×
  Hemen Ara   Whatsapp
İnsanlık tarihinde belki de bilinen en kara büyülerden biri, Sabun büyüsü olsa gerek. Adından da anlaşılacağı gibi ham maddesi sabun ve sayıları büyü türüne göre değişen toplu iğne başlarıdır ve eğer büyü bozdurulmazsa sonunda kişinin hayatını kaybetmesine varan sonuçlara gebedir. Büyünün yapılması da sabun büyüsü bozma işlemi de kesinlikle yetkin kişilerce takip edilmelidir. Bu büyüye olumlu olumsuz bir müdahaleyi asla kendi başınıza denemeyiniz. Büyü yaptırırken kişi hayatındaki risklerini iyice tartmalı, vicdan muhasebenizi yeterince yapmalısınız. Basit kinler ve intikamlar için kullanılması beklenirken umulmadık sorunlar doğurabilir. Büyüyü yapacak olan medyumdan, sonuçları hakkında sizi ayrıntılı şekilde bilgilendirmesini isteyiniz.

Sabun Büyüsü Yapım Aşamaları Nelerdir?
Toplu iğneler, belli tılsımların 41 defa tekrarı, sabun büyüsü, karanlık bir ortam, kişinin fotoğrafı ve genel birkaç bilgisi bu büyünün yapımı için gerekir. Tılsımlı sözler ve kişinin bilgileri, yaptıran kişinin ne amaçla sabun büyüsü yapımı talep ettiğine göre medyum tarafından belirlenir. Aynı şekilde büyünün bazı çeşitlerinde 23 iğne kullanılırken, bazılarında 41 toplu iğne kullanılma durumu da büyü türüne göre değişken bir kuraldır. Büyünün bazı işlemleri şu şekildedir:
Sabun hiç kullanılmamış, temiz bir sabun olmalıdır.
Büyü yaptırılacak kişinin sureti sabun üzerinde tasavvur edilmeye çalışılır, cinsiyet belirleyici organlara da yine sabunda yer verilir.
Eğer kötü amaçlı bir işlem varsa sabunda hedef alınan yerlere iğneler batırılır.
Tılsımlı sözcükler ve dualar her iğne batmasında okunur.
Sabun 3 gün karanlık odada saklanır
3 günün sonunda, etrafta kimsenin olmadığına emin olunan bir su kaynağına sabun, bazı söz ve dualar eşliğinde bırakılır. Su içinde sabun erimesini kimse görmemelidir.
Büyünün genel süreci böyledir, ancak evde yapılması çok sakıncalıdır. Eğer birine bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız çok iyi düşünmelisiniz. Bozumu için her zaman hocamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Kimlere Yapılır?
Bu büyü genellikle kötü amaçlar uğrunda yapılır ve pek çok medyum, böyle bir büyüyü yaparak diğer kişinin hayatına dönülmez zararlar vermekten kaçınır.
1. İntikam alınmak istenen birinin hayatının mahvolması ve kişinin ölmesi.
2. Bir kimsenin iş yaşamında başarısızlıklar silsilesinin gelişmesi ve aç biilaç kalması.
3. Kişinin seven tarafa geri döndürülmesi.
4. Çaba harcanmadan rütbede yükselme arzusu.
5. Birinin sağlık sorunları yaşaması veya çevresinden her zaman dışlanması.
Amaçlarıyla bu büyüden yardım alınabilir. Büyü, 7 gün ile 14 gün arasında aktif sonuç göstermeye başlayacaktır. Sabun büyüsü bozdurulmazsa kişinin hayatını büyük tehlikeye sokabilir.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?
Yakın çevrenizde ya da sizde bir büyü olduğunu anlamanın bazı püf noktaları elbette vardır. Ancak bu noktalar konu sabun büyüsü olduğunda daha bariz olacaklardır. Şöyle ki:
Kişide cinsel isteksizlikler
Vücudun belli yerinde doktorların çözümünü bulamadığı sert ağrılar
Rüyalarda hep bir kişinin görülmesi. “Özleniyorsa güzel rüyaların, büyü intikam amaçlıysa da kâbusların o kişi ekseninde dönmesi”
Huzursuzluk, öfke ve sinir nöbetleri.
Hızla gelen ve bitmek bilmeyen şanssızlıklar.
Görünmeyen varlıkları görme
Ağlama veya titreme nöbetleri

Eğer bu belirtilerden biri ya da birkaçı gözleniyorsa, mutlaka garantili ve yasal medyumlar arasından bir tercih yapmalı ve sabun büyüsü bozma işlemi için kendisinden yardım istemelisiniz.

Sabun büyüsü, medyumun durumunuza uygun tılsımlı sözleri bir muskaya yazması ve yine o muskaya belirli okumalar yapmasıyla bozulur. Bu muska, artık sizin üstünüzde kaldıkça da koruyucu görevi üstlenecektir. Büyünün bozulması için hocamız size muska verdikten hemen sonra, etkilerin kendiliğinden azalarak kaybolduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu büyü çok tehlikeli bir büyü olduğundan, hocamız yapılması konusunda çok çekimserdir. Ancak bozum işlemlerinde siz değerli danışanlarına hizmet etmekten mutluluk duyar.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.