×
  Hemen Ara   Whatsapp
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, tehlikeli büyüler arasında yer alır. Büyüyü yaptıran kişilerin amacı kendisine yönelik verilen bir rahatsızlığı gidermek olabileceği gibi, başka insanlara zarar vermek adına ya yapılması mümkündür. Soğutma büyüsü yaptırmak için en doğru yol işinin ehli bir medyum hoca ile görüşmektir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Soğutma büyüsünün yapılmasının en doğru yolu bilir kişi ile çalışmaktır. Büyü oldukça tehlikelidir. Yanlış ellerde istenmeyen büyük sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle profesyonel bir medyum hoca ile çalışmak yapılan ve yaptıran kişinin selameti ve büyünün etki etmesi için daha doğru olacaktır.

Soğutma büyüsü malzemeleri, bu işi yapan bir hocanın elinde bulunur. Gerekli materyallere sahip olan hoca, bunlara ek olarak sizden yapılacak kişiye ait bir takım eşyalar veya parçalar isteyebilir. Bunlar iç çamaşırı, takı, elbise vb. şeyler olabileceği gibi, kişiye ait saç, kıl gibi parçalar da istenebilir.

Soğutma büyüsü yapımında fotoğraf da sık kullanılan bir malzemedir. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı ile ailevi ve kişisel bazı bilgileri kullanılarak büyü yapılabilir. Bütün bu malzemelerin, doğru dualar ve ritüeller ile birleştirilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde istenen sonuç alınamayacağı gibi, yapılan işlemin ters etki etme olasılığı da vardır.

Soğutma büyüsü yapmak için bütün bu şartlar sağlandığı takdirde istenilen kişi üzerinde kısa sürede etki görülecektir.

Soğutma Büyüsü Kimlere Yapılır?
Soğutma büyüsü yaptırmak için birçok neden bulunabilir. İstenilen kişiyi ailesinden, çocuklarından veya eşinden soğutmak için bu büyü kullanılabilir. Bu büyü, yapılan kişiyi cinsellikten, erkek veya kadınlardan, arkadaşlarından, hatta kendisinden bile soğutabilir.

Geniş etki alanı dolayısıyla oldukça tehlikeli bir büyüdür. Genellikle kişilerin arasına girmek ve birbirinden uzaklaştırıp soğutmak için kullanılan bu büyü, kişinin yararına yönelik de yapılabilir.

Örneğin bir kadın kendisine musallat olmuş ve rahatsız eden birini kendisinden uzaklaştırmak için soğutma büyüsüne başvurabilir. Bu durumda büyü kişinin yararı için kullanılmış olur.

Sebebi her ne olursa olsun, soğutma büyüsünün sorumluluğu oldukça ağırdır. Seven kişilerin arasına girmek, kişileri birbirinden ayırmak, kişiler arasında huzursuzluk ve kavga çıkmasına sebebiyet vermek his davranışlar değildir. Bu yüzden yaptırmadan önce iyi düşünüp doğru karar vermek gerekir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?
Soğutma büyüsü, yapıldığı takdirde bazı belirtiler veren bir büyüdür. Bunu anlamanın bazı yolları vardır. Örneğin iki iyi arkadaşın hiçbir sebep yokken sorun yaşamaya başlaması bir belirti olarak kabul edilebilir. Eşlerden birinin veya her ikisinin birbirine yüz çevirmesi, yatakta veya günlük hayatta birbirinden uzaklaşması, birbirleri ile vakit geçirmekten kaçınması da soğutma büyüsü belirtileri arasında kabul edilebilir. Büyü, aynı zamanda yapılan kişi üzerinde kronikleşen bir halsizlik, yorgunluk, aktivitelerden uzaklaşma ve hiçbir şeyden zevk alamama gibi bazı değişiklikler görülmesine sebep olur.

Bağlama büyüsü bozmak için öncelikle işinde uzman bir medyum hoca ile çalışmak gerekir. Yapması kadar bozması da zor olan bu büyü, yanlış kişiler tarafından yapıldığı takdirde etki etmeyecek, var olan soğuma hali de devam edecektir.

Soğutma büyüsünü bozmak için bazı ek malzemeler gereklidir. Bu malzemeler de yalnızca profesyonel hocaların elinde bulunur. Bu malzemelerin eksik olması veya yanlış kullanımı büyünün etkisini ortadan kaldıracaktır. Aynı zamanda malzemelerle birlikte okunması gereken dualar ve uygulanması gereken bazı ritüeller vardır. Bunların eksikliği de büyünün etkisiz olmasına sebebiyet verecektir.

Bütün bu sebeplerden dolayı, soğutma büyüsü yaptırmak için izlenmesi gereken yolun başında öncelikle doğru kişiyle, işinin ehli bir medyum hocayla çalışmak gelir.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.