdı. Üstelik diğerlerine oranla da saygısızdı. Yine de zamana bırakmak istedim. Büyüden, büyünün ailelere ve insanlara olan lanetinden her zaman korktum. Hocamı tanıma sebebim de sözde gelinimin oğlum dışında bir ilişkisinin de olduğunu öğrenmemdi. Bu kızın yaptıklarını açığa çıkaramıyordum, çok akıllı davranıyordu. Araştırmaya başladım, artık bu kızdan kurtulmamın yolu olmalıydı. Birçok medyum hoca vardı internette, tek tek her birini arayıp fikir soruyordum. Tekinsiz gelen bir sürü görüşmemin ardından hocamı tanıdım. Başta yine endişelerim vardı, bir kere para da konuştuk, ne yapılacağını da detaylıca inceledik. Ama içimde bir yerde güven de vardı hocamıza karşı. Cesaretimi topladım ve ilk olarak oğlumda büyü olup olmadığına bakım yaptırdım. Varmış, güçlü bir aşk tılsımı varmış. Hocamız onu çözdü, garanti olsun diye soğutma işlemi de yaptırdık. Şimdi evladım kendini aldatan o kadından nefret ediyor. Hocamız benim işlemlerim aşırı zor olmadığından, işlemlerimi ve ne yapacağımı kargo yollayıp onda anlattı. Aklıma takılan her an onu arayabildim, elinden geldiğince hızlı yanıt verdi bana. Allah sizden razı olsun hocam. Eğer siz ve ailemi kurtarmam yolundaki desteğiniz olmasa, şuan yolda görsem yüzüne bakmayacağım kadar karaktersiz bir kıza gelin diyecektim. Ne yapar nasıl hakkınızı öderim sizin?
   İsimsiz - İSTANBUL
29-05-2022 -
18 yaşına yeni girmiş ve tutamadığım bir oğlum vardı. Çalışıp alın teriyle kazandığı parayı kötü alışkanlıklara yatırıyordu. Uyuşturucu kullandığını duyduğumdaysa adeta canımı söküp yerinden çıkardılar. Ne yaptımsa onu bu tür alışkanlıklarından döndürmeyi başaramadım. Komşulardan Harun bey, karısının çocuklardan nefret etmesi sonucunda durumu anlamlandıramayıp bir hocaya gittiğini anlattı bize. Hocanın söylediklerini söyleyip, oğlumuza büyü yapılmış olabileceğini söyledi. Eşim dayanamadı ve hocamıza ulaşmak konusunda kararlı olduğunu belirtti, pek inancım olmadan gittim aradım kendisini. Durumu anlattığımda, bize yardım edeceğini söyledi. Eşimin ısrarıyla ödemeyi yaptım, anne baba olarak görev ve okumalarımız vardı. Hocamdan Allah razı olsun, önce arkadaşlarından soğuması için sonra da alışkanlığından soğuması için 2 farklı konulu işlem yaptı. Oğlum 2 hafta sonra bana geldi ve psikiyatrist desteği ve diğer her ne tedavi varsa almak istediğini söyledi. Şimdi geleceği için çalışıyor ve kenarı birikim yapıyor. Neyse, benim konum bu güzel insanın yaptıkları. Hocamız bize birden fazla görev verdi ve zamanlarını belirtti. Arkadaşlar, ben yaparım diyen herkes beceremez bu işi, gerçekten işini biliyor bu insan. Nerede ne yapması gerektiğine inanılmaz hâkim. Allah razı olsun hocam, ben sizi çekinmeden aradım umarım ihtiyacı olan diğer insanlara da yol gösterir yorumum, onlar da sizi çekinmeden arayıp dertlerini açarlar. Yeniden, aileme kazandırdığınız evladım için size sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    Gülşen - ADANA
29-05-2022 -
İyilik için yapılan bir büyünün de gerçekten günahı var mı? Bunu bilmeden tanıdım ben hocamızı. Tek derdim gelinimizin mutluluğunu düzeltmekti. Gülşen ben, büyüyü erkek kardeşime yaptırdım. Ferhat’ın içki bağımlılığı vardı ve bilirsiniz işte, içkinin tüm kötülüklerin anası olduğunu. Gelin boşanmak istiyordu, kendince haklıydı da bu ayrılık ona en azından kızıyla mutlu bir hayatın kapılarını aralayabilirdi. Kim ayyaş bir herife karılık etmeyi isterdi? Ama bu şekilde bir ayrılığı görümce olarak ben istemiyordum, gelin haklı da olsa uygun görmüyordum ve sonunda karar verip hocama gittim. Diğer medyumlar gibi paragöz bir tutum takınmaması kendine güvenmemi sağladı. Yapmak istediği işlem hakkında beni bilgilendirdi ve benim yapabileceklerim konusunda bana yardımcı oldu. Tüm durumlar konuşulduktan sonra tahminlerimden daha uygun bir ücret önerdi bana. Bu iş için çok daha fazlasını gözden çıkarmak zorunda olduğuma inanan bana ilaç gibi geldi, anlatamam. Hocamla işlemlere başladık ve sadece 3 gün içinde kardeşimin evinde gözle görülür değişimler vardı. Evet hocam iyi birine ve özü sözü bir birine benziyordu, ona bundan güvenmiştim. Ama bu tahminimden bile erken geldi. Bir kez daha güçlü ilmine şaştım kaldım kendisinin. Eğer kardeşimin yuvası kurtulduysa hepsi sizin sayenizde hocam. Umarım hep altın gibi bir hayatınız olur. Hak ettiğinizin de üstünde mertebeniz olsun Cennette Allah milyon kere razı olsun.
   Serkan Arı - SİVAS
14-05-2022 -
Herkese selamlar, benim adım, Serkan. Bana çalışmak çok zor geliyordu, daha doğrusu başkasının işinde çalışmak zordu. Fırsat buldukça para biriktiriyordum ve biraz birikim yaptım, biraz da kredi çektikten sonra kendi iş yerimi açtım, küçük mütevazi bir lokantaydı. Fakat kendi işimin patronu olmak çok iyi hissettiriyordu. Eleman ihtiyacı olduğu için ilan verdim ve birisi geldi, biraz konuştuktan sonra onu aşçı olarak işe aldım. Bizim lokantada işçi patron ayrımı yok, her şeyi beraber yapıyor abi kardeş gibi çalışıyorduk. Çalışan kişinin ismini vermek istemediğim için onun ismini değiştireceğim ona kadir diye hitap ediğim. Kadir ile bir piknik ortamına gittik onun arkadaş ortamında bir kız gördüm ve ilgimi çekti. Kadir’e onu sordum ve bana hiç bakmamamı tavsiye etti, çok havalı, bir o kadarda kendini beğenmiş biri olduğunu söyledi. Onu dinlemeye ve bakmamaya çalıştım. Zaman geçtikçe onunla daha çok karşılaşmaya başladım ve artık konuşup aramı yakınlaştırmaya karar verdim ve yanına gidip konuştum. Aylar geçti ve onunla samimi olduk. Bu süreçte bende ona iyice âşık olmuş Kadir’in söylediği her şeyi aşkımdan görmez oldum. Aşkımı uzatmamayı düşündüm ve ona sevgimi itiraf etmeye karar verdim, güzel bir kafede yer ayırtıp onu önce sinemaya götürüp güzel bir vakit geçirdikten sonra yemeğe götürüp, ona âşık olduğumu söyledim. Bana gülümsedi ve bunun mümkün olmayacağını, kendisinin bana karşı bir şey hissetmediğini sadece arkadaş olduğumuzu söyledi. Ogün içimde bir kırıklık ile eve döndüm, Kadir’i aradım ve ona başımdan geçenleri anlattım, bana bakmamam gerektiğini, söylediği şeyleri unuttuğumu yani dinlemediğimi söyledi ve yarın konuşuruz diyerek kapattı. Yarın oldu ve işe gittim, Kadir ile konuştum ve bana büyü ile bu işi yaptıklarını bu sayede mümkün ola bileceğini söyledi. Biraz düşündükten sonra bu iş aklıma yattı ve böyle birisini nerden bula bileceğimizi sordum ve bana bu hocanın numarasını verdi. Hemen aradım ve konuştuk, yanına gelip gitmeler falan derken bu işi başardı, sevdiğim kız benden başka birisini görmüyordu. Arkadaşlar bu yorumu mutluluk içinde yazdım çünkü ben sevdiğimi elde ettim ve siz neden edemeyesiniz ki. Hocaya güvenin çünkü o işini dürüstçe yapıyor ve ucuz bir miktara hallediyor.
   Nur - AMASYA
12-05-2022 -
İçe kapalı, kimseyle konuşmayan ve hiçbir şekilde hayata tutunamayan bir oğlum vardı. 35 yaşındaydı ama bir kız arkadaşı bile olmamıştı ne hikmetse. Bu benim içimi bir anne olarak çok acıtıyordu. Evladımın yalnızlığına tanık oluyordum her gün. Gün falan yaptığımızda birkaç medyumu, özellikle hocamızı çok önerirlerdi bana ama ben pek şey etmezdim, yani ne bileyim büyüye güvenemezdim. Keşke erken karar verip danışsaymışım hocama, keşke ilminden faydalansaymışım onun. Sonunda artık deli cesaretiyle ulaştım hocama. Hakkındaki birçok övgüyü hatta daha da fazlasını hak eden biri gerçekten. Oğlum için bir işlem yapabileceğini, biraz zor olacağını ve bu işlem esnasında benim de bazı görevlerim olacağını söylemişti. Bir anne olarak hazırdım ben tüm görevlere, sonunda evladımın bağlanan kısmeti çözülecekse. Denilenleri harfiyen uyguladıkça ruhum rahatlıyordu sanki. Artık doğru yolda olduğumun farkındaydım. Çok geçmeden oğlum bir iş görüşmesinin olumlu olduğunu söyledi. Sonra işe alındı, kılığı kıyafeti düzelmişti. Özgüveni de geldi hepsinin sadece birkaç dua ve tılsımlı söz öbeği sayesinde olması muhteşemdi. Şimdi oğluma kız istemeyi konuştuk, aklıma bir kez daha sizin sayenizde evladımın gelecekte baba da olacağı geldi. Mutluluğumun teşekkürünü de buradan size yazarak iletmek istedim. Ben eğer güvenmeseydim şuan bunların meyvesini yiyemezdim. Allah ne muradınız varsa versin, benim çocuğumun yüzü sayenizde gülüyor hocam. Bir medyum soran herkese tek önerdiğim insan sizsiniz.
   Figen - GÜMÜŞHANE
02-11-2021 -
Herkese selam, benim adım Figen. Eşim ile çok mutlu bir hayatımız var. Ve bir gün, eşimin yakın arkadaşı ile beraber yemek yemeye gitmiştik. Arkadaşı masadayken gözümün içine bakıyor, sürekli beni süzüyordu. Ben bu durumdan rahatsız olmaya başlamıştım. Rahat davranamıyor, istediğim gibi hareket edemiyordum. Sonunda yemek işi bitti ve evimize döndük. Eşime arkadaşının gözlerimin içine baktığını, sürekli beni süzdüğünü söyledim. Bana inanmadı ve arkadaşlığımı kıskanıyor, bizi ayırmaya çalışıyorsun diye kızmıştı. Suçsuz yere eşim bana kızdığı için sinirlerim bozulmuştu. Eşime onun ile bir daha buluşup, sana bunu kanıtlaya bilirim dedim. Eşim arkadaşını aradı ve hep birlikte pikniğe gidelim diye davet etti. Hep birlikte gittik ve eşimin arkadaşı tekrardan bana bakmaya başladı. Eşim bir süre bizden uzaklaşınca arkadaşı yanıma geldi ve benden hoşlandığını söyledi. Kendisi ile sevgili olmamı istedi, eşimin haberi bile olmayacağını, eşim yanımdayken beni arayıp tehlike yaratmayacağını da ekledi. Ben eşimi çok sevdiğim için hemen reddettim. Bu seferde eşimin arkadaş arasında ifşa fotoğraflarını internette yayınlayacağını, benimde numaramı dağıtacağını söyledi. Bu sırada eşimde yanımıza geldi. Hemen mangal falan diye lafı değiştirdim ve konuyu kapattım. Eve gidince hemen internetten bir medyum bulmaya başladım. Kısa bir araştırma yaparak bu hocayı buldum. İletişim bilgilerine ulaşıp yanına gittim. Eşimin arkadaşına soğutma büyüsü yapacağını ve benden soğuyacağını söyledi. Ona inandım, güvendim ve eşimin arkadaşı benden soğumuştu. Allah sizden razı olsun hocam, sayenizde mutlu yuvamız zarar görmedi.
   Dursun - BİLECİK
02-11-2021 -
Herkese selam, benim adım Dursun. Sevgilimin yakın bir kız arkadaşı var. Biz sevgilim ile çok mutluyuz. Arkadaşı da benden hoşlanıyormuş. Ben ise ondan hoşlanmıyor, hatta uzak durmaya çalışıyordum. Sonralarda benim sevgilimde bundan şüphelenmeye başladı. Arkadaşı ile konuşmamı, sandığı gibi bir şey yoksa arasının kötü olmamasını istedi. Kabul ettim ve benim sevgilim o değil de sen olsaydın, nasıl olurduk falan diyerek konuya girdim. Hemen duygularına yenik düştü ve beni sevdiğini, benden hoşlandığını itiraf etti. Ama onlar çok uzun bir süredir, çocukluktan beri birlikte oldukları için, ayrılmalarını, arkadaşlıklarının bozulmasını istememiştim. Bunu kız arkadaşıma söyleyemezdim, söylersem tartışacaklar, araları açılacaktı. Kız arkadaşımın mutluluğu için arkadaşı ile konuşmak istedim ve aradım. Üzgün olduğumu, fakat onunla sevgili olamayacağımızı, sevgilimin arkadaşı olduğunu ve benim sevgilimi çok sevdiğimi söyledim. Oda beni unutamadığını, yaptığının doğru bir şey olmadığını, psikolojik tedavi bile görüp, hayla beni unutamadığını söyledi. Bende konuyu kapattım ve internete girdim. Medyum araştırması yaptım. Güvenilir medyum bulmak çok çok zordu. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile bu hocayı buldum ve hemen aradım. Bana yanına gitmem gerektiğini söyledi, ben heyecan ile yanına gittim. Ona inanmam güvenmem gerektiğini, bunu yaptığımda başara bileceğini söyledi. Dediklerini yaptım, inandım, güvendim ve başardı. Sevgilimin arkadaşı beni unuttuğunu benden soğuduğunu söyledi. Allah sizden razı olsun hocam, sayenizde iki arkadaşın arası açılmaktan kurtuldu.
   Sema - İSTANBUL
02-11-2021 -
Merhaba arkadaşlar benim adım, Sema. Ben evleneli 2 sene olmuştu fakat eşimin araba sevdası hiç azalmamıştı. İşe gidiyor, çalışıp kazandığı tüm parayı arabaya harcıyor, hafta sonu tatilini arabayı temizlemek, sanayiye götürüp eksiklerini yaptırmak ile geçiriyordu. Normalde bana ilgisi olan eşim, arabada bir sorun olduğunda onu düşünüyor, hep dalgın oluyordu. Bu duruma bende çok üzülüyordum. Eşimin akıl sağlığını kaybettiğini, psikolojisinin bozulduğunu düşünüyordum. Psikiyatriden randevu aldım ve eşimi psikolog ile görüşmeye ikna ettim. Beni kıramadığı için gidip psikolog ile konuştu. Fakat başarısız olmuştu. Eşimin hobisine saygım vardı, ama eğlencemizden kısıyor, bazen yiyeceğimizden bile kısıyordu. Bu yüzden bunun bir hobi değil bağlanma olduğunu anladım. Arkadaşlarım ile konuşurken, şaka ile karışık soğutma büyüsü yaptırsana diye konu geçti, gülüştük ve konu kapandı. Akşam başımı yastığa koyunca, bunun gülünecek bir şey olmadığını, mantıklı ola bileceğini düşündüm. Sabah olmasını sabırsızlıkla bekledim. Sonunda sabah oldu ve eşim işe gitti. Hemen internete girdim ve güvenilir medyum araştırmaya başladım. Dolandırıcı güvenilmez çok medyum olduğu için, bulmakta zorlandım. Sonunda bu hocayı buldum ve hemen aradım. Beni yanına çağırdı ve gittim. Eşimin arabaya bağlılığını anlattım. Ona inanmamı güvenmemi söyledi. Dediği tüm her şeyi eksiksiz uyguladım ve eşim arabadan soğudu. Şu an kendisi bana karşı çok ilgili bir insan. Allah sizden razı olsun hocam, yuvamızı huzur ile doldurdunuz.
   Nezahat - NİĞDE
02-11-2021 -
Selamlar ben Nezahat, benim alkolik ve eviyle hiç ilgilenmeyen bir oğlum var. Evlendirdiğimizde düzelir diye temiz bir kız bularak evlendirdik, ama aksine daha da sorumsuz, daha da sert oldu. Eskiden benden babasından korkan oğlum, şimdi evin reisi olduğu için kızcağıza yapmadığını bırakmıyordu. Onu aşağılıyor, boğazlarından dahi kısıp içkiye yatırıyordu. Gelinimden bunları duyduğumda bir anne olarak nasıl utandım, nasıl çaresiz hissettim tahmin edersiniz. Psikologlar denedim, evlendirmeyi denedim, ne denediysem alkol batağından kurtaramadım. Son çare kalmıştı, o da günaha girmek. Oğluma büyü yaptıracaktım. Hocamızın yardımıyla yıllar önce yengeme yapılan ayırma büyüsünü bozdurmuştuk. Bunu hatırladım ve isim soy isimden tekrar hocamızın bilgilerine ulaştım. Aradım ve hâlimi arz ettim. Sağ olsun beni dinledi ve içkiden soğutma büyüsü yapmaya karar verdi. Çok düşük bir ücret aldı ve oğlum artık iyi aile babası gibiydi. Hocam her derdimizde aklımıza gelenin sen olması inceliğine ne dersin? Önce yengemi kurtardın, şimdi de oğlumun ve gencecik gelinimin evliliklerini. Hocam sana yürekten teşekkür ederim, sonuna kadar tavsiye de ediyorum. Hayatımda tanımadım böyle işini adam gibi yapan, paradan önce insanların verim almasını düşünen. Hocam umarım Allah sana uzun ömürler verir çünkü sen gibisi dünyada bence kalmadı. Bir gün şansım olursa size baklava getirmek istiyorum. Bir anneyi mutlu ettiniz, Allah da sizi her anınızda mutlu eder İnşallah. Şu hayatta güven duyulacak biri varsa o da sizsiniz.
   Sena - BOLU
02-11-2021 -
Olmazlarım oldu, artık her şeyden daha mutluyum. Arkadaşlar benim serseri, istemediği bir davranış gördüğünde karşısındakinin gözünün yaşına bakmadan zarar verecek potansiyelde bir sevgilim var. Ben 27 o da 33 yaşında. Ama anlatamam size, ne yaparsam gözüne batardı, ona gülümsesem bir dert, suratımı assam başka dertti. Bunları da geçtim, telefonu ilk çalmada açsam “elindeydi galiba kimle yazışıyordun” derdi. Uzun çaldığında açsam “ne yapıyordun da telefonuma bakmadın” diye yine beni suçlardı. Tabi dayak ve işkenceleri de cabasıydı. Sonunda canımdan bezdim, en kötü ne olur ki dedim ve bir medyum araştırması yaptım. Daha durumu sormadan kaç paramın olduğunu soran medyumlardan gına gelmişti. Tam yıldım yıkıldım, yapamadım hayatım boyunca eziyetle yaşayacağım derken karşıma hocamız çıktı. Onu aradığımda direkt bütçemi söyleyerek olaya girmiştim. Biraz şaşırdı ve mevzuyu sordu. Anlattım. Bir çeşit soğutma büyüsü çalışması yapacağımızı anlattı. Kabul ettim. Hocamız işlemlere başladı, bense bana düşen görevleri hocamız verdiğinde yapıyordum. İşlemin daha üçüncü gününde sevgilim beni aldattı. Bundan o kadar mutluydum ki. Sonra da bir haftanın sonunda, hocamızın derin ilmi ve manevi varlıklar üzerindeki kuvveti sayesinde sevgilim benden sıkıldığını, ayrılmak istediğini söyledi. Gitsin kimin hayatını mahvederse etsin. Kızlar, ruh hastası adamlardan kurtulmak için her zaman onu arayabilirsiniz. Hocamız dünyanın belki de en başarılı medyumu. Bana dünyamı verdi ya, Allah ondan razı olsun.
   Gülistan - SİVAS
02-11-2021 -
Merhaba herkese, Ben Gülistan. Kocamla görücü usulü evlendim. Başta her şey buralarda olması gerektiği gibi ilerliyordu. Sırıl sıklam aşık değildik birbirimize, ama bir oranda sevgi de vardı içlerimizde. Evlilik dediğin sevgisiz saygısız katlanılmaz ya. Tam da öyle oldu. Katlanılmaz evlilik yaşamaya, evliliğimin 6. Ayında başladım. Kocam bana adeta evdeki köpek gibi davranıyordu. Hakaret ediyor, aşağılıyor, ailemin yanı bile demeden eziyordu. Babam bir kez bu duruma laf etmeye kalktı ama “bu ev benim evim, karı benim karım döverim de severim de. Beğenmiyorsan al kızını git” deyince adam ne olduğunu şaşırdı. Köy yerleri küçüktür, bana da çocuğu olmayan, hocamız sayesinde bebe sahibi olan Nuray abla methetti hocamızı. Belki bunda iş vardır, belki de hoca durumu düzeltir dedi. Aklıma yattı, bir bileziğimi bu işe feda edebilirdim. Hocamızı aradım, giden paranın bilezik kadar olmadığını duyunca rahatlamadım diyemem. Hocam kocamın üstünde işlem olduğunu, ondan bana düşmanca davrandığını söyledi. Beraber büyüyü bozduk. Sonra da âşık olması için bir çalışma yaptık. Sağ ol, var ol hocam. Senin sayende sıradan insanların evlilikleri gibi değil. Daha güçlü bir sevgi bağı olan bir evlilik yaşıyorum. Sana o kadar şey borçluyum bilemezsin. Her yalnız kaldığımda senin sağlığın ve mutluluğun için sana dua ediyorum. Hocam, Allah seni dertli kulların karşısına çıkarsın, onlara deva ol hep.
   Esma - KAHRAMANMARAŞ
02-11-2021 -
Merhaba ben aldatılan bir kadın, Esma. Bu zamana kadar eşime her ne istediyse öyle davrandım. Bazen bir kadın, bazen arkadaş bazen de bir köle hizmetçi gibiydim. Eşime her zaman başka bir kadına gerek duymayacağı ölçütlerde görevlerimi yapmak istedim ama, son zamanlarda beni aldatıyordu, farkındaydım. Buna sosyoekonomik gücü yeterli kadınların verdiği o “çantamı toplar çeker giderim ablası” tepkisini veremezdim ki ben. Genç kızlığımdan beri asla bir şey bilmedim. Çalışmadım, çalıştırılmadım. Ne yapardım şimdi ben bu duyduğum gerçeği nasıl hazmederdim? Eşim başka bir kadınla gece ben uyurken balkonda aşk fısıltılarıyla konuşurken, o gece uyuyor gibi yaparak ağlamak ne denli acı bilemezsiniz. Dayanamadım ve battım batacağım kadar diyerek internette belki hacı hocayla çözerim bu işi diye medyum araştırmaya koyuldum. Şansıma karşıma hocamız çıkmıştı. Ona güvendim, ödemeyi yaptım. Eğer işlem yapılır ve tutarsa, ödeme sorun olmayacak, tutmazsa da kocamın beni boşaması için bir bahane bile olabilecekti. Hocamız önce o kadınla hocamızın arasına soğutma büyüsü yaptı, sonra da benim evliliğimi kurtaracak bir işlem yaptı. Şimdi eskisinden daha huzurluyum. Beyim beni mutlu etmek için her yolu deniyor. Hocam sen nasıl bir meleksin, sen neler verdin bana biliyor musun? Allah’ıma şükürler olsun senin gibi birini karşıma çıkardığı için. İnşallah diğerleri de umut tüccarlarına para kaptırmazlar, sen hepimizin dertlerine deva olmaya yetersin hocam.
   Mahizer - TUNCELİ
02-11-2021 -
Merhaba herkese ben Mahizer. Kocamın kumar alışkanlığı vardı, evine çoluk çocuğuna zaman ayırmıyor, bizim rızkımızı orada burada yiyiyordu. Bu durum hem beni hem de çocukları olumsuz etkiliyordu. Apartman komşularımızdan Müjgân abla her zaman “kızım bu böyle olmaz ama, hocaya götürseniz” falan derdi, bir gün dayanamadım ve ablanın fikrini cidden değerlendirmeye koyuldum. İnternette yaptığım güvenilir medyum araştırmalarından uzun süre sonuç alamadım, tam umudu kestim derken aradığım yirminci hocada içim ısındı. Nedense doğru insan bu dedim ve kocamın bilgilerini, durumunu hocamıza anlattım. Kumardan ve zararlı alışkanlıklardan soğuması için hocamızla beraber bir uygulamaya başladık. Kısa zamanda sonuç alacağız demişti, inanılır gibi değildi. Yaptıklarımızın üzerinden sadece üç hafta geçmişti ama kocamda inanılmaz değişimler fark ediyordum. Hocamızı arayıp nedenini sordum, bunun gayet doğal ve beklenen bir süre olduğunu, her şeyin yolunda olduğunu belirterek içimi rahatlattı. Artık eşim tam bir aile babası oldu. Çocuklar ve benimle ilgili, paramızı dışarıda harcamıyor ve çok mutluyuz. Sizler de işini hakkıyla yapan, temiz kalpli ve güvenilir bir medyumla çalışmak istiyorsanız, ben gibi başkalarıyla zaman kaybetmeyin. Bulup bulabileceğiniz en iyi insanın sitesindesiniz, mutlaka hocamızla bir görüşün. Ben hocamıza duacıyım, Allah ne muradı varsa versin. Umarım sizlerin de derdinize çare bulur, ilmi ve nefesi güçlü bir insan. Yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.
   Cemile - ADANA
02-11-2021 -
Görümce dırdırı çekmek de ayrı bir dert arkadaşlar. Bunu ancak yaşayan gelinler bilir. Kayın validem ve kocası eşim askerdeyken hayatlarını kaybetmişler. Bir tek ablası hayatta kalan kocam da ablasına tıpkı bir anne gibi saygı gösterir. Ablası da hiç evlenmediğinden, sanki kardeşimi evladı gibi görüyor. Bu çok hoş bir durum, ama keşke ucu bana da dokunmasa… Arkadaşlar ne yaparsam ne dersem kabahat oluyor. Gideceğimiz tatilden tutun da evde pişireceğim yemeğe kadar sevgili görümcemin eli hep üzerimizde. Bundan bunalıyorum, ama kocam ablasına asla laf ettirmiyor. Anneme bunları anlattığımda sabret, saygı duy falan diyor. Ama artık iş çığırığından çıkmıştı. Hamileydim ve çocuğum için hiçbir şeye nasıl doğum yapacağıma bile karar veremiyordum. Bir hışımla buna son noktayı koymaya karar verdim, iyi bir hoca araştırdım ve hocamızı buldum. Eşim ile ablasının arasının açılması benim annelik duygusunu rahatça tatmam demekti. Hocamızla sıradan bir ara soğutma çalışması yaptık. Ben hamile olduğumdan ve sürekli gözler bende olduğundan, benim yapmam gerekenleri de kendisi bulunduğu yerden halletti. Cinsiyet öğrenmeye görümcem gelmedi, bu benim için ilk zaferdi. Daha sonra hayatımıza karışmaya başladığı birkaç konuda kocam tarafından tepki aldı. Şuan halâ hayatımızda ancak durması gereken mesafeyi bilerek. Hocamızın sayesinde ben de her anne gibi duygularımı yaşayabildim. Sizin de derdiniz varsa her konuda kendisinden yardım alabilirsiniz. Çok değerli bir insan.
   Şerife - GİRESUN
02-11-2021 -
Arkadaşlar Şerife ben. Sanal hayattan bir erkek arkadaşım vardı, güvensiz ve kadınların yalancı yaratıklar olduğuna inanıyordu. Sadece Skype üzerinden konuşuyorduk. Hastalıklı bir ilişki süreciydi anlayacağınız, telefon numarasını bile bilmediğim bu çocuğun acıları benim hayatımda özel bir yer tutuyordu. Duygusaldım, kıyamıyordum ona. Altı ayın sonunda kendi hayatımı, kendimi unutmuş sadece Mert’e iyi gelmeye çalışıyordum, ama adının bile Mert olduğundan emin değildim. Bu benim için zor bir süreçti, kendi benlik duygumu yitiriyordum. Sonunda zor da olsa kararımı verdim, bir medyum hocadan yardım alacaktım ve her şeyi yoluna koyacaktım. Hocamızı bulduğum ana kadar canıma tak etmişti. Herkes mi insan kandırmayı hedefler? Bıktığım bir anda, son çareler olarak değerlendirdiğim birkaç hocayı ararken denk geldim hocamıza. Anlattım durumu ve kendime bu zararlı aşktan kurtulmak için büyü yaptırmaya karar verdim. Sonunda olmuştu, haftası geçtiğinde artık Mert’e yazmak, onu aramak içimden gelmiyordu. Bu satırları hocama teşekkür etmek adına, nişanlım için hazırlanmışken yazıyorum. Gece rüyamda hocamızı gördüm, içim sızladı, yeteri kadar teşekkür edemediğimi hissettim hocamıza. Oysa şuan mutlu ve herkes gibi bir ilişkisi olan kızsam, hepsi hocamızın derin ilmi sayesindedir. Aklınızda en ufak bir soru işareti varsa sakın o medyumla çalışmayın. Bence zaten hocamızı tanımadan çalışacağınız medyuma da karar vermeyin. Etraf o kadar tehlike ile dolu ki. Umarım doğru hocayı bulur, paranızı boşa kaptırmazsınız.
   Yasin - KAYSERİ
02-11-2021 -
Merhabalar ben Yasin. Yakın bir arkadaşımın ayrıldığı kız arkadaşına, onlar ayrılmadan önceden başlayan bir sevgi durumum vardı. Ama bunu ne kıza ya da arkadaşıma belli ettim, ne de bir yerde açtım. Duygularımı içimde yaşadım ve hep kendimi bu şeyin ayıp olduğuna, arkadaşının aşkından etkilenilmeyeceğine dair telkinler ettim. Onlar ayrıldığında kız, “Onunla yaşanan başka, sizin dostluğunuz başka. Öküz öldü ortaklık bitti demezseniz, ben sizden kopmak istemiyorum” dedi. Bu hem benim hem de arkadaş grubumuzdaki diğerleri için önemli bir tutumdu, hepimiz Ceren’i çok seviyorduk. Artık etkinliklerde beraberdik, filmler, tiyatrolar partiler her ne varsa grubumuzda Ceren de dahildi. Ama benim duygularım geçmemişti. Bunu gruptan bir arkadaşıma anlattım ve arkadaşım da bunun olağan bir şey olduğunu, sonuçta sevgilisiydi ve ayrıldılar, nikahlı karısı değildi ya diyerek anlattı, bana açılmam için cesaret verdi. Ceren’e açıldığımda sert bir tepki almadım. Neticede sevgili olduk. Ama eski arkadaşımın, “tüm arkadaş grubu Ceren’e yaptıkları için ondan uzaklaşmıştık” bu ilişkiye ve sevdiğim kıza hakaretleri bitmedi. Her yerde bizi rezil ediyor, Ceren’i hep geriyordu. Eni sonu bunun sorumluluğunu üstüme aldım ve hocamızı aradım. Onu bir arkadaş tavsiyesinde bulmuştuk, arkadaşımın içkici babasının adam olmasında rolü vardı, anlattım derdimi ve eski arkadaşımı bizden soğutup durulması için işlem yaptı. Şimdi onun başka bir sevgilisi var. Asla bize karışmıyor, mesafeliyiz ve çok mutluyuz. Teşekkür ederiz hocam, bir kez daha bize yardımın dokundu. Eğer bir medyumla çalışacaksanız, mutlaka ondan yardım alanların ne dediklerine bakarak işleme başlayın arkadaşlar. Ben eğer başkalarına para kaptırmadıysam, geçmişte ne mucize başardığını bildiğim içindir.
   Hüsniye - SİNOP
02-11-2021 -
Öncelikle derdi olan herkesin kendine deva bulmasını dilerim. Ben Hüsniye ve benim 2 çocuğum var. Bir kız bir de oğlan… Ancak oğlum bir kıza sevdalandı ki sormayın. Az kaldı kızın ağzının içine düşecek. Ne dediyse onu yapıyor. Kız da o kadar sert, o kadar ters bir kız ki, size anlatamam. Bizimle hiç uyuşmadı, oğluma ne dersem her zaman bana gizliden bir sinir olduğunu hissediyordum. Ailelerin onay vermedikleri evlilikler, bitmeye mahkûmdur. Bu nedenle oğlumu bu kızdan evlilik öncesinde ayırmanın yollarına bakmalıydım. Ama ayrılıkları benim yüzümden olmamalıydı. Hoca aradım, amacım sadece oğlanın kız ne derse onu yapmamasını sağlamaktı. Şansıma hocamıza denk geldiğimde, bu işi yapabileceğini, ama işin sonunda ayrılmanın gerçekleşmeme ihtimalinin de varlığını söyledi. Israrla ayrılmaları değil, oğlumun kölelik durumunu kaldırmak istediğimi anlattım. Büyü uygulandıktan bir hafta sonra aralarında tartışmalar başladı. Kız şunu yap dediğinde, oğlan hayır gelemem, işim var, benim bir ailem de var hayatım hep senin istediğin olamaz diyordu. 14 gün içinde kız yoruldu, oğlumu istediği gibi yönlendirmediğinden, terk etti. Ben rahat ettim, onları ayıran da ben olmadım. Hepsi de hocamız sayesinde. Tuttuğunuz altın olsun hocam, umarım her zaman mutluluk sizinle olur, size sonsuz teşekkürler ediyorum. İnanın bana her aklıma geldiğinizde, aile düzenimi toparladığınız için size dualar ediyorum. Umarım kısmetimize göre bir gelin buluruz.
   Cemre - KIRIKKALE
02-11-2021 -
Herkese merhabalar, benim adım Cemre. Üniversiteye gidiyorum ve orada bir erkek ile tanıştım. Spor yapan, kendine bakmasını bilen çok yakışıklı birisiydi. Adeta ona âşık olmuştum. Adeta değil hatta resmen âşık olmuştum. Onunla ilgilenmeye başladım. Fakat onun bana karşı hiç ilgisi yoktu. Ama zorla da olsa onu elde etmek istiyordum. Daha da çok üstüne düşmeye başladım, yaptığı her şeye katılıyor, ortak oluyordum. Ona büyük bir heyecan ile duygularımı açmıştım. Beni sadece bir arkadaş olarak gördüğünü, sadece arkadaş olarak hoşlandığını söyledi. Kadınsı duygularıma hâkim olamayıp, onu elde etmeyi kafaya koymuştum. Bir psikolog ile görüşmek istedim. Seans ayarlayıp gittim. Onu unutmaya başlamıştım, sadece arada bir aklıma geliyor, bazen düşüncelere dalıyordum. Onu en son gördüğümde ona olan sevgim tekrardan aklıma geldi. Psikolog ile konuşmalarımız aklımdan geçti. Bu böyle olmaz artık ne olursa olsun onu elde etmeliyim diye düşünüp, büyü yaptırmaya karar verdim. Etrafta güzel bir araştırma yaptım, eşe dosta sordum, arkadaşlara sorduktan sonra bu hocayı buldum. Hemen aradım. Ve ona inanmam, güvenmem gerektiğini söyledi. Ona inandım, güvendim. Söylediği tüm her şeyi yaptım. Ve bunu başardı. Allah senden razı olsun hocam. Arkadaşlar sizde ona inana, güvene bilirsiniz. Âşık olduğum insan şimdi benim sevgilim. Dolandırıcı Sahtekâr değil, işini düzgün yapan birisi. Benim ile ilgilendiğiniz için tekrardan çok ama çok teşekkürler hocam.
   Meryem - ORDU
02-11-2021 -
Selamlar. Siz ne kadar yakışıklı veya güzelsiniz. Acaba benim gibi çirkin olup da güzel bir kıza âşık olan birisi var mı? Varsa da kızı büyü ile elde ede bildi mi. Benim adım Polat. Sarı saçlı, mavi gözlü, beyaz tenli, alımlı bir kıza âşık oldum. Kendim ona göre çok tipsizdim. Zaten yakışıklı olduğum uda düşünmüyorum. Ama belki bakar, belki ilgilenir diye içimde bir umut vardı. Sonunda tüm cesaretimi topladım. Her şeyi göze alıp, her ne derse desin üzülmeyecek, takıntılık haline getirmeyeceğime dair kendi kendime söz verip yanına gittim. Onu sevdiğimi, ona âşık olduğumu söyledim. İlk önce bana baktı ve güldü, sonradan ciddi olduğumu anlayınca duraksadı. Şu anda sevgilisinin olduğunu, eğer sevgilisi olmasaydı da beni bir arkadaş gibi göreceğini söyledi. Çok üzülmüştüm, okulda falan bu duyulmuş, alay konusu olmuştum. Kendi kendime sözde versem etraftakilerin bana gülmesi gururuma dokunmuştu. Psikolojik tedavi gördüm, üzülmem falan gitmişti. Fakat kızı hayla unutamıyor, benim olmasını, sevgilim olmasını istiyordum. Yakışıklı olmadığımı da bildiğim için, Güvenilir medyum bulup, aşık etme büyüsü ile kendime aşık etmeyi düşündüm. Çevremden, internetten falan araştırma yaptıktan sonra bu hocayı buldum. Hemen aradım, uzun uzun konuştuk. Beni güzelce dinledi, ona inanıp güvenmemi söyledi. Tüm kalbim ile inanarak söylediği şeyleri eksiksizce uyguladım. Şu anda o kız benim sevgilim. Allah sizden razı olsun hocam benim en çok istediğim şey oldu, inşallah sizin de tüm istedikleriniz olur. Arkadaşlar rahatlık ile hocaya güvene bilirsiniz. Güvenilmez, dolandırıcı, sahtekâr birisi değil. Güvenli bir şekilde istediğiniz şeyi yaptıra bilirsiniz.
   Gülizar - MUŞ
02-11-2021 -
Merhabalar. Ben eşimi çok seven birisiyim. Adım Gülizar. Ona çok güveniyor, istediğinde yapmayacağım şey yoktu, tabi beni aldatmadığı sürece. Oda beni seviyor, mutlu bir hayatımız vardı. Bir gün zengin bir kadın eşimi kandırmış, kendine aşık etmiş. Eşimde son zamanlarda bir farklılıklar olmaya başlamıştı. Benden uzaklaşıyor, ilgilenmek istemiyordu. Bir sıkıntısı var diye düşünmüştüm. Yanına uzanıp, bir derdi olup olmadığını sordum. Bir şeyi olmadığını, sadece canının sıkkın olduğunu söyledi. Ve hava almak için dışarı çıkmaya gitti. Hayla emin değilim, sormadım da ama o gün o kadının yanına gittiğine eminim. Sonralarda eve gelmemeye başladı. Bir gün eve gelip benden boşanmak istediğini söyledi. Ben tabi şaka zannettiğim için, bunun hiç iyi bir şaka olmadığını, hatta şaka bile olmadığını söyledim. Yüzüne bakınca çok ciddiydi. Çok üzülmüş, bir an dünyam yıkılmıştı. Nedenini sordum ve bana açıkça hayatına başka bir kadının girdiğini, beni eskisi gibi sevemediğini söyledi. Bu adamın benim kocam olduğuna inanamıyordum, sanki benim eşimin içine başka birisi girmiş, kontrol ediyordu. İstersen bunu biraz daha düşün dedim ve zaman kazanmaya çalıştım. Bu zaman içerisinde güvenilir medyum araştırmaya başladım. İnternetten bu hocayı buldum. Hemen heyecan içinde hocayı aradım. Beni dinledi ve tekrardan onu bana aşık etme büyüsü ile geri getire bileceğini söyledi. Ona gönül rahatlığı ile inandım, verdiği talimatlara uydum. Cüzi bir miktar karşılığında kısa sürede sonuç almıştım. Eşim yanıma geldi ve özür diledi, kendisini affetmemi istedi. Şu an çok mutluyuz. Allah sizden razı olsun hocam, yuvamızı eski mutluluğuna getirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Arkadaşlar sizde hocaya güvene bilirsiniz. Ne dolandırıcı, Nede sahtekâr. İşini düzgünce yapan birisi.
   Kumsal - KAHRAMANMARAŞ
02-11-2021 -
Herkese merhaba benim adım, Kumsal. Üniversiteyi bitirdim ve işe girdim. İşimin ilk gününde bir adam dikkatimi çekmişti. Sonradan o adamın patronum olduğunu anladım. İlk görüşte aşk derler ya, sanırım öyle bir şey oldu. İşimi çok seviyordum, ama patronum sayesinde işe olan sevgim iki katına çıktı. Onunla ilgilenmeye başlamıştım, kariyerimde yükseliyordu. Bu sayede ona daha da yakınlaşmıştım. Daha da üzerine düşmeye başlamıştım. Her fırsatta bir şeyleri ona soruyor, her zaman ondan fikir alıyordum. Sırf evden çıkarken makyajı sevmeyen ben onu etkilemek için makyajsız işe gitmiyordum. Sonradan patronumun yanına gittim ve önemli bir şey konuşmak istediğimi söyledim. Çok heyecanlanmıştım, ona olan hislerimi söyledim. İlk önce şaşırdı, gülümsedi, sonra ciddi bir ifade ile işçi ve patron olmaz, çalışanların konusu oluruz falan deyip kısacası reddetti. Ben patronumu elde etmek istiyordum. İşi inada bindirmiştim, elimden gelen her şeyi yapmış, tüm güzelliğimi kullanmıştım. Ama patronumun bir türlü ilgisini çekemiyordum. Artık kendimin çirkin, bakımsız bir kadın olduğunu düşünmeye başlamıştım. En sonunda Psikolojim bozulmadan bir medyum araştırmaya başladım. Bu hocayı buldum, işini düzgünce yapan birisiymiş. Hemen iletişim bilgilerine ulaşıp aradım. Aşık etme büyüsü ile patronumu bana aşık ede bileceğini söyledi. Artık patronumu elde ede bilecektim. Söylediği tüm şeyleri inanarak, güvenerek, eksiksiz bir şekilde yaptım. Ve şu anda o ilgisini çekemediğim patronum benim sevgilim. Allah sizden razı olsun hocam, belki ilerde kurulacak güzel bir yuvaya vesile oldunuz. Arkadaşlar hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
   Zeliha - YALOVA
02-11-2021 -
Selam, hiç kendisinden 13 yaş küçük olan bir erkeği seven oldu mu. Ben onlardan birisiyim, adım Serpil. 35 yaşında bir bayanım. Bizim oturduğumuz binaya bir aile taşındı. 23 yaşın dada bir oğulları vardı. Oğlan kendine bakmasını bilen, yakışıklı birisiydi. Yaşıma göre bende güzeldim, ama aramızda 13 yaş fark vardı. Aradan 1 ay falan geçmişti, bu sürede iyice tanışmış, yakınlaşmış olduk. Tüm bina toplanıp pikniğe gittik. Ondan iyice hoşlanmaya başladım. Yanına gidip, piknikten sonrası için buluşma ayarlamayı istedim, ona bir şeyler söyleyeceği mide ekledim. Merakla beklediğini ve buluşmak için birlikte gideceğimizi söyledi. Heyecan ile pikniğin bitmesini, bekledim ve sonunda bitti. Evlerimize dağıldık. Hoşlandığım oğlan geldi ve evin kapısını çaldı. Dışarı çıktım ve birlikte restorana gittik. Söyleyeceğim şeyi merak ettiğini, iyi olup olmadığımı sordu. Elini tuttum ve onu sevdiğimi, ondan hoşlandığımı söyledim. Aramızda yaş farkının büyük olduğunu, ona uyumlu olamayacağımı söyledi. Buna çok kırılmış, hatta takıntılık haline getirmiştim. Onu etkileyip sevgilim olmasını kafaya koymuştum. Her şeyde onu koruyor, onunla ilgileniyor, yaptığı her şeyde bir izim oluyordu. Ama onu etkilemeyi başaramamıştım. Sonunda kadınsı duygularıma yenik düştüm ve güvenilir medyum araştırmaya başladım. Etrafta çok dolandırıcı, sahtekâr medyum vardı. Güvenilir medyum bulmakta bir o kadar zordu. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra, bu hocayı buldum. Gayet güvenilir bir medyumdu. Onu aradım ve konuştum. Bana yardım ede bileceğini söyledi. Ona inandım, güvendim ve söylediklerini eksiksiz uyguladım. Allah sizden razı olsun hocam, sayenizde sevdiğim insanla şu an sevgiliyiz. Arkadaşlar sizde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
   Hasan - HAKKARİ
02-11-2021 -
Herkese merhabalar, benim adım, Hasan. Eşimi kaybedeli 2 sene oldu. Onun ölümüne çok üzülmüştüm. Ama ölen ile ölünmediği için yaşamaya devam ettim. Bu sürede oturduğum binaya genç bir kız taşındı. Aradan bir ay falan geçtikten sonra herkes ile kaynaşmış, herkese alışmaya başladı. Bana yemek getiriyor, arada birde yardım olsun diye evde temizlik yapıyordu. Kızım yaşın dada olsa onu sevmeye başlamıştım. Bunun doğru bir şey olmadığını biliyordum, fakat kalbime söz geçiremiyordum. Beni kendine çok ama çok aşık etmişti. Ondan uzak durmaya, unutmaya, gönlüme söz geçirmeye çalışıyordum. Sevdiğimi söylesem, oda kabul etse etrafımızdaki insanlar bunu doğru bulmayacak, bana kötü bir insanmışım gibi davranacaklardı. Kabul etmese de ben kendimi kötü hissedecek, kalbime söz geçiremeyecektim. Yani anlayacağınız şekilde her iki sonuçta kötüydü. Zaman geçtikçe ondan daha da çok hoşlanıyordum. İstemeden de olsa onunla ilgilenmeye başlamıştım. Sanırım oda bu durumu anlamış, yanıma gelmiyor, benden uzaklaşıyordu. En sonunda kafaya koydum. Onu sevgilim, Kısmetse de eşim yapmak istiyordum. Güvenilir medyum buldum ve aradım. Ona inanmamı, güvenmemi söylüyordu. Gönül rahatlığı ile güvenip, söylediği tüm şeyleri eksiksizce yaptım. Kısa bir sürede kız benden hoşlandığını söyledi. Şu anda kendisi benim sevgilim. Allah sizden razı olsun hocam. Arkadaşlar, kızım yaşındaki birisini bana aşık ede bildi. Sizde ona inanıp, huzur içinde güvenli bir şekilde istediğinizi yaptıra bilirsiniz.
   Uğur - GAZİANTEP
02-11-2021 -
Herkese merhaba, benim adım, Uğur. Üniversiteye başladım, orada güzel bir kıza âşık oldum. Onunla konuştuktan sonra, onu aldatan, kandıran erkeklerle birlikte olmuş. Bu konudan çok pişman olup, erkeklere güvenmemeye başlamış. Onunla uğraşmaya, ilgilenmeye başladım. Onu çok sevmiştim. Erkeklere güvenmesini sağlamayada çalışıyordum. Onunla ilgilenmeye başladım. Ama ikna edemiyordum. Sevgililiğe, aşka inanmıyor, üstelik çok saçma buluyordu. Bir psikolog ile konuşmasını söyledim. Beni kırmadı ve randevu aldı ve gitti. Gine’de erkeklere güveni yok ve çok ilgisiz davranıyordu. En sonunda bu iş bende inada dönüşmüştü. O kız ile sevgili olacak, erkeklere güvenini kazandıracaktım. İnat ettiğim için onunla ilgilenmeye başladım. Benimle hiç ilgilenmiyor, umursamıyordu bile. İnat ettiğim için ilgilenmem, tamamen sevgiye, aşka dönüşmüştü. Onu iyice sevmeye başlamıştım. İnatçı biriydim ve onu elde etmek için her şeyi yapa bilirdim. Onu çok sevmeye başladığım için, sevgilim olmasını kafaya koyup, güvenilir medyum araştırmaya başladım, arkadaş, akraba, internet falan, bir yığın araştırma yaptım. İnternette güvenilmez, sahtekâr hoca doluydu. En son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu hocayı buldum. Onu aradım ve aşık etme büyüsü yapmasını, erkeklere güvenmeyen bir kızı kendime aşık etmesini istedim. Ona inanmam ve güvenmem sayesinde bu işi yapa bileceğini, cüzi bir miktarda hallede bileceğini söyledi. Ona inanarak, güvenerek istediği şeyleri yaptım. Çok kısa sürede sonuç aldım. Allah sizden razı olsun hocam. Şu anda kız benim sevgilim. Sizde ona inana, güvene bilirsiniz. Güvenilir bir hoca.
   Müjde - YOZGAT
02-11-2021 -
Herkese selam, benim adım, Müjde. Çok yakışıklı bir Erkeğe âşık oldum. Ve sevgilim olmasını istiyordum. O sporunu yapan, kaslı, kendine bakan birisiydi. Ben ise o kadarda güzel olmayan, çok kendime bakmayan birisiydim. Gittiği her yere gidiyor, onunla ilgileniyordum. Her şeyde onu savunuyor, onunla vakit geçiriyordum. Bir gün Onun sevgilisi olduğunu öğrendim. Çok üzülmüştüm. Kızı kıskandım ve oğlanı elde etmek istiyordum. Onun için her şeyi yapmayı göze almış, elde etmeyi kafaya koymuştum. Psikolojik tedavi gördüm, ama onu unutamadım. Sevgilisini kıskanıyor, isteme semde onun ile uğraşıyordum. Kadınsı duygularıma yenik düşmüştüm. Onu bir düşman gibi görüyor, sevdiğim adamı ondan kurtarmaya çalışıyordum. Bu arada onu da ilgisiz bırakmıyordum. Bir gün ayrıldılar. İçimi birdenbire bir umut kapladı. Kendimi tutamadım ve onunla konuşmak istediğimi söyledim. Birlikte kafeye gitmiştik. Onu sevdiğimi, ona âşık olup, onun için yapmayacağım hiçbir şey olmadığını, sevgilim olmasını söyledim. İlk başta bana inanamadı, sonradan ciddi olduğumu anladı. Beni bir arkadaş, bir kanka olarak gördüğünü, bana karşı farklı bir şey hissetmediğini söyledi. Ben buna çok üzülmüştüm. Sonralarda kendime bakmaya falan başladım, ilgisini çekmeye çalışıyordum. Fakat ilgisini çekmeyi bir türlü başaramadım, beklediğim sürede onu başka birisine kaptıra bilirdim. Hemen güvenilir medyum araştırmaya başladım. Ve sonunda işini düzgünce yapan, dolandırıcılıkla, sahtekarlıkla işi olmayan bu hocayı buldum. İletişim bilgilerine ulaştım. Hemen aradım ve olanları anlattım. Allah sizden razı olsun hocam. Canımdan bile çok sevdiğim kişi şu an benim sevgilim. Arkadaşlar sizde gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
   Gülsüm - MALATYA
02-11-2021 -
Herkese selam, benim adım, Gülsüm. Oğlum 2 senelik evli. Eşinin annesi, benimde eşim vefat etti. Ben gelinimin babasına çok âşık olmuştum. İkimizin de eşleri öldüğü için artık bir engel kalmamıştı, ya da ben öyle sanıyordum. Gelinimin babası tam bana uygun, ahlaklı, alkolü sigarası falan olmayan birisiydi. Adeta bu huylarına mest olmuştum. Onunla evlilik hayalleri kuruyordum. En sonunda dayanamayıp, onu sevdiğimi ona söylemeye karar verdim. Fakat biraz çekiniyordum. Bu duruma oğlum ne der, gelinim ne der, etraftaki insanlar ne der diye bu hayallerimden vaz geçmeye çalışıyordum. Fakat başarısız olmuştum, onu asla unutamıyordum. En sonunda onunla konuşmak istediğimi söyledim ve çay bahçesine gittik. Oğlum ve gelinimin mutluluğundan konuya girdim. Onlar ne kadar mutlu, yalnızlık hiç iyi bir şey değil falan. Fakat o bunu anlamış, hiç umursamamıştı. Sonradan bizde böyle bir yuva kura bilir miyiz falan dedim. Kabul etmeyip, hatta görüşmemeyi teklif etti. Ben gururuma yedirememiştim. Bana böyle davrandıktan sonra onu kendime aşık edecek, o hayalini kurduğum yuvayı gerçeğe dönüştürecektim. Hemen güvenilir medyum araştırmaya başladım. Zorda olsa bu hocayı buldum. İletişim bilgilerine ulaştım ve aradım. Oğlum ve gelinim gibi mutlu bir yuva istediğimi anlattım. Hoca beni güzelce dinledi ve işlemleri başlattı. Benle görüşmek bile istemeyen adam yanıma gelip, bana karşı ilgi duyduğunu anlattı. Bu konuyu oğlum ve gelinime söyledim ve evlendik. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde o hayalini kurduğum mutlu yuva gerçek oldu. Arkadaşlar sizde bu hocaya güvene bilir, huzur içinde istediğiniz şeyi yaptıra bilirsiniz.
   Nazlı - KAYSERİ
02-11-2021 -
Herkese selam, ben nazlı, üvey babamın oğlundan etkileniyordum. Ama bu etik olarak olanaksızdı. Böyle bir duyguya karşılık besleseydi bile, bizi pek çok risk bekliyordu. Anıl karşı konulamaz bir çocuktu, gören ona bir daha bakardı. Bir süre duygularıma ket vurmayı, onu başladığı gibi içimde kendi kendime bitirmeyi denedim. Ama yapamıyordum, her fırsatta bir kez daha onu görmek için adeta deliriyordum. Sonunda dayanamadım ve internette medyumlar hakkında uzunca bir araştırma yaptım. Nokta atışı olmalıydı, umut tacirlerine para kaptırırsam olmazdı. Hocamızı aradığımda içim bir anda enerjisiyle sıcacık oldu. Aradığım kişi oydu, biri beni bu çıkmazdan alacaksa o da bu hoca olmalıydı. İşlem için karar verdiğimiz ödemeyi yaptım ve bundan sonra benim ne yapmam gerektiğini tüm detaylarıyla anlattı. Hocamın dediklerini yaptım, zamanı beklemeye koyuldum. Üçüncü günde Anıl’ın da bana karşı tutumları değişmeye başladı. Hocam sayesinde hayallerime her saniye bir tık daha yaklaşıyordum. Bu özel ve heyecan verici bir duyguydu. Elbette Anıl ve benim yakınlaşmama anne ve üvey babamdan sert tepkiler aldık. Aslına bakarsanız aramızda kan bağı da yoktu bu karşı çıkmalarına bir anlam veremiyordum. Bir süre bu tepkilerle mücadele etmeye çalıştık. Baktık olmuyor, Anıl ve ben herkesi silerek kendi dünyamızı kurduk. Aşkımızın kurulmasında ilk taşı olan yüce gönüllü hocamdan Allah razı olsun. Eğer şu an üvey kardeşimle evlendiysem, hepsi hocam sayesinde.
   Hilal - KIRŞEHİR
02-11-2021 -
Herkese selam arkadaşlar. Benim adım, Hilal. Yakın arkadaşımın bir sevgilisi vardı. Oğlanı hırsızlık yaparken görmüşler ve alkol çok fazla kullanan birisiydi. Arkadaşımla bir iki ilgileniyor, sonra geri gidiyordu. Onu hiç gözüm tutmamıştı. Hatta arkadaşımı aldattığından bile şüpheleniyordum. Bir gün onu takip etmeye karar verdim. Her zamanki gibi arkadaşımla ilgilendi ve her zamanki gibi işi çıktı ve gitti. Bende hemen arkasından gidip onu takip ettim. Tam tahmin ettiğim gibi, bir başka kızla buluşuyordu. Benim arkadaşım ondan daha güzel, daha bakımlı, daha da iyiydi. Benim arkadaşım hiç aldatılmayı hak edecek bir insan değildi. Bunu arkadaşıma söylemek istedim, sonradan onu bu insan için üzmeye bile değmez diye düşündüm. Ama ne yapsam da onları arkadaşımı üzmeden ayırsam diye düşünüyordum. Arkadaşımla konuşsam, üzülecek, aralarına girsem, kötü ben olacaktım. En sonunda aklıma çok güzel bir fikir geldi. Hemen telefonumu çıkardım ve internetten güvenilir medyum araştırmaya başladım. Güvenilir medyum bulmak çok zordu, biraz daha uğraştıktan sonra bu hocayı buldum. Güvenilir, işini düzgün yapan birisiydi. Hemen iletişim bilgilerini aldım ve aradım. Olanları anlattım. Bana yardım edeceğini söyledi. Ona inanarak ve güvenerek bekledim. Kısa zamanda sonuç aldı. Arkadaşım ondan ayrılmak istediğini, ondan soğuduğunu, onu sevmediğini söyledi. Allah sizden razı olsun hocam arkadaşıma çok güzel bir iyilik yaptınız. Arkadaşlar sizde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
   Hilal - MUŞ
02-11-2021 -
Herkese selam arkadaşlar. Benim adım, Hilal. Yakın arkadaşımın bir sevgilisi vardı. Oğlanı hırsızlık yaparken görmüşler ve alkol çok fazla kullanan birisiydi. Arkadaşımla bir iki ilgileniyor, sonra geri gidiyordu. Onu hiç gözüm tutmamıştı. Hatta arkadaşımı aldattığından bile şüpheleniyordum. Bir gün onu takip etmeye karar verdim. Her zamanki gibi arkadaşımla ilgilendi ve her zamanki gibi işi çıktı ve gitti. Bende hemen arkasından gidip onu takip ettim. Tam tahmin ettiğim gibi, bir başka kızla buluşuyordu. Benim arkadaşım ondan daha güzel, daha bakımlı, daha da iyiydi. Benim arkadaşım hiç aldatılmayı hak edecek bir insan değildi. Bunu arkadaşıma söylemek istedim, sonradan onu bu insan için üzmeye bile değmez diye düşündüm. Ama ne yapsam da onları arkadaşımı üzmeden ayırsam diye düşünüyordum. Arkadaşımla konuşsam, üzülecek, aralarına girsem, kötü ben olacaktım. En sonunda aklıma çok güzel bir fikir geldi. Hemen telefonumu çıkardım ve internetten güvenilir medyum araştırmaya başladım. Güvenilir medyum bulmak çok zordu, biraz daha uğraştıktan sonra bu hocayı buldum. Güvenilir, işini düzgün yapan birisiydi. Hemen iletişim bilgilerini aldım ve aradım. Olanları anlattım. Bana yardım edeceğini söyledi. Ona inanarak ve güvenerek bekledim. Kısa zamanda sonuç aldı. Arkadaşım ondan ayrılmak istediğini, ondan soğuduğunu, onu sevmediğini söyledi. Allah sizden razı olsun hocam arkadaşıma çok güzel bir iyilik yaptınız. Arkadaşlar sizde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
   Arda - TRABZON
02-11-2021 -
Herkese selamlar, benim adım, Arda. Benim bir kız arkadaşım vardı ve çok mutluyduk. Bana karşı çok ilgiliydi, tabi bende ona karşı. Onu hiçbir zaman ilgisiz bırakmadım. Sonralarda beni ilgisiz bırakmaya başlamıştı. Aradığımda açmıyor, açtığın dada işim var deyip kapatıyordu. Canının sıkkın olduğunu düşünmeye başladım ve onunla konuşmak istediğimi söyledim. Bir kafeye gittik ve konuştuk. Canının sıkkın olup olmadığını sordum. Bana iyi olduğunu, bir şeyi olmadığını söyledi. Üstünde bir tane kolye gördüm, dikkatimi çekmişti, üzerin dede erkek parfümü kokuyordu. Ona sormadım ama beni aldattığından şüpheleniyordum. Takip etmeye başladım. Gözlerime inanamıyordum, sevdiğim kadın kafeye gitmiş, bir erkekle buluşuyordu. O an ondan ayrılmak istemiştim, ama onu çok ama çok seviyordum. Ondan ayrıldığımda yaşaya bileceğimi bile düşünmüyordum. Bir süre psikolojik tedavi gördüm. Ama bana sevdiğim insanın aldatmasını unutturamadı. En sonunda bir medyum bulup, onları ayırmaya karar verdim. Arkadaşlarıma, çevreme sordum, bir sonuç çıkmadı. En son internete girmeyi düşündüm ve umutsuzca araştırma yapmaya başladım. Sonra bu hocayı buldum. Güvenilir, dolandırıcılıkla, sahtekarlıkla işi olmayan birisiydi. İletişim bilgilerini aldım ve aradım. Beni güzelce dinledi. Onları ayıra bileceğini söyledi. Ona inanarak, güvenerek bekledim. Cüzi bir miktarda kısa süre içinde sonuç aldım. Onlar ayrılmıştı ve sevgilim bana döndü beni aldattığı için pişman olduğunu söyledi, özür diledi. Allah sizden razı olsun sevgilimi bana döndürdünüz. Arkadaşlar sizde rahatlıkla ona güvene bilirsiniz.
   Şennur - BATMAN
02-11-2021 -
Selam anneliğin zorluğunu bilen güzel insanlar. Anlatmaya başlamadan önce hocama çok teşekkür ederim. Gerçekten beni çok zor bir durumdan kurtardı. Oğlum benim şu hayattaki tek yaşama nedenim. Gözümün bebeği. Her anne gibi saçının teline zarar gelse korkarım. Bir süre önce bir kıza aşık oldu. Başlarda o kadar sevindim ki, gelin kızımla tanışmak için sabırsızlanıyordum. Düğün hayalleri kuruyor; ikisine de güzel bir gelecek hazırlamak istiyordum ama tanıştıktan sonra fikrim tamamen değişti. Kızın tavırları, ukalalığı bende inanılmaz bir soğukluk yarattı. Annelik hissi midir bilmiyorum ama kıza bir türlü ısınamadım. Bir süre ön yargılı olmak istemesem de içimdeki kötü hisler yüzünden kızı takip ettirmeye karar verdim. Bir tanıdığıma durumu anlattım ve takip etmesini rica ettim. Düşüncelerim doğru çıktı. Kız oğlumu bir başkasıyla aldatıyordu. Bunu kendisine anlattığımda kıza haksızlık yaptığımı; böyle devam edersem benimle görüşmeyi keseceğini söyledi. Tam anlamıyla kapana kısıldım. Acaba çocuğuma büyü mü yaptı diye düşünerek hocamıza başvurdum. Hemen yanına gittim ve yaşadıklarımdan bahsettim. Oğlumu kızdan ayırmak için işlemlere başladık. 2 hafta sonra kızla araları bozuldu. Evladımı bu çıkmazdan kurtardığım için çok mutluyum. Allah kendisinden razı olsun. İyi ki karşıma çıktı. Hepinize tavsiye ederim. Aldığı paranın hakkını veriyor. Üstelik diğer hocalar gibi ulaşmak için kılı kırk yarmak zorunda da kalmıyorsunuz. Bir hatam olduysa affetsin ve hakkını helal etsin lütfen.
   Serdar - İZMİR
02-11-2021 -
Selamlar arkadaşlar. Ben yakışıklı serdar. Tipimle her zaman övünmüşümdür. Neyse konumuz bu değil tabi. 23 yaşında, üniversite öğrencisiyim. Radyo ve televizyon okuyorum. Eskiden beri sunuculuğa heves ettiğim için bu bölümü seçtim ve seçtiğim bölümde gerçekten çok mutluyum. Ama annem değil tabi. Sadece bu konuda da değil her konuda onu memnun etmek çok zordur. İşte tam da bu yüzden size anneme yaptırdığım bağlama büyüsünden bahsedeyim. Annem fazlasıyla despot bir kadın. Bu yüzden de ne yaparsam illa bir karışacak yoksa içi rahat etmez. Tabi ben de bu duruma son derece uyuz oluyorum. Özellikle son 7-8 aydır tartışmalarımız iyice artmıştı. E bende haliyle şu karıyı nasıl sustururum diye çareler ararken güzel internet sayesinde hocamla tanıştım. Tabi önce internetten bağlama büyüsünü araştırdım, sonra en iyi medyum arayışına girdim ve en iyisinin o olduğuna karar verdim. Telefonla ulaşıp durumu anlattıktan sonra bana gereken malzemelerden, ücretten ve işlemin ne kadar sürede sonuç vereceğinden bahsetti. Ben de onay verip parayı havale edince işlemlere başladı. Kargo sağ olsun bana malzemeleri gönderdikten en fazla 3 hafta sonra hocamın yönlendirmeleri sayesinde annemi susturdum. Artık evde sadece benim sözüm geçiyor. Sayesinde evde kaybettiğim huzuru geri buldum. İnanın onunla tanışamasaydım ya evi terk edecek ya da canıma kıyacaktım. Artık anne oğul huzur içinde geçinip gidiyoruz. Hocama çok teşekkür ediyorum.
   Ceren - KARAMAN
02-11-2021 -
Merhaba arkadaşlar ben Ceren. Sizlere daha önce çok nadir karşınıza çıkan bir olaydan bahsedeceğim. Her insanın canı ciğeri dediği bir arkadaşı illaki vardır. Benim de vardı. Adı Derya. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Kardeş olsak birbirimizi bu kadar sever miydik bilmiyorum. Aramızdaki bağ öylesine güçlüydü ki; yaşadığımız en ufak bir sorunda birbirimizin omzunda ağlardık. Bir gün bana aşık olduğundan bahsetti ve beni sevgilisi ile tanıştırdı. Onun adına çok sevinmiştim. Resmen arkadaşımın gözlerinin içi gülüyordu. Fakat beni rahatsız eden bir şey vardı. Derya artık beni neredeyse hiç aramıyordu. Konuşmalarımız günde 15 dakkaya düşmüştü ki biz sürekli konuşan arkadaşlardık. Başlarda bu durumu anlamaya çalıştım. Sonuçta aşk sarhoşluğudur dedim ama aylar geçtiği halde durumda bir düzelme yoktu. Arkadaşımı kaybettiğim için çok üzülüyordum. Daha önce Derya ile büyülerle ilgili koyu sohbetler ederdik. Ben de hem biz eskisi gibi olalım hem de sevgilisinden ayrılmasın diye düşünüp arkadaşıma bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. İnternette medyum yorumları okurken hocamızla tanıştım. Telefonda kısa bir görüşmenin ardından işlemler için bulunduğu şehre gittim. Ufak bir ücret karşılığında işlemlere başladı. İşleminin 20. Gününde Derya beni aradı ve buluşalım dedi. İnanın çok mutlu oldum. Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Bana arkadaşımı geri verdi. Çok daha fazla para isteseydi de gözümü kırpmadan verirdim. Sizlerin de denemesini tavsiye ederim.
   Remziye - KIRIKKALE
02-11-2021 -
Selamın aleyküm. Ben Remziye. 45 yaşında bir kadınım. Oğlum Ahmet ile yaşadığım sorunlardan bahsedeceğim. Oğlum 14 yaşında. Bu sene lise sınavlarına girecekti ancak derslerle alakası yoktu. Sürekli bilgisayar başında oyundan oyuna geçen; eline bir kez kitap almayan bir çocuktu. Bu durum beni içten içe kahrediyordu. Çocuğumun geleceğini düşündükçe çıkmaza giriyordum. Ben öldüğümde ona kim bakacak düşüncesi beynimi kemiriyordu. Kaç kez konuştum, geleceğini mahvettiğini anlattım ama maalesef bir işe yaramadı. Daha sonra ceza yöntemi denedim. Bir süre bilgisayarı yasakladım ama bu kez de derslerine çalışmadığı gibi benimle de arasında uçurumlar oluşmaya başladı. Can ciğer bir komşuma durumu anlatırken bana hocayla görüşmem gerektiğinden; büyüyle durumu çözebileceğimden bahsetti. Ben büyü işlerinden çok korkardım. Bu yüzden başlarda fikre pek sıcak bakmadım ama sonrasında durumlar değişmeyince mecbur kaldım. Neyse komşumun tanıdığı bir hocaya gittik. Gerçekten ikna kabiliyeti sayesinde içimde bir anda güven duygusu oluştu. Ona durumu anlattım. Oğlum için derslerine bağlama büyüsü yapacağından bahsetti. Kendi ücretini ve gereken malzemeleri aldıktan sonra çalışmalara başladık. 1 ayda oğlum ders delisi haline geldi. Kısa sürede notları yükseldi. Şimdi ise lise sınavlarına hazırlanıyoruz. Başarılı olacağından en ufak bir kuşkum kalmadı. Allah razı olsun. Oğlumun geleceğini kurtardı. Ona ne kadar dua etsem az gelir. Hocam hak ettiği parayı alıyor. Denemeden başka hocalarla iletişime geçmeyin.
   Belma - İSTANBUL
02-11-2021 -
Ben size kızımın işine nasıl bağlandığını anlatmak istedim. Kızımın adı Belma. Özel sektörde çalışıyordu ancak işle hiç alakası yoktu. Çoğunlukla sudan bahanelerle işe gitmiyordu. Bir gün işten atılacak diye gerçekten çok korkuyordum. Zararlı alışkamlıkları da çok fazlaydı. Genelde arkadaş çevresi uyuşturucu, alkol bağımlısıydı. Zaten onlara uyduğu için bu sorunları yaşıyorduk. Tek istediğim kızımın bu sorunlu çevreden kurtulup kendisini işine vermesiydi. Ancak gençliğin verdiği delilikle bunu ona anlatmak mümkün olmadı. Artık bu durumdan iyiden iyiye sıkılmıştım. Her geçen gün daha da dibe batıyordu. Konuşmak istediğimde sürekli kaçtığı için iletişim de kuramıyorduk. Ne yapacağımı bilemiyor; her geçen gün kızımın ellerimden biraz daha kayıp gidişini izliyordum. Son çare olarak büyü yaptırmaya karar verdim. Bunun doğru olmadığını düşünsem de kızımı kurtarmak için başka çarem kalmamıştı. İnternetteki olumlu yorumları üzerine hocamı telefonla aradım. Durumu anlattım. Bana yapılacakları ve ödemem gereken ücreti söyledi. Anlaşma sağlandıktan sonra kargoyla işlem için gereken malzemeleri gönderdi. İşleme başladıktan 20-25 gün sonra kızım dışarıya çıkmamaya, zararlı ortamlardan uzak durmaya başladı. İşine sıkı sıkıya bağlandı. Performansındaki olumlu değişiklikler sayesinde plaket bile aldı. Allah kendisinden razı olsun. Rabbim tün dileklerini gerçekleştirsin. Doğru bulmadığım büyü benim ve kızımın geleceğini kurtardı. Bundan sonra hiçbir konuda büyük konuşmamaya karar verdim. Siz de son çare olarak büyüyü görüyorsanız; hocama başvurmadan başka birine güvenmeyin derim. Dünya hocayım diye insanların duygularını sömüren sahtekarlarla dolu.
   Hatice - SAMSUN
02-11-2021 -
Merhaba. Ben çocukları için canını verecek bir anneyim. Adım hatice. Bir oğlum bir kızım var. İkisi de küçüklüklerinden beri birbirleriyle hiç anlaşamazlardı. Başlarda bu durum ufak çocukların birbirini çekememesiydi. Yıllar geçip büyüdükçe daha da sıkıntılı günler başladı. Artık aynı ev içinde 2 düşman gibi davranıyorlardı. Başlarda klasik kardeş anlaşmazlıkları diye çok fazla kafaya takmasam da bunun ciddi boyutlara ulaştığını anlamam çok uzun zaman almadı. Birbirlerinin arkadaş çevrelerini dahi kıskanıyorlar; sevgilileri ile aralarını bozuyorlardı. Neredeyse evde tartışma olmadığı bir gün yoktu. Durum öyle bir hal aldı ki aylarca birbirlerine merhaba dahi demediler. Anne olarak buna bir çözüm bulmalıydım. İkisi de benim çocuklarımdı ve inanın içim acıyordu. Konuşmalar kar etmeyince soluğu medyumlarda aldım. Tabi sahte medyum olayını defalarca kez yaşadıktan sonra hocamla tanıştım. Bu zamana kadar da milyarlarca para yedirdim. Onu bırakın çocuklarım çok daha kötü oldular. Hocamızla tanıştığımda artık bu işten soğumuştum. Kendisine açıkça güvenmediğimi söyledim. O da bana normalde bunu yapmadığını ancak benim için işlem tuttuktan sonra para almak gibi bir ayrıcalık yapacağını anlattı. Son kez denemeye karar verdim. Çocuklarım için bağlama büyüsü yaptı. İşleme başladıktan çok kısa bir süre sonra evimiz huzura kavuştu. Çocukların can ciğer oldular. Çok şükür her şey yoluna girdi. Gerçekten güvenilir bir insan. Bu devirde kime güveneceğim diyorsanız bence hocamızı bir deneyin.
   Kadir - AKSARAY
02-11-2021 -
Herkese merhaba benim adım Kadir. Benim annem ve babam çok mutlulardı. Babam geçen sene emekli oldu. Annem ile köyde ev yaptırıp oraya yerleştiler. Sonralarda benim kaldığım şehirdeki eve gelip 1 gün falan kalıp gidiyorlardı. Gene her zamanki gibi bir günde babam evden çıkmıştı. Annem benim yanıma geldiğini düşünüp beni aradı. Bende babamın burada olmadığını, bir işi ola bilir diye söyledim. Bu konu burada kapandı. Bundan 2 3 hafta sonra babam evine hiç girmiyor, her akşam bir yerlere gidiyormuş. Buna annem çok üzülüyor, ama emeklilik psikolojisi mi ki falan diye düşünüyordu. Sonra babam ile konuşmuş, kafa dağıtmak için benim yanıma geldiler. Babam arada bir hava almak için çıkıyor, ama eve geri geliyordu. Ve annem artık köye dönmek istediğini söyledi. Babam annem ile köye döndü. Döndükten 1 hafta falan sonra babam eskisi gibi eve gitmemeye başlamış, psikolojik tedavi görmesi için onunla konuştum. Sonunda zorda olsa ikna etmiştim. Babam gitti. Ve bir ilaç kullanmaya başladı. Kısa süre de olsa evde kalmış, ama gene dışarı çıkıyor, evden uzaklaşıyordu. Annem iyice üzüldü, onun üzülmesine bende üzülüyordum. En sonunda dayanamayıp bir medyum bulup bağlama büyüsü yapmak istedik. Güzel bir araştırmadan sonra bu hocayı bulduk. Babam için annem çok üzülüyordu ve hoca ile kendi görüşmek istedi. Annem hocanın yanına gitti ve kendisi konuştu. Ona inanmasını ve içini temiz tutarak söylediği her şeyi yapması gerektiğini söylemiş. Annem heyecan ile söylediği şeyleri yaptı ve şu an çok mutlular. Allah sizden razı olsun hocam, yaşlı bir kadını kurtardınız. Diğer hocalar gibi güvenilmez değilsiniz.
   Sevim - ÇANAKKALE
02-11-2021 -
Herkese merhaba benim adım Sevim. Sizlere hocamız sayesinde eşimi nasıl geri döndürdüğümü anlatacağım. Eşim evine, çocuklarına ve bana saygılıydı çok güzel bir hayatımız vardı. Son zamanlarda eve gelmemeye başlamıştı, mesaim var, arkadaşlar ile vakit geçirmek istiyorum ve bunun gibi bir sürü şeyler vardı. Bu durumu ilk başta çok önemsemedim, psikolojik rahatsızlığı vardır, kafasını dağıtması gerekiyordur, evden sıkılmıştır ve daha birçok sebepten dolayı saygı duydum. Sonralarda bu durumu abartmaya başladı, eve gelip 2-3 günde bir çıkan eşim, şimdi hiç eve girmiyor, haftada bir çocuklarını birkaç saat görüp, hemen geri gidiyordu. Bu durumu eşim ile konuştuk, kendisi bana evde durmak istemediğini, dışarda arkadaşlarım ile kalıyorum falan dedi. Biraz tartıştıktan sonra her zamanki gibi evden gitti. Ben ise çok sinirlenmiştim, sonrasında dayanamayıp çevreme eşime bağlama büyüsü yapacak güvenilir bir hoca var mı diye sordum. Kendi işini yaptırmış, çokta memnun kalmış bir komşum bana bu hocayı önerdi. Numarasını aldım ve hemen aradım, bana gelip yüz yüze konuşmamız gerektiğini söyledi. Gittim konuştuk. Bana güven, inan içini temiz tut ve başaralım dedi, ben ise ona inanarak, güvenerek söylediği her şeyi yaptım ve eşim eskisi gibi ve çokta mutlu bir hayatımız var. Allah bu hocadan razı olsun, sayesinde eşim döndü, sizde içinizi rahat tutarak ve hocaya güvenerek istediğiniz şeyi düzgünce, dolandırılmadan yaptıra bilirsiniz.
   Hakan - KOCAELİ
02-11-2021 -
Herkese merhabalar. Benim adım, Hakan. Hiç kendi kendine büyü yaptıran birisini duydunuz mu. İşte onu ben yaşadım. Benim yakın bir arkadaşım vardı. Ve bir sevgilisi oldu. İstemesem de ondan hoşlanıyordum, çünkü çok güzel, bir o kadarda iyiydi. Onunla sevgili olmayı istiyor, hatta evlilik hayalleri bile kuruyordum. Sonradan kendi insanlığımdan şüphe edip, başka şeyler düşünmeye çalışıyordum. Her yapmam gerekiyorsa yaptım, fakat aklımdan bir türlü çıkaramadım. Arkadaşımın yüzüne bakamıyor, onunla konuşamıyordum. Çünkü onun sevgilisine âşık olduğumu düşündükçe kendimden utanıyordum. Bir süre psikolojik tedavi falan gördüm. Her şey tamda normale döndü derken Arkadaşlar arasında toplandığımızda Gine onu gördüm. Her zamanki gibi aklımdan bir türlü çıkmıyordu. Sonradan bunu nasıl unuturum. Yaptığım, düşündüğüm iğrençlikten nasıl kurtulurum diye düşünürken, aklıma büyü ile ondan kendimi ayırmak geldi. Çok saçma değil mi, kendi kendine büyü yaptırmam ve ondan büyü ile ayrılmam. Bana da saçma gelmişti. Tabi internette güvenilir medyum araştırmasını yapıp ta bu hocayı arayana kadar. Bu hocayı buldum ve bana güven verdi. İletişim bilgilerinden adresini aldım ve gittim. Ona inanmamı, güvenmemi kendimi rahat hissetmemi söyledi. Beni güzelce dinledi ve bunu başara bileceğini söyledi. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde düşündüğüm iğrenç bir şeyden beni kurtardınız. Arkadaşlar sizde rahatlıkla inana, güvene bilirsiniz. Dolandırıcı değil, işini güvenli bir şekilde yapan birisi.
   Celal - KONYA
02-11-2021 -
Herkese selamlar. Benim adım, Celal. Benim oğlum bana, eşime, kısacası ailesine saygılı çalışkan bir çocuktu. Son 3-4 aydır bana karşı geliyor, hiç eve gelmiyordu. Çalışkan çocuğum derslerini umursamıyor, küfür ağzından düşmüyordu. Nasıl oldu da çocuğumuzun bu hale geldiğini anlamadık. Sonra hiç huyum olmamasına rağmen gizlice oğlumun telefonunu aldım ve karıştırdım. Whatsapp ta 4 ay önce, yani onun bu hale gelmeye başladığı sürede birisiyle tanışıp arkadaş olduğunu görmüştüm. Yanına gittim ve ona kızdım. Bu tarz insanlarla işinin olmaması gerektiğini, onlardan uzak durmasını söyledim. Beni dinlemedi. Tartıştık ve evden ayrıldı. Her ne yaptıysak yaptık, fakat o arkadaşından bir türlü ayıramadık. Üstelik kendi oğlumuz bizden de uzaklaşmıştı. Annesi de buna çok üzülüyor, oğlunu özlüyordu. Onu arkadaşından ayırmayı kafaya koymuştum. Çünkü hangi baba oğlunun iyiliğini istemez ki. İnternete girdim ve güvenilir medyum araştırmaya başladım. Çoğu, hatta neredeyse hepsi dolandırıcıymış. Yorumlarından anladım. Eşimin arkadaşı ona bu hocayı önermiş. Eşim numarasını aldı ve aradım. Uygun bir fiyat karşılığı işlemlere başladı. Allah sizden razı olsun hocam. Kısa bir sürede oğlum onunla ayrıldı ve eskiye döndü. Daha bu yorumu yazmadan 1 saat önce gelip bana karşı davranışlarından özür diledi. Arkadaşlar sizde ona rahatlıkla güvene bilirsiniz. Benim oğlumu kısa sürede eski haline döndürdü, sizin de işinizi güvenli bir şekilde yapa bileceğine de eminim. Çok cüzi bir miktara hallettire bilirsiniz.
   Sedef - SİİRT
02-11-2021 -
Herkese merhaba ben Sedef, nişanlımla tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve düğüne 15 gün vardı. Davetlilerimizin bile ellerine davetiyeleri ulaştı ama nişanlımda ilginç bir değişim gözlemeye başladım. Benden nefret ediyor, nişanı atmak istiyordu. Bunlara anlam veremiyordum ama eğer gerçekten istediği buysa bende de çok karşı gelmeye, yalvarmaya mecal kalmamıştı. Ablamın kaynanası bu durumun bazı bilinmeyen varlıklardan kaynaklanabileceğini, bir hocaya danışmamın münasip olduğunu öğütlüyordu. Bense medyumlardan hayır gelmeyeceğine emindim, adeta tiksinç buluyordum. Ablam ve kayın validesi, ben hocaya gitmek istemeyince benim yerime hocamıza danışmışlar. Onlar bile duyduklarına şok olmuşlar. Nişanlım ve benim ayrılmam için, nişanlımın geçmişinde hayatında olan kadınlardan biri güçlü bir ayırma büyüsü yaptırmış. Hocamızın ilmi sayesinde ablamlar bu büyünün etkilerinden ikimizin de kurtulması için işlem başlatmışlar. Aldığı para anasının ak sütü gibi helâl olsun. Sayesinde evliliğimi kurdum, sayesinde sevdiğim adamdan nefret etme duygum gitti. Hocamızın dediğine göre, benim medyumlardan nefret etme ve onlardan uzak durma çabam da aslında büyünün etkisiymiş. Arkadaşlar, başınıza gelen her dertte yardım alacağınız değerli birini buldunuz. Bu sayfadaysanız, içinizdeki sorunu çözmenize ramak kaldı demektir. Ablamlardan olanları öğrendiğimde, uçağa atladığım gibi hocamızı ziyaret edip ellerinden öpmeye gittim. Ona o kadar dua ediyorum ki iyi ki karşılarına çıkıp beni derdimden kurtarmış. Evliliğimize kıymaya kalkan o pis kadının da Allah cezasını versin, sayenizde emellerine ulaşamadılar hocam. Sizlere yaşadığım müddetçe her gün dua edeceğim.
   Sedat - SAKARYA
02-11-2021 -
Merhaba ben Sedat, hocamızla tanışmam, ailesine karşı sevgilimi kazanma hikayemle başladı. Kız arkadaşımla ben birbirimizi çok sevdik, ancak annesi benim daha önce evlenip ayrılmış olmamı dert ediniyor ve bizim ilişkimizi hiç onaylamıyordu. Tüm aile kızın üstüne geldiği için 4 ay kadar çabalasa da sonunda pes etti ve bana yapamadığını tek mesajla yazdı. Dünyam başıma yıkılmıştı, bu olamazdı. Çaresizlikten çıldırmak üzereydim, onsuz olmayı denedim ama başaramadım. Sonunda hocamızı arayarak “ne yaparsan sen yaparsın” dedim. Hocamız bizim durumumuzu inceledi ve sevdiğim kıza büyü yapılarak benden uzaklaştırıldığını anlattı. Önce hocamın ilmi sayesinde bu büyüyü birlikte bozduk. Daha sonra aramıza kimsenin girmemesi için sevgilimle benim bağlanma işlemimizi yaptık ve ailenin herhangi bir büyü yapma riskine karşı koruma vefki de uyguladık. Evet, tüm bunların ekonomik külfeti benim için ağırdı ama aşk için değerdi. Şimdi hocamızın çabaları ve nefesi için her gün şükür ediyorum. Sevdiğim kız bir ay sonra karım olacak, değil ailesi dünya gelse birbirimizden ayrılamayız. Ben paramı boşa harcayacak pis insanlardan birine bulaşmadım. Size tavsiyem lütfen siz de detaylıca araştırmadan, içinize sinen birini bulmadan işlem yaptırmamanız. Şu hakkındaki önerileri okuduğunuz insan var ya, o insana Allah uzun ömürler versin, ben böylesini hayatımda görmedim. Bir kere daha teşekkürlerimi sunar, hepinizin de yaşadığı her neyse çözüme kavuşmanızı umarım.
   Ayşe - ZONGULDAK
02-11-2021 -
Herkese merhaba, benim adım Ayşe. Oğlum liseden mezun oldu ve üniversite ye gitti. Orada okuduğu sürede bir kız ile tanışmış ve âşık olmuş. Oğlum üniversiteyi 6 yıl olarak okudu ve aynı şekilde tanıştığı kızda 6 yıl okudu. Bu süreçte Ciddi oldular ve evlilik kararı aldılar. Oğlum sonunda mezun oldu. Mezun olduktan sonra nişanlandı ve askere gitti. Askerliğini 1 yıl olarak tamamladı. İzinlerde falan gelip hem bizi görüyor hem de nişanlısını görüp gidiyordu. Bu şekilde 1 sene geçti. Oğlum tezkere aldıktan 1 ay sonra evlendi. Evliliğin 3. Ayında oğlum eşinin onu aldattığını gördü. Boşanmak istedi ve eşi hamileydi. Çocuğu aldırmayı reddetti ve onu ailesinden biri eksik bir şekilde büyütmek istemedi. Eşinin ona yaptığı ihaneti, daha doğmamış çocuğunu ve geleceğini düşünerek bunalmıştı. Eşi onunla hiç ilgilenmiyor, hep onu küçük düşürmeye çalışıyor, her fırsatta tersliyordu. Oğlum sırf çocuğu için bunlara dayanıyordu. En sonunda dayanamadı ve benim yanıma geldi. Anne güvenilir medyum bulsak da eşimi bana geri döndürsek diye derdini anlattı. Ben etrafta komşulara, eşe dosta falan sordum ve bana bu hocayı önerdiler. Oğlum hocanın iletişim bilgilerini buldu ve aramak istedi. Biraz güvensizlik içinde aradı ve konuştular. Oğlum hocanın yanına gitti ve ona inanması güvenmesi gerektiğini söylemiş. Oğlum yanıma geldi ve bana bu durumu anlattı. Heyecan ile hocanın söylediği her şeyi yaptı. Kısa bir süre sonra gelinim oğluma döndü. Şu an çok mutlular ve bir kızı oldu. Allah sizden razı olsun hocam, sayenizde oğlumun mutlu bir yuvası oldu. Sizde hocaya güvene bilir, gönül rahatlığı ile işinizi yapa bilirsiniz.
   Zehra - GAZİANTEP
02-11-2021 -
Merhabalar benim adım, Zehra. Çoğu kaynana gibi bende eskiden gelinim ile sıkıntı yaşıyordum. Hocamız sayesinde nasıl bu durumdan kurtulduğumu anlatacağım, çünkü sizin de rahatlık ile işinizi sahtekarlık olmadan yapa bileceğini adım gibi biliyorum. Bu durumdan da en çok oğlum mustaripti. Toplum içinde olsun, hep beraberken olsun, gelinim beni aşağılıyor, cahilmiş imde hiçbir şey bilmiyormuşum gibi davranıyordu. Ben ise oğlumun yuvası yıkılmasın, oğlum üzülmesin diye buna katlanmaya çalışıyordum. Oğlumda eşinin beni hep aşağılamaya çalıştığını fark etmiş, bundan tartışmışlar. Oğlumun benim yüzümden tartışmasına, torun umunda sesten korkmasına üzülmüştüm. Gelinim ile bu durumu konuştum, benimle neden uğraşıyorsun, benim evim ayrı, size karışmıyorum, senin hakkında konuşmuyorum, bir şey yaptıysam söyle falan muhabbetleri oldu ve konuyu kapattı. Sonrasında bayram günü beni herkesin içinde aşağılamıştı sırf oğlumun yuvası, torunumun mutluluğu için ona hiçbir şey söylememiştim. En sonunda arkadaşımın eşi onu aldatmış ve arkadaşım bir medyum bulup onu geri elde ettiğini hatırladım ve onu aradım. Bu hocanın numarasını aldım ve hemen aradım. Beni yanına çağırdı ve yüz yüze konuşmamız gerektiğini söyledi. Hemen adresi alıp yanına gittim. Ona inanıp güvenerek, kalbimi temiz tutup söylediği şeyleri uyguladım. Sonrasında gelinim yanıma geldi ve yaptığının bir cahillik olduğunu, uğraşıp bundan eylendiğini fakat son zamanlarda yaptığının bir cahillik olduğunu anladım, beni affet dedi ve özür diledi. Allah sizden razı olsun hocam artık gelinim saygılı ve eski yaptıkları ile alakası yok. Dediğim gibi arkadaşlar sizde rahatlıkla güvene bilir, içiniz rahat bir şekilde işinizi yaptıra bilirsiniz.
   Ayça - KİLİS
02-11-2021 -
Herkese merhaba benim adım Ayça. Eşimin 2. karısıyım, eski eşi Vefat etmiş ve sonrada biz evlendik. Eşim eski karısını unutamayıp her gün mezarlığa gidiyordu. Bu duruma normal bir şekilde saygı duyuyordum, fakat eşimin akıl sağlığı içinde endişeleniyordum. Sonra ben bu konuyu ona açtım, buna saygı duyduğumu, fakat onu azda olsa unutması gerektiğini, eski eşinden sonrada bir hayat olduğunu güzel bir dil ile anlattım. Bu konuşmadan sonra mezarlığa gitme işini azalttı. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum, ben üzülmeyim diye gündüz gitmiyor, akşam iş çıkışı falan gidiyormuş, bunu tesadüf ile öğrendim. Psikoloğa gitmesini, bir seans almasını söyledim ve Psikolog ile konuşmaya gitti. Sonralarda haftada bir gitmeye başladı, fakat evde durmuyor, kafasını dağıtmak için sürekli dışarı çıkıyor, eve gelmiyordu. Bana olan ilgisi azalmış, eve 3 4 günde gelmeye başlamıştı. Artık eşim bir misafir gibi geliyor 1-2 saat durup gidiyordu, ben en sonunda dayanamadım ve internetten medyum araştırmaya başladım. Ama güvenilir medyum bulmak çok zordu. Arkadaşım kendisini aldattığı için Eşine kendine aşık ettirmişti, ondan bu hocanın numarasını aldım ve aradım, konuştuk ve bana yanına gidip yüz yüze konuşmamız gerektiğini söyledi. Gittim ve konuştuk, Ona inanarak söylediği şeyleri yaptım. Eşim evine bağlandı ve gayet mutlu bir hayatımız var. Allah sizden razı olsun Mutlu bir yuvayı kurtardınız ve eski mutluluğuna kavuşturdunuz. Sizde huzur içinde, gönül rahatlığı ile işinizi yaptıra bilirsiniz. Diğer dolandırıcı, sahtekâr hocalar gibi değil.
   Fulya - RİZE
02-11-2021 -
Herkese selam benim adım Fulya. Benim kızım lise den mezun olmuştu. Üniversiteye gitmek istedi ve kararına saygı duyarak istediği üniversiteye gitmesine izin verdik. Okulda tanıştığı kötü arkadaşları ile 1 yıl sonra tatile gittiler. Kızımızı özlediğimiz için ona bilet aldık ve okulları açılmadan bize de gelmesini söyledik. Ve sonunda kızım eve geldi. Abartı bir şekilde makyaj yapmıştı. Eşim biraz kızdı ve konu kapandı. Bizim evde toplam 1 ay falan kaldı. Ama kaldığı sürede yanımıza gelmiyor, her akşam dışarıya, arkadaşlarının yanına çıkıyordu. Ve okullar açılacağı zaman kızım evden ayrılıp, üniversiteye gitti. Sonunda mezun olmuştu ve öğretmenliği kazanmıştı. Evde atanmayı bekliyordu, ama eve gelmiyor, dışarıda her zaman arkadaşları ile vakit geçiriyordu. Eşim baba kız konuşalım diyerek kızımız ile konuşup, dışarı çıka bileceğini, fakat abartmayacağını söyledi. Kızımız tabi bizi dinlemedi. En sonunda eşim ile konuştum ve bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdik. Düzgün bir araştırma yaptık ve bu hocayı buldum. Eşime önerdim ve iletişim bilgilerine ulaştık. Aradım yanına gittik ve ona inanmamız, güvenmemiz gerektiğini söyledi. Artık kızım sizin sayesinde, evine, ailesine bağlı saygılı bir kız oldu. Allah sizden çok ama çok razı olsun. Arkadaşlar sizde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilir, işinizi rahatlık ile yapa bilirsiniz. Diğer hocalar gibi dolandırıcı, sahtekâr değil, işini çok iyi yapan birisi.
   Akın - BİLECİK
02-11-2021 -
Herkese merhaba benim adım Akın. Eşim ile 6 yıldır evliyiz ve 5 yaşın dada bir kızımız var. Son zamanlarda eşim eve gelmez, arkadaşlarıyla gezer, kızımız ile hiç ilgilenmez olmuştu. Ona artık yetemediğimi düşünüp üzülüyordum. Bizi bırakıp arkadaşlarında kalıyor, özlerse kızımızı görüp tekrardan gidiyordu. Onun ile bu durumu konuştum ve beni sevdiğini, kızımızı sevdiğini, fakat evde durmak istemediğini, evde durunca sıkılıp bunaldığını söyledi. Psikolojik tedavi gördü ve normale döndü, fakat 2 hafta falan sonra eskisi gibi oldu. En sonunda evlilik yıl dönümümüz gelmişti ve ona sürpriz hazırlayıp bir restoran kapattırmıştım. Eşim sabah işteydi. Akşam iş çıkışını bekledim, kendisi evlilik yıl dönümünü unutup, tekrardan arkadaşının yanına gitmişti. Bunu duyunca çok sinirlenmiştim ve sakin bir ses ile, bugün önemli bir gün, unuttuğun bir şey ola bilir mi diye sorup, tarihi söyledim, hatırladı ve özür dileyip arkadaşının önemli bir durumu olduğunu söyleyip, sonra kutlarız dedi ve telefonu kapattı. Akşam bana söylediği şeyi unutup, sosyal medyaya eylendiği bir fotoğraf attı, ben bu duruma iyice sinir oldum, en sonunda ayrılmayı bile düşünmüştüm. Ama 5 yaşında bir kızımız vardı ve yapamazdım. Bunu ailem ile konuştuktan sonra bağlanma büyüsü yaptırmaya karar verdik. Fakat güvenilir hoca az kaldığı için güzel bir araştırma yapmamız gerekti. En sonunda bu hocayı bulduk, internetten yorumlarına, arkadaş, eş dost falan baktıktan sonra gelmeye karar verdim. Olanları başından sonuna kadar anlattım ve beni güzelce dinledi. Kendisine inandım, güvendim. Artık eşim evine bağlı, bana iyi bir eş, kızımıza ilgili bir anne oldu. Allah sizden razı olsun hocam, yıkılmak üzere olan bir yuvayı kurtardınız. Arkadaşlar sizde gönül rahatlığı ile işinizi yaptıra bilirsiniz.
   Dünya - MARDİN
02-11-2021 -
Merhabalar ben Dünya. Üniversite öğretim üyesinden hoşlanıyordum ama o bir akademisyen olduğu için benim duygularımı fark bile etmiyordu. Ondan aşağıda, basit standart bir öğrenciydim, okul standartları içinde benden etkilenmesini de sağlayamazdım. Hocamın aklının ucuna bile gelmediğimden emindim ama bendeki bu hoşlantı hâli içinden çıkılmaz bir duruma gelmişti. Beni çok seven bir öğretim görevlisi hayal ederek uyuyor uyanıyordum. O olmazsa olmazdı, eni sonu beni sevecekti. Sonunda dayanamadım ve hislerime karşılık alamamanın ezikliğinden kurtulmak için bir medyumla anlaşma yoluna gittim. Şansıma karşıma bu güzel insan çıktı, bana o kadar iyi davrandı ki inanın bu zamana kadar annem bile bana bu kadar anaç yaklaşmadı. Size çok şey borçluyum hocam, mutluluğumu, görünmez varlıklara inanmam gerektiğini öğrenmemi, insanlara menfaatçi yaklaşmayan kişilerin hala var olduğunu… İyi ki hayatıma girdiniz ve ona kendimi kanıtlamam konusunda yardım ettiniz. Şu an gözü benden başkasını görmüyorsa, aklı fikri bensem hepsi sizin sayenizdedir. Umarım her zaman iyi insanlarla karşılaşırsınız ve hiçbir zaman asla derdiniz tasanız olmaz. Ben sizi tanıdığımda dedim, eğer bir hoca desteği alacaksam o bu olmalı diye. Arkadaşlarımız da eğer akıllarında bir soru işareti, bir tereddüt varsa çekinmeden arayabilir, fikir alabilirler. Ülkemizde görüp görebileceğimiz en iyi niyetli, samimi medyumluk hizmetini verdiğiniz için sizi yürekten tebrik ediyorum. Sevgiler sunuyorum, zamanında çok kahrımı çektiniz.
   Nazlı - KIRKLARELİ
02-11-2021 -
Herkese selam, ben nazlı, üvey babamın oğlundan etkileniyordum. Ama bu etik olarak olanaksızdı. Böyle bir duyguya karşılık besleseydi bile, bizi pek çok risk bekliyordu. Anıl karşı konulamaz bir çocuktu, gören ona bir daha bakardı. Bir süre duygularıma ket vurmayı, onu başladığı gibi içimde kendi kendime bitirmeyi denedim. Ama yapamıyordum, her fırsatta bir kez daha onu görmek için adeta deliriyordum. Sonunda dayanamadım ve internette medyumlar hakkında uzunca bir araştırma yaptım. Nokta atışı olmalıydı, umut tacirlerine para kaptırırsam olmazdı. Hocamızı aradığımda içim bir anda enerjisiyle sıcacık oldu. Aradığım kişi oydu, biri beni bu çıkmazdan alacaksa o da bu hoca olmalıydı. İşlem için karar verdiğimiz ödemeyi yaptım ve bundan sonra benim ne yapmam gerektiğini tüm detaylarıyla anlattı. Hocamın dediklerini yaptım, zamanı beklemeye koyuldum. Üçüncü günde Anıl’ın da bana karşı tutumları değişmeye başladı. Hocam sayesinde hayallerime her saniye bir tık daha yaklaşıyordum. Bu özel ve heyecan verici bir duyguydu. Elbette Anıl ve benim yakınlaşmama anne ve üvey babamdan sert tepkiler aldık. Aslına bakarsanız aramızda kan bağı da yoktu bu karşı çıkmalarına bir anlam veremiyordum. Bir süre bu tepkilerle mücadele etmeye çalıştık. Baktık olmuyor, Anıl ve ben herkesi silerek kendi dünyamızı kurduk. Aşkımızın kurulmasında ilk taşı olan yüce gönüllü hocamdan Allah razı olsun. Eğer şu an üvey kardeşimle evlendiysem, hepsi hocam sayesinde.
   Zeynep - İÇEL
02-11-2021 -
Benim oğlum asla tasvip etmediğimiz bir kadına sevdalandı. Ne dediysek fayda etmedi, hocamız son çarem kaldı. Sevdiği kadın boşanmış, 2 çocuklu ve oğlumdan 7 yaş büyük bir kadındı. Bu durumu babası da ben de asla uygun görmüyorduk, aile bağlarımız ne kadar güçlü olsa da vazgeçiremedik evladımı bu sevdadan. Son çare bir medyuma danışmaktı. Sordum soruşturdum, çevrede hocamızın methini sık duyuyordum. Bir gün bir umutla aradım ve olanı biteni anlattım. Oğluma bir bakım yapmasını istedim. Babası asla onay vermeyecekti, bu evlilik olmalıydı. Hocamdan rica minnet, oğlumu benim içim ısınan bir geline kanı kaynasın diye işlem yaptırdım. O kızla oğlum için aşk büyüsü yaptıracağım aklıma bile gelmezdi, ama çocuklu kadını kabul edemezdik. Sülalenin diline düşerdik. Hocam sağ olsun durumu tereyağından kıl çeker gibi halletti. Ne derseniz yaptım hocam, tüm işlemleri eksiksiz olarak bitirdim. Şu an gelinim olmasını istediğim kızın istenmesi için hazırlık yapıyoruz. Eğer oğlumla babasının arası düzeldiyse, benim de oğluma layık gelin alma amacıma ulaştıysam hepsi senin sayende. Sana nasıl teşekkür ederim, nasıl yaptığın iyiliğin bedelini öderim, bilmiyorum. Umarım sizin de istediğiniz her şey yoluna girer. Hocamız gerçekten insanlara iyilik yapmak için doğmuş resmen. Arkadaşlar, dostlarım bir medyumdan yardım almak zorundaysanız, hocamızı tanımanızı öneriyorum. Hakkınızı helâl edin hocam, başınıza çok iş açtım, çok yordum sizi.
   Kezban - MUĞLA
02-11-2021 -
Merhaba ben Kezban, temizlikçisi olarak çalıştığım evin oğluna nasıl olduysa deli gibi âşık olmuştum. Ama o da başlarda beni seviyordu, meğerse oğlanın derdi farklıymış, benim aklımı başımdan alıp benle oynamakmış. Hayatımda ilk kez biri bana değerli olduğumu hissettirince, bu çok farklı etkilemişti beni, bir süre onun istediği gibi ona eğlencelik malzemeler vermiştim aslında hiç elimde olmadan. Ama asıl niyetini fark ettiğimde duygularımla oynandığı için çok üzüldüm. Gururumu kurtarmak için ne olursa olsun büyü yaptırıp o oğlanı kölem edecektim, bunu kafaya koymuştum. Hocamıza ulaştım, aradım anlattım hepsini. Başta bu büyüyü yapmaya karşı çıkan hocamız, her şeyi duyduktan sonra bir kadının gururunu kurtarmak için kabul etti. Büyüye başladık ve üçüncü günde Berkant beyin tavırları değişmeye başlamıştı. Bana rol olsun diye yaptığı, herkesten gizli yaptığı o güzel şeyleri şimdi tüm ev halkına rağmen yapıyordu. Hocam sayesinde gururumu kurtardım, şimdi evin oğlu o oynadığı, alay ettiği kıza âşık ama benim umurumda bile değil. Sizin ilminiz, yetenekleriniz ve özveriniz benim gururumu ayağa kaldırdı hocam. Size her defasında kırılan gururumu kurtardığınız için teşekkür ediyorum. Rabbim size uzun ömürler ve ilminizle insanların yüreklerine dokunma gücü versin, her zaman güzel şeyler sizinle olsun, hep mutlu olun. Bana ettiğiniz bu iyilik için artık her zaman size duacı olan bir kız var. Umarım beni unutmazsınız.
   Buse - ŞANLIURFA
02-11-2021 -
Merhaba. Adım Buse. Açıkçası yaşadığım olayı anlatmak için bile çok düşündüm. Ama artık vicdan yüküm ağır geldiği için kendimi anlatmak zorunda hissettim. Ben 27 yaşındayım. Başıma gelen olay bundan 8 yıl önce oldu. O zamanlar 19 yaşın verdiği ergenlik midir bilmiyorum. Şimdiki aklım olsaydı asla ama asla böyle bir işe girmezdim. Allah beni affetsin. Olayı anlatmaya başlıyorum. Canımı verecek kadar sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı. Öyle güzeldi ki her şey saçma bir sebeple ayrılmak istediğinde dünyam başıma yıkıldı. O zamanlar korku hikayeleri, muskalar, büyüler vazgeçilmezlerim arasındaydı. Bu yüzden çok sevdiğim erkek arkadaşımı geri döndürmek için bağlama büyüsüne başvurmaya karar verdim. Hocamızla bu sayede tanıştım. Kendisiyle yaptığımız telefon görüşmesinde bana erkek arkadaşımı 2 hafta gibi kısa bir sürede geri döndüreceğinden bahsetti. Açıkçası çok ilgimi çekti. Bana gerekli malzemeleri kargoyla gönderdikten sonra hemen işlemlere başladık. Gerçekten dediği gibi de oldu. Kısa sürede beni istemeyen adam bana eskisinden daha çok bağlandı. Ancak bir süre sonra ben başka birinden etkilendiğim için ayrıldım. Buna dayanamadı ve intihar etti. Üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum. Hocamız işinin ehli evet ama emin olmadan büyü yaptırmayın. İnsanı hayatından edebiliyor. Yine de evet ben kararlıyım diyorsanız hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. En azından gereksiz, kendini hoca kisvesi altında tanıtıp da milyarlarca para yiyen insanların sizi kandırmasına izin vermemiş olursunuz.
   Necmiye - KAHRAMANMARAŞ
02-11-2021 -
Bu büyüyü baen iyi niyetlerle de yapabiliriz arkadaşlar. Benim eşim beni terk ettiğinde 6 aylık hamileydim ve bir oğlan bekliyordum. Çocukluk aşkı karşısına çıktı ve beni terk etti. Çaresizdim, çocuğum karnımda ortalarda kalmıştım. Annemlere gittim ama eşime kör kütük aşıktım. Bir gün nişanlısının ağzını dilini bağlama büyüsü için medyum arayan arkadaşım hocamızla telefonda konuştu. Ancak hocamız bu işlemi yapmayı reddetti. Nedenini sordum, keyfi işlemleri bazı etiklere göre yapıyorum demiş, bu kadın derdimi dinlerse bana yardım eder mi dedim ve aradım anlattım. Çocuğumun babasız kalacağını söyledim, bana çıkar yol bulmasını istedim. Kocamı bize getirmek için çok tehlikeli bir büyüyyü kullanabileceğini söyledi. İşlemi beraber yaptık, riskli bir işlem olduğunu anlattı ve bazı yan etkilerden bahsetti. Bu etkilerden birine denk gelirsek kendisine başvurabileceğimi söyledi. Hocamızın abarttığı kadar varmış arkadaşlar, büyü üç gün içinde kocamı bana getirdi. Çocukluk aşkı falan ortada kalmadı. Doğacak olan bebeğimiz için çok heyecanlı, içi içine sığmıyor. Onu mutlu gördükçe ben de geçmişi unutuyorum, onu içimde affediyorum. Hepinizin karşısında, bana yardım eden ve evladımı ailesi dağınık bir çocuk olarak büyümekten kurtaran hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hocam gündüzünü gecene katıyor herkesin derdine derman olmak için uğraşıyorsun, Allah senden razı olsun. Doğumum gerçekleşsin, bir de bebeğimle gelerek yüz yüze teşekkür etmek istiyorum kısmetse.
   Selim - MANİSA
02-11-2021 -
Herkese merhaba, Bu büyüyü hayatî bir sebeple kullanmak zorunda kaldım. Bizim oralarda bekâret her şey demekti ve sevgilim, benle beraber olduktan sonra zamanla soğudu ilişkiden. Aslında amacım aşk muskası gibi bir şey yaptırıp, daha az tehlikeli bir duruma girmekti, ancak hocamız bakım yaptığında yüzüme bazı grçekleri söylediğinde buna mecbur kaldım. “O, başka bir kadına aşık. Seni o kızı unutmak için denemiş ama yapamamış. Şuan durmadan o kızla iletişim kurma çabasında, senden bir beklentisi yok”. Bu sözler ok gibi oturdu yüreğime, ama bir gerçek medyum olanı biteni eksiksiz anlatırdı danışanına, şuan daha zor seçim beni bekliyırdu. Beni sevmeyen bir adamın aşkını büyüyle yanımda tutmak ya da onu unutmak. Hocamıza “papaz büyüsü” istediğimi söylediğimde sabırla bu büyünün negatif etkilerini anlattı. Ama kararımda ısrarcıydım, o bana ne pahasına olursa olsun geri dönmeliydi. İnadımı kıramayan, çaresizliğimin de farkında olan hocamız sonunda büyüyü yapmaya karar verdi. Benden istediği işlemleri ve okuma süreçlerini hallettim, hocamız da işin teknik kısmını ayarladı ve yedi günün sonunda sevgilim bana döneceğini belirten bir mesaj attı. Şuan aileme evlilik dışı beraberliğimi anlatmak zorunda kalmadan yuvamı kurdum, mutluyum ve tüm bunlar bu güzel insan, bu iyi yürekli hocamız sayesinde oldu. Sen, benim hayatımı yoluna koyan yegâne insansın. Allah razı olsun, sen de hep mutlu ol hocam.
   Serap - ERZİNCAN
02-11-2021 -
Selam ben Serap. Sizlere annem ve babamı basıl ayırdığımı anlatacağım. Böyle söyleyince kötü bir kız olduğumu düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. Ama durum hiçte düşündüğünüz gibi değil. Bu olaylar yaşanmadan önce her genç kız gibi bende babama aşıktım. İnsan babasına kolay kolay kırılamaz. Anlatacaklarımı duyunca bana hak vereceğinize eminim. Bundan 2 yıl öncesine kadar birbirimize son derece bağlı bir aileydik. Ben, kardeşim annem ve babama herkes hayrandı. Ancak babamın değişmesiyle bütün düzenimiz bozuldu. Eve geç gelmeye, ailemizi umursamamaya başladı. Annem yazık aylarca gözyaşı döktü. Ne yaparsak yapalım babama ulaşamıyorduk. Bir gün okuldan erken çıktım ve babamla konuşmaya gittim. Gördüklerime inanamadım. Babam başka bir kadınla çok samimi bir şekilde karşımdaydı. Zaten inkarda etmedi. Annemi istemediğini söyledi. Ona o kadar kızdım ki, annemi üzmeden bu işi halletmek için ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. O ne ailemizi, ne annemi hak etmiyordu. Bir arkadaşım vesilesi ile hocamızla tanıştım. Telefonda görüşürken ses tonundan güvenmem gerektiğini hissettim. Gerekli her konuda anlaşıldıktan sonra işleme başlandı. Yaklaşık 3 hafta sonra da annem kendi isteğiyle babamdan ayrılma kararı aldı. Şimdi çok mutluyuz. Bundan sonra o bizim için yo. Hocam babama hak ettiği cezayı vermeme yardım etti. Hepinize tavsiye ederim. Verdiğiniz paranın geri dönüşünü almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan şüpheniz olmasın. Umarım tüm dertleriniz en kısa sürede çözülür.
   Meltem - NEVŞEHİR
02-11-2021 -
Selam ben meltem. Sizlere sevgilimden aldığım intikamdan kısaca bahsetmek istiyorum. Hüseyin adında çok sevdiğim bir sevgilim vardı. Ama babadan korkusu yüzünden sık sık tartışıyorduk. Bende çok üzerine gittiğimi itiraf etmeliyim. Ama yine de kazık kadar adam olmasına rağmen babasının hayatına bu kadar müdahale etmesine izin vermesine deli oluyordum. Son zamanlarımızda tartışmalar gitgide artmıştı. Bazen kavgalar o kadar şiddetleniyordu ki günlerce konuşamıyorduk. Sonunda bir gün geldi ve babasının ilişkimizi onaylamadığını söyledi. Babası ona yeni bir kız bulmuş. Ayrılmak istiyormuş beyefendi. Bu duruma o kadar sinirlendim ki anlatamam. Kabul ettim. Sonuçta beni istemeyeni ben hiç istemem dimi? Ancak içimdeki intikam hırsı gün geçtikçe artıyordu. Bunun intikamını almalıydım. Bana yaşattıklarını an ve an yaşamalıydı ama uzun süre bir çözüm bulamadım. Sonunda büyü yaptırmaya karar verdim. Bunun için işinin ehli bir hoca aradım. Uzun süre gereksiz hocalarla uğraştıktan sonra sonunda gerçek hocayı buldum. Durumu anlattıktan sonra erkek arkadaşımı önce sevgilisinden ayırmak sonra tekrar kendime bağlamak için gerekli işlemlere başladık. Kısa süre sonra sonuç aldım. Bin pişman şekilde benden özür diledi. Bana yeteri kadar bağlandığına emin olduktan sonra ayrıldım. Tabi ben ayrılmadan önce o ailesini falan terk etmişti. Sonuçta efsane bir intikam aldım. Hepinize tavsiye ediyorum. Gerçekten işinde iyi bir medyum. İstediğim her şeyi başardım. İçimin yağları eridi resmen. Bana kızacağınızı biliyorum ama içimden gelen buydu.
   Yıldız - ANKARA
02-11-2021 -
Kardeşimin kariyerine engel olacak en ufak pürüzü kaldıramazken, bunun bir kadın olmasına müsaade edemezdim elbette. Benim hikayemi okuduğunuzda kendinizi benim yerime koymadığınız için bencil olarak değerlendireceksiniz. Anne babasını 8 yaşında kaybeden ve erkek kardeşine o yaşında hem ana baba hem de abla olan bir kızdım ben. Kimseye muhtaç etmedim onu, yetmeyen yerde gittim su sattım ama kardeşimi büyüttüm, okuttum. Şimdi bir kadın geldi ve gözüm gibi baktığım canımın içinin Amerika’da yüksek lisans yapma şansının önünü kapıyor. Ben her yolu denemiş ve onun bu şansı kazanmasını sağlamışken. Başka çarem yoktu, dişimi tırnağıma takmıştım kardeşimin eğitimi için. Sıradan bir gönül macerasıyla gidemezdi bu eğitim. Hocam bu konuda tek çıkar yoldu. Aradığımda benle aynı şehirde olduğu için çok sevindim ve yerinde ziyaret ettim. Sitesinde yazdığı gibi yasal bir işyeriydi. Bu bana güven verdi ve işleme başladık. Başta da dediğim gibi çok durumum yoktu ve işlemin giderini başında yarısı, sonunda diğer yarısı olarak ödememe benim için müsaade etti. Şuan kardeşim o kızla kalsaydı önünden bile geçemeyeceği bir okulda mühendislik yüksek lisansını yapıyor. Bana yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki sizi tercih etmişim. İşlem sırasında ve sonrasında en ufak bir pürüz yaşamadık, hocamızla çalışmayı gönülden herkese öneriyorum, böyle medyum daha bu dünyaya gelmez.
   Ceyda - İSTANBUL
02-11-2021 -
Merhabalar arkadaşlar ben Ceyda. 25 yaşındayım. Sizlere abimle yengemin arasını nasıl düzelttiğimden bahsedeceğim. Abim benden 3 yaş büyük, dünya iyisi bir insandır. Yengemle de birbirlerini severek evlendiler. 7 yıllık evliliklerinin 5 yılı çok güzeldi ancak son 2 yıldır pek çok sorun yaşadılar. Her şey yengemin başkasından etkilenmesiyle başladı. Abimin de hataları yoktu diyemem tabi. Ama yine de abidir üzülmesi sizi de üzer sonuçta. Bu yüzden aralarını toparlamaya karar verdim. Yengemle defalarca konuşup yaptığının hata olduğunu anlatsam da maalesef bir işe yaramadı. Bu nedenle farklı yollar denemem gerektiğini düşünerek büyülere başvurma kararı aldım. Uzun araştırmalar sonucunda bağlama büyüsünü keşfettim. Hocamızla tanışmam da bu sayede oldu. Sitesindeki yorumları çok ilgimi çektiği için aramaya karar verdim. Kendisiyle kısa bir telefon görüşmesi yaptım. Ücrette anlaştıktan sonra yanına gittim ve işlemlere başladık. Her şeyden önemlisi hocamın bana karşı sergilediği tavırlar oldu. Benimle para alacağı bir müşteriden çok yakın bir akrabası, samimi bir arkadaşı gibi ilgilendi. Sorunumu kendi sorunuymuş gibi benimsedi. İnanın işlemden 2 hafta sonra evde her şey düzelmeye başladı. Yengem ve abim eski mutlu günlerine geri döndüler. Ben de çok sevdiğim yengeme kavuştum. Bence kesinlikle hocamla görüşmelisiniz. Diğer işlemleriniz için de bulunmaz bir nimet. Hepinizin bir an önce sorunlarınızdan kurtulmasını temenni ediyorum. Allah hocamızın be dileği varsa gerçekleştirsin.
   Gökhan - MARDİN
02-11-2021 -
Merhaba ben Gökhan. Sizlere bundan 6 yıl önce, 21 yaşındayken başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. O zamanlar gencecik bir delikanlı olmanın verdiği bir özgüven vardı. Elde edemeyeceğim kız yok diye düşünüyordum. Fakat biri beni öyle bir kendine aşık etti ki zaten tüm olaylar da onunla başladı. Adı Denizdi. Güzelliği dillere destan bir kız olduğu için bana bakmıyordu desem yeridir. Kızın dikkatini çekmek için her yolu denedim. Öyle ki kız beni görsün diye gizli gizli takip edip dinlediği müziklere kadar öğrendim. Konser biletleri aldım, en sevdiği filmlere sinema biletleri aldım ama nafile. En sonunda bu işi normal yollarla yapamayacağıma karar verdim. O zamanlar büyü, muska gibi şeyler ilgimi çekiyordu. Yaptığım araştırmalar sonrasında bağlama büyüsünü gördüm ve denemeye karar verdim. Bu konuyla alakalı pek çok hocayla tanıştım ancak kendini hoca olarak gösteren sahtekarlardı. Milyarlarca para kaptırdım. Sonrasında hocamızla tanıştım. Başlangıçta yine para yiyicilerden sanıp temkinli davrandım. Ancak kendisi samimiyeti, ilgisi ve sabrıyla beni ikna etti. İşlemlere kısa sürede başladık. O bana asla bakmaz dediğim kız 2 hafta içinde benimle konuşmaya başladı. Kısa süreli arkadaşlıktan sonra da sevgili olduk. Şimdi ise evliyiz ve 2 çocuğumuz var. Hocamız sayesinde bırakın sevgilimi arkadaşım bile olamaz dediğim kadın şuan eşim. Allah kendisinden razı olsun. Öyle mutluyum ki anlatamam. Bana hayallerimin kadınını verdi.
   Mustafa - KAYSERİ
02-11-2021 -
Merhaba adım mustafa. Karım dilan’la yaşadığımız olayları sizlerle paylaşmak istiyorum. Karım çok hırslı, kariyer için her şeyi yapan bir tipti. Öyle ki evimizde huzurun olmaması bir yana çocuklarımız annelerinin yüzünü göremiyordu. Bu durum çocuklarımın derslerine dahi yansımıştı. Eşimle defalarca kez konuşmama rağmen hiçbir şeyi düzeltemiyor; gitgide bir çıkmaza sürükleniyordum. Çözüm bulamadıkça tartışmalar çoğalmaya başladı. Bir gün eşim bana boşanmak istediğinden bahsetti. Eşimi çok seviyordum. Bu nedenle boşanmayı göze alamazdım. Durumu anneme anlattım. O da bana işinde çok iyi, ilmi kuvvetli bir hocadan bahsetti. Böyle şeylere hiç inanmazdım ama o kadar çaresiz durumdaydım ki denemeye karar verdim. Kendisiyle telefonda görüştükten sonra müsait bir güne randevu aldık. Neyse annemle birlikte evine gittik. Sorunumu anlattıktan sonra bana eşimi evine bağlayacağını; bu sorunun kökten çözüleceğini söyledi. Ödemeyi yaptıktan sonra işlemlere başladık. İşlem sürecinde hocamızla ne zaman istesem iletişime geçebildim. Zaten benim için en büyük artısı da bu oldu. Aklıma takılan ama cevap alamadığım hiçbir soru olmadı. Hocayla çalışmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra eşim işine olan bağlılığından kurtuldu. Artık daha çok bizimle ilgilenmeye başladı. Artık çocuklarım da ben de çok mutluyuz. Hocama ne kadar teşekkür etsem az olur. Aldığı parayı sonuna kadar hak etti. Allah ondan razı olsun. Kesin çözüm arıyorsanız her hocayım diyene para yedirmek yerine hocamıza başvurun. İnanın pişman olmayacaksınız.
   Berna - HATAY
02-11-2021 -
Kumarbaz, kadın düşkünü ve ayyaş bir koca ile ömür tüketirken çıktınız karşıma, o kadar tükenmiş, o kadar umutsuzdum ki anlatamam size, herkesin gözüne baktığı Cansu hanımdan eser yoktu artık. Ben bir psikoloğum ve kocam ünlü bir restoranın işletmecisiydi. Birbirimizi çok sevdik ancak kocamın zararlı alışkanlıklarıyla tanıştığımda aynısını söyleyemiyordum. Bir psikoloğu da hocaya hacıya mecbur etti ya. Neyse ki sizi tanıdım. Siz ne özel, ne bilgili bir insanmışsınız öyle? Bilimin çare bulamadığı bu alışkanlıkları yok etme ve evine bağlama olayını birkaç dua ve birkaç okuma ile yaptınız. Artık sayenizde görünmeyen varlıklara da hocaların ilim güçlerine de inanıyorum. Eğer siz ve benim için gösterdiğiniz çaba olmasaydı, şuan ben mutlu ve sağlıklı bir evlilik yürütemeyecektim. Arkadaşlar hocamızı tanıdığımda boşanma aşamasında bir kadındım. Evimin temizlikçisi tanıştırdı beni bu güzide insanla. Evliliğime ve kötü alışkanlıkları dışında eşime olan sevgime hayran olan temizlikçim Necla, biz belki hocamız sayesinde ayrılmayız diye umarak numarasını bana verdi. Şüpheli, biraz da Neclaya kızmış bir şekilde aradım. Sesi güven vericiydi, yalnız bende bir yandan da Necla’ya bak öyle büyüyle muskayla olmazmış gördün mü tatlım deme isteği vardı. Söylediklerini yaptım, ödemesini de yatırdım ve işlemin tutmasını bekledim. Bir hafta sonra hocamızın söylediği gibi eşim benle daha fazla ilgilenmeye başlamıştı ve artık içmiyor, kumar oynamıyordu. Çok teşekkür ederim hocam, bunlara vesile olduğun için. Çok sağol Necla, bu tatlı insanla yollarımı kesiştirip beni büyülere ve muskalara inanmamaktan kurtardığın için. Yuvam bu değerli hoca sayesinde kurtuldu.
   Bahar - MALATYA
02-11-2021 -
arnımda bebeğimle ortada kalmamak için son çarem onları ayırmaktı. Pişman mıyım? Bir adamı sadece büyüyle yanımda tuttuğum için evet, çocuğumun alınmasına engel olduğum için hayır. Ben Yelda, 29 yaşında ilk kez âşık olmuştum ama bu aşk bir evli adamaymış. Maalesef ki fark ettiğimde gebe kalmıştım. Üstelik Doğu kökenliydik ve gebeliğim duyulursa benim de bebeğimin de sonu belli, ölümdü. İzlediğim bir filmde insanların hayatlarını büyülerle değiştiren bir kadın vardı. Denize düşen yılana sarılır, bir medyum bularak bu durumu atlatabilirdim. Ölmekten korkuyordum. Hocamıza ulaştığımda neredeyse ölümü kabullenmiş, doğru bir medyumun olmadığına inanmıştım. Öyle çaresiz anımda hayatıma girdi ki ona ne derim nası minnetimi gösteririm bilmiyorum. Kendisine hiç etik gelmese de, karnımdaki günahsız için sevgilimle karısına ayırma büyüsü yapmayı kabul etmişti. Hocamızın ödemesini yaptım, dediğinden bir saniye bile çıkmadım. Sonunda bir haftada anlaşmalı boşanmayla iş bitmişti. Bebemi gene kabul etmeyen vicdansız sevgilim için bir de hocam eşliğinde bağlama ve bağlamayı koruma vefkleri yaptık. Sayesinde oğlum şuan hayatta. Babası da hem bana hem evladına düşkün. Ben mutlu muyum? Hayır. Çünkü adamın büyüyle yanımda olduğunu biliyorum. Yine de evladımın kürtaj olmaması için bana yardım eden değerli insan, sana bir evlat hayatı borçluyum. Eğer bir hoca ile çalışacaksanız, onu tanıyın ve kendinizi işin ehli birine bırakın arkadaşlar.
   Nurcan - ANKARA
02-11-2021 -
Merhaba ben Nurcan. Benim damadım işsiz ve parasızdı. Her zaman bizden geçiniyorlardı. Bu artık rutine bağlamıştı, oğlan işsiz olduğundan utanıp adam gibi bir işe girmek için çaba bile göstermiyordu. Kızım da kaderinde olduğu için bu duruma alışmış, çaresizdi. Eşim de ben de bu durumdan rahatsızdık ama mevzu bahis evladımızdı. Peki biz öldükten sonra ne olacaktı? İşte bunu düşünerek kızım için en hayırlısı olanın o çapulcudan ayrılmak olduğuna karar verdim. Bir medyumla anlaşarak bu işi yapabilirdim. Oğlana bir haftada yedireceğim para sayesinde ondan ömür boyu kurtulmamın yolu vardı. Araştırırken hocamıza denk geldim. Aslında oğlana rızık byüsü yaptırabilirdi ama oğlanın karakteri ğarayı bulunca değişebilirdi de. En iyisi eşşeği sağlama almaktı. Kızım ve damadım için bir ayırma büyüsü yaptım. 15 günün sonunda göz bebeğim, yavrum yanımızdaydı. Şuan kızımı hayırlı bir kısmetle baş göz ediyorum. Mutlu bir hayatı olur inşallah. Hocam sizin sayenizde gece uykularım düzeldi. Bir anne olarak vicdanım rahatladı. Bir gün başım sıkışırsa, biliyorum ki bana yol gösterecek, ışık olacak manevi gücü iyi bir hocam var hayatımızda. Allah sana uzun ömürler versin. Çocuğu için endişelenenler ya da gün yüzü görmeyen gencecik fidanlar. Medyum arıyorsanız, doğru kişiye karar verirken bu güzel insanı da tanıyın. İlmi mutlaka size yol gösterici olacaktır. Saygılar sunar, hepinize mutluluk dilerim.
   Bilal - KAYSERİ
02-11-2021 -
Karım beni artık sevmiyordu. Yetersiz görüyor, erkekliğimi sorguluyordu. Ne istediyse verdim, şehre gidelim dedi gittik araba istedi aldım. Bir sürü borca girdim ama artık karım benden her zamanki gibi bir şey istemek yerine uzaklaşmıştı. Anasının evine gidip aylarca anasının yanında kalmak istiyordu. “Seni istemiyorum, anlasana” diyordu. Boşanma davası ile yüzleştiğimde şimşekler çaktı. Ben inşaat işçisiyim ve tesadüfen hocamızın evinde bir tadilatta çalışıyordum. Beni duvar kenarına çökmüş ağlarken gördü, dava celbini gösterdim. “Sana yardım edebilirim, dedi.” Başkası var hocam, ne edersek boş dedim. Bana işimin başına gitmemi söyledi ve benim için bakım yapmış. “Evinize sık girip çıkan balık etli sarışın biri var mı” dediğinde şok oldum. O kadın baldızımdı. Sonra da bize ayırma büyüsü yaptırıldığını, bunu çözmesini isteyip istemediğimi sordu. Hocam sayesinde karıma kavuştum, büyüyü çözdü, eskiyi unutmamız için bize büyüsel bir işlem yaptı. Adına vefk deniyormuş. Eskinin acısını aldı, birbirimize şirin görünmemizi sağladı. Hocamın ücretini ödedim, tadilattan sonra ne kadar ısrar etse de para almadım, ama hala eksiğim hala yetersiz. Bana öyle bir iyilik yaptınız ki, neyle öderim ben borcumu? Bu yuvasını kurtardığınız garip size her gün dua ediyor. Rabb’im size kötü gün göstermesin hocam. Karşınıza hep iyi insanlar çıkarsın, işinizde hiç sizi utandırmasın. Bu dünyada sizin gibi insan kalmadı.
   Nurgül - BALIKESİR
02-11-2021 -
Evladınızı aldatan bir adamla ne kadar beraber tutabilirsiniz ki? Damadımın karakteri buydu, her zaman bir farklı vukaatıyla karşılaşıyorduk. Kızımı her defasında üzüyor, ağlatıyor ve aldatıyordu. Kızım da ona aşırı bir aşk ve muhabbet vardı ama damadım bunu fark edemiyordu. Ona ne dediysem, nasıl dil döktüysem çare etmedi, bir anne olarak yaşadıklarına sadece içim acıyordu. Eninde sonunda bir medyumdan belki evliliklerinde kara bulutlar vardır diye yardım almaya karar verdim. Hocamızı çalıştığım yerdeki bir arkadaşımdan duymuştum. Onlar da oğulları için kısmet açma vefki yaptırmışlar, oğlan şuan nişanlıymış. Öylece gittim hocamızı aradım. Bakımdan sonra duyduklarımla sarsıldım. Benim güzel kızıma dünürler ağzı dili bağlansın da asla oğlumu terk edemesin diye büyü yaptırmışlar. Be vicdansızlar, elin kızına kötülük yapacağınıza, oğlunuza kızımı aldatmasın diye yaptırsanıza insansanız! Her neyse hocamızın ilmi ve desteğiyle büyüyü Allah’ın izniyle bozduk. Bana ne istediğimi söyledi. Böyle kötü insanları daha fazla evladımın etrafında tutamazdım. Kızımı o insan müsveddesi çocuktan ayırmaya çalışıyordum. Hocamız da buna bir çözümü olduğunu söyledi. O işlemi de tamamladığımızda evladım bir kuş gibi özgürdü. Kızlarınızı yıllarca siz büyüttünüz, kimsenin onları kullanmasına izin vermeyin. Büyü işi tehlikeli, evet ama doğru insanlarla yapılırsa başınıza dert açmıyor. Hocam sağ olsun ben bu işin içinden çıktıysam, kendisi sayesindedir. Kızıma da bana da iyi geldiğin için Allah razı olsun hocam.
   Buğra - KAYSERİ
02-11-2021 -
Sizin hiç elde edemediğiniz bir şey oldu mu? Benim oldu. Hem de trilyonlarla oynarken. Ben özel bir şirketin patronuyum. Bu zamana kadar kadınlarla alakalı asla yenilmedim, asla yetersiz kalmadım. Ama şirketin çay ve temizlik işleri için İK’nın işe aldığı o genç kızı gördüğümde, bu zamana kadar kadın görmemişim, sevmemişim dedim kendime. Zengin, yakışıklı ve her istediğini elde eden bir adamım. Sırf bu nedenle reddedildim bu güzel kız tarafından. İnanır mısınız bana dedi ki, “benle oynayamazsınız, ben basit bir kız değilim. Fakir olduğum benle eğleneceğiniz anlamına gelmez.” Beynimden vurulmuşa döndüm. Bir yerde kendince haklıydı, onunla gönül eğlendireceğimi sanmıştı. Dayanamadım ve bir kadın arkadaşımın kocasının kumar alışkanlığını yok etmesi için danıştığı medyum olan hocamıza danışmaya karar verdim. Hocamızdan hem kız için hem de kızın düşündüğü gibi bir sonuç elde etmememiz için kendim adına büyü yaptırmasını istedim. Bu sayede birbirimizi her zaman sevecektik, aramıza da asla başkası girmeyecekti. Bu koca yürekli insan sayesinde istediğim oldu. Şimdi başımın tacı gözümün nuru bir kadın var, içim eriyor ona bir şey olacak diye. Onunla uyandığım her sabaha size dua ederek başlıyorum hocam. Siz olmasaydınız bu dünya tatlısı kadın bana asla güvenemezdi. Hem sayenizde artık medyumlara, onların gerçekte iyi ve insanlar için çabalayan kişiler olduğuna da inandım.
   Fatoş - AFYON
02-11-2021 -
Merhaba herkese, Fatoş ben. Bir adam vardı aklımı başımdan alan. Hem yakışıklı hem zengin hem huyu güzel hem de çocukları ve hayvanları çok seven. İşte böyle bir adamın da pek tabi benle çok işi olmazdı. Kendi yöntemlerimle onu etkilemeyi becerememiştim ama bir yolu daha olmalıydı. Vardı, o yol tam olarak da hocamızdı. Onun beni fark etmesi için medyum hoca ararken, hocamıza denk geldim. Aradım tüm duygularımı anlattım. Bir yolu olmalı dedim hocama da ben pes edemem. Hocam sabırla beni dinledikten sonra yardım edebileceğini söyledi. Ancak buna gerek olup olmadığını sordu. Ben ısrar ediyordum ama sonunda kazanan ben oldum. Hocamız yalvarmalarıma dayanamadı ve işleme başladık. Cüzi bir para istedi, bunlar çalışma için gereken malzemelerin giderleriymiş. Hemen üç gün içinde kargom geldi ve sonrasında hayatım hızla düzelmeye başladı. Sevdiğim adama kavuştum. Onu sevmek aşkların en güzeli ve beni bu aşka kavuşturan bu yüce insan. Hepinizin huzurunda hocama saygılarımı sunmak istiyorum. Bu sayfada aşk büyüsü ile alakalı deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Ama size şunu söyleyebilirim, ben bir medyumla çalışmadım. Ben yüreği temiz, derdi insan mutlu etmek olan, değerli biriyle çalıştım. Aldığınız tüm övgüleri, duyduğunuz tüm güzel sözleri hak ediyorsunuz. Sizin sayenizde insanlar belki de asla elde edemeyecekleri şeylere sahip oluyorlar. Her zaman en mutlu siz olun. Bize yaptığınız iyilikler hep yanınızda olsun sizi dertlerden korusun hocam.
    Hasancan - ADANA
02-11-2021 -
Merhaba herkese, buradaki yorumları okuyarak aramıştım ben de hocamızı. Çaresizdim, yol göstericiye ve desteğe ihtiyacım vardı. Bir yandan asla beklememiştim her şeyin bu kadar eksiksiz çözüleceğini, ama hocamız sağ olsun hayatımda bir pürüz bile kalmadı. Ben en yakın arkadaşıma deli gibi âşıktım. Ne yaptımsa onun sadece dostum arkadaşım olduğunu kalbime dinletemedim. Bana her başka kız arkadaşlarıyla yaşadığı şeylerden bahsettiğinde yüreğimden bir şey kopuyordu adeta. Ona sadece ben iyi gelebilirdim, bendim onu karşılıksız seven ve ne olursa olsun sadece ona ben layıktım. Hocamı bu iç karamsarlığıyla aradım işte, beni fark etmesi ve bana arkadaşlık dışında bir duygu beslemesi için bir yol olması lazımdı. Arkadaşlar beni ilk şaşırtan şey, oldukça net konuşmama rağmen hocamızın karşımda şak diye, “tereddütlerin varken ben ne yaparsam yapayım tutmaz. Burada yaptığım işlemler senin inanman sayesinde olur. İnanılmayan hiçbir iş asla muvaffak olamaz kızım” demesi o kadar şaşırttı ki… Hiçbir belirtim olmadan şüphelerimi fark etmesiyle anladım aslında ne kadar gizli bir ilmi olan kişiyle iletişimde olduğumu. Ona tam bağlılık göstereceğimi, hocamın sözünden çıkmayacağımı söyledim ve işleme başladık. Artık eski en yakın arkadaşım, şu an evlilik arifesinde olduğum adam. Hocam ben sana ne deyim, nasıl teşekkür edeyim? Beni gözettin, hayatıma dokundun, senin birine hiç ihtiyacın olmasın hep mutlu ol İnşallah.
   Gürkan - ŞIRNAK
02-11-2021 -
Merhaba herkese, ben Gürkan. Dicle diye, apartmanımıza taşınan memur ailenin kızına sevdalanmıştım. Ancak Dicle çok havalıydı ve ailesinin uygun fiyatlı olduğu için geldiği bu mahalleyi bile beğenmiyordu. Aşkımı bir süre kalbime gömmeye çalıştım ama Dicle’yi telefonda birine gülerken bile görsem, karşıdakinin kadın olup olmaması bile onu kıskanmamı engellemiyordu. Sonunda dayanamadım. Annemlerin bir sohbetinde gelinine büyü yapan şu kadının anlattığı hocayı araştırmaya başladım internette. Adını biliyordum. Oydu, benim aşkıma karşılık verilmesini sağlayacak yüce gönüllü hoca işte telefonun ucundaydı. Ne olduysa ondan sonra oldu arkadaşlar, hocamız işleme başladı. Artık çarklar benim için dönecekti. Düşündüğümden de çabuk oldu her şey, hocamıza parayı yatırdığım günün üzerinden 24 saat geçmemişti ki Dicle bir bahaneyle bize geldi. Diğer gün bir arkadaşının doğum günü partisi için eşlik etmemi rica etti, bir iki gün sonra hava kötü diye okula benim bırakmamı istedi. Hocamız nasıl bir şey yaptı bilmiyorum, şu an gözü benden başkasını görmüyor. Hayatımın kadınını bana âşık ettiğin için ne kadar teşekkür etsem yetersiz gelir. Sen bu dünyada tanıdığım en iyi, en ilgili ve en güvenilir medyumsun. Allah sana uzun ömürler versin, sen de her zaman olduğu gibi biz ihtiyacı olan kimselere bilginle yardım elini uzat. Eğer sevdiğim kızla her şey böyle gider de evlenirsem, bir gün gelip ellerinden öpmek de isterim hocam.
   Dilara - İSTANBUL
02-11-2021 -
vakti zamanında bana âşık olan adamın kızı oğlumdan hoşlanıyordu. Üstelik duyguları da karşılıklıydı, bu hoş bir şey değildi, oğlumu öğrenen babası zamanında beni elde edememenin bedelini çocuğuma ödetebilirdi. Bu ilişki ciddi bir evreye girmeden son vermeliydim, ama nasıl olabilirdi? Oğluma kız hakkında anlattıklarımı umursamamıştı, ona göre “babası geçmişe takılmamalıydı” ama ben babasını tanıyordum. Sonunda çareyi medyumlarda arayacağım aklıma gelemezdi. İnternette medyumlar hakkında araştırma yaptım ve sürekli iyi yorum alan 3 kişiyi gözüme kestirdim. 2siyle konuştum, ancak her nedense içim ısınmadı. Son aradığım kişi hocamızdı, kız ve oğluma ayırma büyüsü yapmaya karar verdik. Bu sayede kızın babasının oğluma bir şey yapma riskinden kurtulacaktım. Ödemeyi yaptım, hocamıza ve yapacaklarına güvendim, işleme başladık ve sadece haftası geçmişti ki oğlum Gülşen ile eskisi gibi mutlu olmadıklarını anlattı. Ben evladımı kurtarmak için insanları ayırma büyüsünden faydalandım. Yoksa çocuğumun hayatından endişelerim vardı. İyi ki hocamızla tanışmışım ve kendisinden doğru yönlendirmeler almışım. Size ne desem, nasıl teşekkür etsem azdır, siz benim çocuğumun geleceğini kurtardınız. Umarım hayatınızda her zaman güzel şeylerle ödüllendirilirsiniz. Hakkınız büyük hocam, ben razıyım, Allah sizden razı olsun hakkınızı helâl edin. Bir medyum arayan arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla, doğru insanı bulduklarını söyleyebilirim. Rabb’im tüm derdi olan kullarına derman olsun, umarım hocamızın ilmi sizlere de yardım eder.
   Burak - KAYSERİ
02-11-2021 -
Karım beni artık sevmiyordu. Yetersiz görüyor, erkekliğimi sorguluyordu. Ne istediyse verdim, şehre gidelim dedi gittik araba istedi aldım. Bir sürü borca girdim ama artık karım benden her zamanki gibi bir şey istemek yerine uzaklaşmıştı. Anasının evine gidip aylarca anasının yanında kalmak istiyordu. “Seni istemiyorum, anlasana” diyordu. Boşanma davası ile yüzleştiğimde şimşekler çaktı. Ben inşaat işçisiyim ve tesadüfen hocamızın evinde bir tadilatta çalışıyordum. Beni duvar kenarına çökmüş ağlarken gördü, dava celbini gösterdim. “Sana yardım edebilirim, dedi.” Başkası var hocam, ne edersek boş dedim. Bana işimin başına gitmemi söyledi ve benim için bakım yapmış. “Evinize sık girip çıkan balık etli sarışın biri var mı” dediğinde şok oldum. O kadın baldızımdı. Sonra da bize ayırma büyüsü yaptırıldığını, bunu çözmesini isteyip istemediğimi sordu. Hocam sayesinde karıma kavuştum, büyüyü çözdü, eskiyi unutmamız için bize büyüsel bir işlem yaptı. Adına vefk deniyormuş. Eskinin acısını aldı, birbirimize şirin görünmemizi sağladı. Hocamın ücretini ödedim, tadilattan sonra ne kadar ısrar etse de para almadım, ama hala eksiğim hala yetersiz. Bana öyle bir iyilik yaptınız ki, neyle öderim ben borcumu? Bu yuvasını kurtardığınız garip size her gün dua ediyor. Rabb’im size kötü gün göstermesin hocam. Karşınıza hep iyi insanlar çıkarsın, işinizde hiç sizi utandırmasın. Bu dünyada sizin gibi insan kalmadı.
   Nurşen - İZMİR
02-11-2021 -
Herkese merhaba arkadaşlar benim adım Nurşen. Ben işini düzgün yapan bir patronum. Evleneli 2 yıl oldu. İş yerinde benimle ilgilenen birisi vardı. Her fırsatta yanıma geliyor, benimle konuşuyor, hep benimle zaman geçirmek istiyordu. Benim eşim ise bu durumdan artık rahatsız olmaya başlamıştı. Onu uyarmamı, hatta dinlemezse işten atmamı istedi. İşini çok iyi yapan birisi olduğu için onu kaybetmek istemedim. Ve benim onunla ilgilenemeyeceğimi, evli olduğumu, eşimin de bundan rahatsız olduğunu ona söyledim. Bana eşimin haberinin olmamasını teklif etti. Ben ise eşime ihanet etmeyeceğimi, onu aldatmayacağımı söyledim ve konu kapandı. Benimle hayla ilgilenmeye devam etti, daha da çok üstüme düşmeye başladı. En sonunda bir medyum bulup kendimden onu soğutmam gerektiğini düşündüm. İşini çok iyi yapan bir elemanımı kaybetmek istemiyordum. Hemen güvenilir medyum araştırmaya başladım. Eşim ile sorup soruşturduk. Sonunda bu hocayı buldum. Gayet güvenilir, işini düzgün yapan birisiymiş. İnternetten numarasını buldum ve aradım, bana yanına gitmem gerektiğini söyledi. Hemen yanına gittim, bana ona inanmam güvenmem ve kalbimi temiz tutuğum sürede bunu başara bileceğini söyledi. Ona inandım güvendim ve bunu başardı. Çalışanım yanıma geldi, benden yaptığı cahillik için özür diledi ve kendisini af etmemi söyledi. Allah sizden razı olsun hocam, Elemanım benden soğudu ve çok mutlu bir yuva kurdu. Arkadaşlar sizde hocaya güvene bilirsiniz.
   Mehtap - ANKARA
02-11-2021 -
Herkese merhaba arkadaşlar, benim adım Mehtap. Eşim ile 2 yıldır evliyim. Kayınım beni sevmeye başlamıştı. Ben ise eşimi seviyor, ona aşıktım. Kayınım abimin eşi falan dinlemiyor, her fırsatta el şakaları falan yapıyordu. Ben masumca şaka yaptığını, eylendiğini düşünüyordum. Sonra kayınım benim ile özel bir şey konuşmak istediğini söyledi. Merak ediyordum ve kimsenin olmadığı bir yerde konuşmamız lazım diyerek, beni bir restorana götürdü. Ben diyeceği şeyi heyecan ile bekliyordum, onun masum olduğunu düşündüğüm için aklımda hiçbir şey yoktu. Sonunda konuşmaya başladık, seni çok seviyorum, keşke abimin değil, benim karşıma çıksaydın, keşke benim sevgilim, hatta eşim sen olsaydın falan. Ben ona çok kızmıştım. Bunun mümkün olmayacağını, bu şekilde devam ederse abisine söyleyeceğimi söyledim. Her ne olursa olsun, beni seveceğini, benden başka bir kız ile birlikte olmayacağını, bedeli her ne olursa olsun, bunu yapacağını söyledi. Onu abisine söyledim. Tartıştılar ve araları açıldı. Kayınım eşim işteyken bize gelip, beni kaçırmak ile tehdit etti. Bunu eşime söyleyemezdim, çünkü araları iyice açılmıştı. Kardeşlerinde birbirlerine düşürmek istememiştim. En sonunda bir güvenilir medyum bulup, soğutma büyüsü ile kayınımı kendimden soğutmayı istedim. Güzel bir araştırma yaptıktan sonra, bu hocayı buldum. Hemen iletişim bilgilerine ulaştım ve aradım, beni güzelce dinledi, şaşırmıştım, nasıl bir büyü yaptırmak istiyorsun deyip direkt ücret isteyenler gibi değildi. Kayınımın durumunu öğrenip, ona göre bir işlem yapacağını, ona inanıp, güvendiğim, söylediklerini eksiksiz yapacağım taktirde kayınımı benden soğutacağını söyledi. İnandım güvendim ve kayınım benden yaptığı, söylediği şeyler için özür dilediler. Abisi ile barıştılar ve şu an çok mutlular. Allah sizden razı olsun hocam, sayenizde kayınım benden soğudu ve çok mutluyuz
   Sultan - VAN
02-11-2021 -
Sultan ben, bir köyde yaşıyorum ve kocamı çok seviyorum. Ama çocuğum olmadığından kocam beni sevmiyor, aldatıyor, ailesi de sanırım artık benden umudu kestiler. Hocamıza ulaşmaya kendimi mecbur hissettiğimde, bir kadın gelecekti, kumam olacaktı. Bu haberle yıkılmıştım. Bana yardım etmesini istediğimi söyledim hocamıza, sert ve güçlü bir büyüye gerek duyduğumu anlattım. Param yoktu, büyü için gereken malzemeleri bileziklerimi satarak karşıladım. Hocam sağ olsun köylü demedi, zavallı demedi bana her an yardım etti. Sıradan, sizler gibi bi insan olarak gördü beni. Asla hakir görmedi. Bana söylediği tüm işlemleri en ince detayına kadar yaptım. Büyünün tutacağına tüm kalbimle inanıyordum ve öyle de oldu. Şimdi hocamızla, ailemi kurtaran bu insanla çocuğumun olması için de vefk çalışması yapacağız nasipse. Eksiksin demedi, köylüsün demedi ve beni her konuda bilgilendirdiği, her zaman yanımda olduğu için hocamıza minnet duyarım. Bu vesileyle sizlere de söylemek istediğim bir çift lafım var. Büyü günah, çok tehlikeli. Ama başka çıkar yolunuz yoksa, yuvanızı kurtarmanızzın tek yolu buysa yaptırın dostlarım. Güvenilir, temiz karakterli bir medyumdan yardım alın, hem umutlarınız hem paranız kurtulsun. Eğer kararsızsanız, biriyle anlaşmadan önce hocamıza danışarak yardım alabilir, hiç değilse fikir edinebilirsiniz. Bana yol oldu, bana yaşamak için ışık oldu. Umarım size de faydası olur, hocamızın ne muradı varsa versin Allah İnşallah.
   Sıla - KAYSERİ
02-11-2021 -
Yediğim içtiğim ayrı gitmeyen bir kız arkadaşım vardı, hem komşumdu hem de oğlan kardeşimin sevgilisiydi. Her şey yolundaydı, ben o kız arkadaşımı bir arabanın içinde bir adamla dudak dudağa görene kadar. Ne olduysa o günden sonra oldu, haklı olarak bunu kardeşime anlattım. Kız her ne kadar yalan dese de ablasına inandı ve ikimizde kızla münasebeti kestik. Arkadaşlar ondan sonra hayatımın altı üstüne gelmeye başladı. Göğsümde sert sancılar, karabasan görmeler, işten atılmam hepsi üst üsteydi. Sevgilim beni o olayın haftasına terk etmiş, başkasından hoşlanıyorum demişti. Teyzemin ısrarları üzerine bu işin içinde cin büyü gibi bir risk olma şüphesiyle birini aramaya başladık. Kuaförden bir arkadaşımın tavsiyesiyle hocamı buldum. Anlattım o da bakım yapmayı uygun buldu ama duyduklarımla beynimden vurulmuşa döndüm. Biri bana papaz büyüsü yaptırmış. İntikam için yapılan bu büyü, neredeyse hayatımı karartıyordu. Hocamızın ilmî sayesinde ben kendimi kurtardım, ona inandım, güvendim. Sizler de çekinmeden derdinizi tasanızı açabilirsiniz. Diğer medyumlar gibi değil, dürüst ve güvenilir. Tek derdi sizin hayatınızda güzel bir şey başarmak ve para her zaman ikinci planda. Sayende sözü geçen, çevresinde sevilen, hastalanmayan ve işi gücü düzelen bir kızım. Sevgilime durumu anlatıp geri alamadım, ama her şey kötüye bile gitmeden ilk fırsatta beni terk eden adamla da işim olmazdı zaten. Hocam aldığın para helâl olsun, derdimi çektin o kadar sen de hakkını hellâl et.
   Nazlı - EDİRNE
02-11-2021 -
Aile içinden bir adam sevmiştim. İmkânsızdı ama bu aşka asla engel olamadım. Onun için her kız istemeye gittiklerinde etimden et koptu adeta, hayatımı onu bekleyerek geçirmeye hazırdım, ama o başkasının olamazdı. Son görücülükte iş olmuş, gönlümün padişahı başkasıyla dünya evine girecekti. Amcam alkolikti ve karısı amcamı evine bağlamak için bir medyumdan çare arıyordu. Ben de bi umut aradım hocayı, öncelikle her şeyin aramızda kalmasını istediğimi söyledim. Bu zaten hocamızın çalışma prensibiymiş. Daha sonra da olanı biteni anlattım. Başta unutmamı öğütledi hocamız, elbette denediğimi ama beceremediğimi söyledim. O kadar ısrar ettim ki, sonunda dayanamadı ve kabul etti sevdiğimle bana işlem yapması için. Ben her şeye hazırdım, sevdiğim çocuğa beraber papaz büyüsü yaptık. Sonunda ben hayallerime hocam sayesinde kavuştum arkadaşlar. Çocuk beni sevdiğini söyledi, aile akraba evliliğine karşıydı. Ama hocamın büyü hakkında dediği gibi oldu, sevdiğim aileyi dinlemedi, kaçırdı beni. Şuan İstanbul’dayız ikimiz de çalışarak ekmeğimizi çıkarıyoruz. O kadar mutluyum, içimi eriten adamla sayenizde yuva kurdum hocam. Daha nasıl teşekkür ederim sana, sen ne iyi ne yüce gönüllü bir insansın. Dişimden tırnağımdan arttırarak yaptığım o ödeme varya, onun on kat fazlasını da hak ediyorsun sen. Tuttuğun altın olsun, hep mutlu ol. Seni hiç unutmayan hayatını kurtardığın bu kızın duaları her zaman seninle olacak.
   Veli - İSTANBUL
02-11-2021 -
Merhabalar ben özel bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışıyorum, adım Veli. Medyum olaylarına asla inanmazdım ama kardeşim Veysel bir kadın uğrunda ailemizi sildiğinde, benim için de bir şok olmuştu. Anneme göre durum çok basitti, bu çocuğun işi hocalıktı. Babamsa ailesini kadın için sildi diye kardeşimden nefret ediyordu. Annem kendi başına hoca hacı sorarken, komşulardan bir kadın kocası için hocamızdan yardım aldığını anlatmış, annemin eline hocamızın numarasını yazıp vermiş. Babam böyle şeylere çok kızardı, ancak her büyünün bir gideri olduğundan annemin hocamıza bir miktar ödeme yapması gerekiyormuş. Durumdan bu vesileyle haberim oldu, ödemeyi anneme hayır demeyi pek sevmediğim için, inanmasam da ben yaptım. Annem hocamızdan aldığı bilgileri, talimatları tek tek uygularken biz de işin sonucunu merak ediyorduk. Ben inanmıyordum, kız kardeşim ilgilenmiyordu babamsa habersizdi. Sekizinci gün akşam Veysel eve geldi, beraber akşam yemeği yemek istediğini söyledi. 14’üncü gün de kardeşim eeski düzenine dönmüş, o kızı aramızdan çıkmıştı. Annemin sonradan anlattığına göre, kız, kardeşime papaz büyüsü yaptırmış. Hocamızın ilmi ve annemin kendisine olan inancı da büyünün bozulmasında rol oynamış. Aradım bizzat ben de teşekkür ettim hocamıza. Artık inanıyorum, büyüler insan kaderini etkileyebilir ve gerçek medyumlar, para yemek değil de insanlara ışık olmak için çalışırlar. Kardeşimi ailesine kavuşturduğu için hocamızdan Allah razı olssun.
   Ayşegül - KAHRAMANMARAŞ
02-11-2021 -
Benim oğlum asla tasvip etmediğimiz bir kadına sevdalandı. Ne dediysek fayda etmedi, hocamız son çarem kaldı. Sevdiği kadın boşanmış, 2 çocuklu ve oğlumdan 7 yaş büyük bir kadındı. Bu durumu babası da ben de asla uygun görmüyorduk, aile bağlarımız ne kadar güçlü olsa da vazgeçiremedik evladımı bu sevdadan. Son çare bir medyuma danışmaktı. Sordum soruşturdum, çevrede hocamızın methini sık duyuyordum. Bir gün bir umutla aradım ve olanı biteni anlattım. Oğluma bir bakım yapmasını istedim. Babası asla onay vermeyecekti, bu evlilik olmalıydı. Hocamdan rica minnet, oğlumu benim içim ısınan bir geline kanı kaynasın diye işlem yaptırdım. O kızla oğlum için aşk büyüsü yaptıracağım aklıma bile gelmezdi, ama çocuklu kadını kabul edemezdik. Sülalenin diline düşerdik. Hocam sağ olsun durumu tereyağından kıl çeker gibi halletti. Ne derseniz yaptım hocam, tüm işlemleri eksiksiz olarak bitirdim. Şu an gelinim olmasını istediğim kızın istenmesi için hazırlık yapıyoruz. Eğer oğlumla babasının arası düzeldiyse, benim de oğluma layık gelin alma amacıma ulaştıysam hepsi senin sayende. Sana nasıl teşekkür ederim, nasıl yaptığın iyiliğin bedelini öderim, bilmiyorum. Umarım sizin de istediğiniz her şey yoluna girer. Hocamız gerçekten insanlara iyilik yapmak için doğmuş resmen. Arkadaşlar, dostlarım bir medyumdan yardım almak zorundaysanız, hocamızı tanımanızı öneriyorum. Hakkınızı helâl edin hocam, başınıza çok iş açtım, çok yordum sizi.
   Ozan - AMASYA
02-11-2021 -
Selamlar herkese, ben çok tipsiz bir adamım. Adım Ozan ve bu tip sizliyim sebebiyle bugüne kadar hiçbir kadınla ilişki kuramadım. Hocamla tanışmamsa hayatımda en güzel dönüm noktamdı. O zamanlar sık gittiğim marketin kasiyeri bir kız vardı. Kız o kadar aşırı güzel değildi ama, dedim ya ben çirkinim diye. Yaptığım tüm kurlar karşılıksız kalıyordu. Benim sevgimin ya da heyecanımın farkında bile değildi. Bense hayatımda bir kadına ilk kez “evlensek nasıl olurdu?” sorusu kafamda dönerken bakmıştım. Bir arkadaşıma bunları anlattım, biraz ilginç bir çocuktu. Hocamızdan bahsetti ama bana mantıklı gelmedi başta. Büyüyle muskayla birini kendime nasıl âşık edebilirdim ki. Arkadaşım benim yerime hocamızla konuşmuş ve hocamızın bunların olağan şeyler olduğunu anlattığını geldi bana söyledi. El mahkûm hem kızı seviyorum hem çarem yok hayatım boyu bekar kalacağım, düşündüm ve karar verdim, hocayı arayıp bir de ben konuşacaktım. İyi ki de konuşmuşum. Şu an o yüzüme bakmayan kadın ile nişanlıyız. Bir ay içinde de nikahımız kıyılacak nasipse. Mutluluk yolunda bana meşale olan güzel insan, ilmi büyük, herkesi mutlu etme arzusuyla dolu kalbi olan değerli insan. Umarım bizlere yaptığın bu iyiliklerden dolayı sen de hayatında hep huzurlu olursun. Sana minnettarım, makus kaderimi yenmeme yardımın dokundun. Aldığın para son kuruşuna kadar helâl olsun senin. Ayağına taş değmesin senin hocam.
   Fatma - DENİZLİ
02-11-2021 -
Ben eski eşime yeni bir kadınla evlendiği için kıskançlığımdan dayanamayıp, başka bir medyumdan güçlü bir büyü yapmasını istemiştim. Medyum papaz büyüsü yaptığını ve onun benden ayrıldığı için her gün eriyip biteceğini söyledi. Ancak durum beklediğim gibi acı çekmesiyle sonuçlu kalmadı. Kızım eski kocamın yanına gitmesi gerektiği zamanlarda gördüklerinden kötü etkilenmişti, bir zamanlar dokunmaya kıyamadığım adam günden güne hastalanıyordu, işleri olumsuz etkileniyordu ve çevresindeki herkes, sırf bu yüzden ondan yavaş yavaş uzaklaşıyordu. Bana yardım eden medyumu aradığımda, onun numarası kullanılamıyordu. Çaresiz internette gezerken hocamıza denk geldim, yazıları ve sayfasındaki yorumlar güven vericiydi, aradım ağlayarak hâlimi arz ettim. Bakım yaptığında yapılan büyünün hatalı olduğunu, bir çok etkiyi bir arada yaşamasının sebebinin de bu olduğunu söyledi. Kocamın büyüsünün bozulması için beraber çalışma yapmayı kabul etti. Arkadaşlar bir hata sayesinde, kızımın babasının katili olacaktım, Allah beni affeder inşallah. Eğer çocuğum babasız kalmadıysa senin sayende hocam, Allah senden razı olsun hızır gibi denk geldin karşıma. Arkadaşlar ararken çekinceleriniz olmasın, dürüst biri ve kendine göre etik gelmeyen hiçbir işlemi kabul etmiyor. Verdiği sözün arkasında, benim konumda en büyük meselesi derdime çözüm bulmak oldu. Çıkarcı yaklaşmadı ve diğerleri gibi “kaç paran var, kaç para verebilirsin” diye ilk etapta maddi olanakları konu almadı. Ben güvendim, siz de çekinmeden arayın en azından sesini duyun, korkularınızı anlatın fikrini alın.
   Şengül - İSTANBUL
02-11-2021 -
Herkese merhaba, benim adım Şengül. Ben üniversiteye gidiyorum ve sıradan bir günde birisi ile tanıştım. Ve sosyal medyadan birbirimizi ekledik. Buluşuyor, ders çalışıyor, kahve falan içiyorduk. Tanıştığım kişi bana duygularını açtı, beni sevdiğini, benimle sevgili olmak istediğini söyledi. Ve biz sevgili olduk. Bundan 5-6 ay sonra birbirimizi aşırı kıskandığımız için çok kırıyorduk. Ve ben bu durumdan çok sıkılmıştım, onunla güzelce konuşmak istedim ve buluştuk. Birbirimizi çok fazla kıskanıyoruz, sen bana güven duymuyorsun, birbirimize hiç iyi gelmiyoruz falan. Herkesin yanında ağlamaya başladı. Benden ayrılırsa kendine zarar vereceğini, etrafı yakacağını, hatta beni kaçırıp zorla kendisini sevdireceğini söyledi. Bana bir şey yapamazdı, fakat kendine zarar vermesinden çok korkmuştum. İlişkimize son bir şans verip, anlaşamazsak ayrılalım dedim ve kabul etti. Çok fazla zaman geçmeden eskisi gibi beni çok kıskanmaya başlamıştı, hiç kimse ile konuşmama izin vermiyor, saçımın bile açık kalmasından bile bazen rahatsız oluyor, tartışıyorduk. Ona bir psikoloğa görünmesini, bunun ikimiz içinde iyi ola bileceğini söyledim. Beni dinlemedi ve ardından 1 hafta falan geçti. Eski bir okul arkadaşım onun yanındayken geldi ve selam verdi. Onu bile kırdıktan sonra ayrılmayı kafaya takmıştım. Ama kendine zarar vermesinden korkuyordum. Kütüphane de kitaplara bakarken dikkatimi çekmişti ve soğutma büyüsü diye bir şey okumuştum. Hemen aklıma o geldi. İnternette araştırdım ve bir sürü medyum buldum. Yorumlara bakınca, dolandırıcı, sahtekâr olduklarını görüyordum. En sonunda bu hocayı buldum. O kadar yorumun içinde 1 ya da 2 kötü yorum gördüm, onlarda sahte isimler, saçma takma adlardı. İletişim bilgilerini aldım ve güvensizlik ile aradım. Yüz yüze konuşmamız gerektiğini söyledi. Ben çok fazla inanmıyordum, ama gittim. Çok ikna edici bir şekilde konuştu, Diğerleri gibi ilk başta ücret istemiyor, derdime çare ola bilecekse istiyordu. Ona inandım ve söylediği her şeyi yaptım. Sonunda sevgilim geldi ve beni eskisi kadar sevemediğini, benden ayrılmak istediğini söyledi, beni kırdığı için özür diledi ve gitti. Allah sizden razı olsun hocam sayenizde benim yüzümden birisini kendisine zarar vermekten kurtardınız.
   Hasibe - ANTALYA
02-11-2021 -
Hocam ben Antalya’dan Hasibe, size bir teşekkür mektubu yazmak istedim. Sayenizde her şey yoluna girdi, ailesiyle zaman geçirmeyen kocam 2. Kadınla beraber tuttuğu evden ayrıldı. Siz o gün bana “kocanda papaz büyüsü var” dediğinizde dünyam başıma yıkılmıştı, hiç ihtimâl vermemiştim bunun olacağına. Bizden kim ne istesindi ki kocam arkadaşlarının etkisinde kalarak beni aldattı sanmıştım. Artık medyumlara, büyüye, cine her bir şeye inanıyorum ve sizin sayenizde. Yap dediğiniz tüm adımları yaptım hocam. Geceleri okumam gerekenleri okudum, evin içindeki büyüyü bulduğumda onu size getirdiğimde neler hissettiğimi anlatamam size. Sayenizde yuvamın huzuru, evimin bereketi en önemlisi de kocam bana döndü. Dediğiniz kadar güçlü bir büyüymüş bu papaz büyüsü, eşimde öyle yan etkiler bırakmış ki anlatamam, her gün uykusuz kalmış, mutsuz olmuş. Şimdi o geçen ayrı zamanlarımızdan çok pişman. Hakkınızda yapılan güzel yorumları gördükçe bir kez daha gurur duyuyorum. İyi ki tüm kuşkularımdan arınarak size danışmışım, hayatımı kurtardınız hocam. Buradan sizlerin vesilesiyle bunu okuyan arkadaşlar olursa, onlara da seslenmek isterim. Yuvanızı kurtarma uğrunda her yolu deneyin kardeşlerim, ben denedim ve hocam vesile oldu Allah da bana sadetimi geri verdi, asla pes etmeyin. Unutmayın, onlar bizim kadar güçlü olsalar büyüye bulaşmazlar, büyüden kurtulmak da bir suç değil. Kocanızı ya da karınızı, sizden sebepsizce uzakıyorsa şeytanların eline terk etmeyin.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.