×
  Hemen Ara   Whatsapp

Süryani Büyüsü

 Süryani büyüsü çok eski kadım büyü kitaplarında yer alan bir büyü olmasının yanı sıra bu büyü sadece Süryani dilinde yapıla bilmektedir. Bu nedenle büyü yapacak olan kişinin Süryanice bilmesi gerekir Süryani dili (aramca) olarak ta bilinmektedir.  Büyü yapma esnasında söylenen tılsımlı olan sözcükler Süryanice okunmalıdır.

 

Süryani Büyüsü Nedir

 Süryani büyüsü adından da anlaşılacağı üzere Süryani olan papazlar tarafından yapıldığı için bu ismi alan bir büyüdür. Süryani büyüsü kimileri tarafından kara büyüler sınıfına girdiğini söylense de ak büyüler kategorisinde yer almaktadır amacı ise tamamen aşk ve sevgi amacı ile yapılmasından dolayıdır. Karşılık bulamayan aşkına karşılık bulmak isteyenler, Platonik olarak aşk içinde olanlar Süryani büyüsü sayesinde aşklarına karşılık bulabilirler.

Genel olarak bu büyü Süryani olan papazlar tarafından yapıldığı bilinse de Süryanice bilen bir medyum hoca da Süryani büyüsünü gerçekleştire bilir. Bu büyüden kesin olarak sonuçlar elde etmek istiyorsanız alanında kendisini geliştirmiş olan medyum hocalardan destek almanız gerekecektir. 

Hocamız bu konuda uzun bir süre Süryani diline halim olabilmek için özel derseler alarak tılsımlı sözleri ve yapılacak olan işlemleri en iyi şekilde yerine getirmektedir.

 

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Süryani büyüsü yapımı esnasında tüm büyülerde esas olan anne adı ve doğrum tarihi gün ay yıl şeklinde alınır, bunun yanı sıra bir adet net olan bir fotoğrafa da ihtiyaç duyulmaktadır.  Bilgiler elde edildikten sonra büyü yapımı esnasında kesinlikle Süryanice bilmek gerektiği gibi İncil kitabı da gereklidir.  İşlem başlatılır ve Fotoğraf üzerine özel bir mürekkep ile Süryanice yazılar sonrasın da Aşık edilecek olan kişinin fotoğrafı ve sizin fotoğrafınız bir birine dikilir. Bu dikim esnasında belirli bir sayıda mevcuttur bu sayı 7 dir. Her dikiş atılırken Süryanice söylenmesi gereken tılsımlı sözler ve ayetler okunarak işlemin ilk aşaması tamamlanır.

İkinci işlemde ise kişilerin bir birine dikilmiş olan Süryanice bal şarabı olarak adlandırılan şarap ile banyo yaptırılarak eski bir bez parçasına sarıldıktan sonra yaklaşık olarak 40 cm toprak altına gömülür.  Süryani Büyüsü Bu işlemler sonrasında kişi size olan aşkını ilan edecektir.

Tüm bu anlatımlar sonrasında belirtmemiz bir bilgi var. Kesinlikle büyüleri bireysel olarak yapmamanızdır, Bu işi yapan medyumlar halinde iletişim halinde olmanız sizler için daha iyi olacaktır.

 

 

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.