×
  Hemen Ara   Whatsapp
Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır?

Hristiyanların günümüzde neredeyse tüm dinlere kazandırdığı Papaz büyüsü, pek çok konu için tercih edilir ve kullanılır. Çünkü büyüde havas ilminden ve ruhanî yaratıkların etkisinden faydalanılır. Havas ilmi, görünmeyen varlıkları enerji ve yazılardaki tılsımla etkilemeye verilen addır.
Elbette büyüler, insanın hem ruhsal hem de bedensel süreçlerine büyük etkiler bırakırlar ve bozulmadıkları taktirde, büyülerin etkileri kişi ölene kadar devam edecektir. Bazı büyülerde bu devam eden etkiler kişinin hayat döngüsü sürdükçe azalırken, Papaz büyüsü etkisi kendini korur. Kara büyüler arasında sayılan bu büyünün yaptırılması güçlü bir vebal üstlenmek anlamına gelir ve bunu yaptırmaya karar veren insanların birkaç kez düşünmeleri gerekir. Büyüde yapılacak en ufak bir yanlışın yapana da yaptırana da zarar vereceği düşünülürse, bu işin ehlî birinden destek almanın ne denli önemli olduğu sanıyoruz ki âşikârdır.

Papaz Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Bu büyüyü iyi amaçlar için de kötü amaçlar için de kullanabiliriz.
Birinin bize geri dönmesini istiyorsak
Birinin kısmetinin kapanmasını ve parasız kalmasını istiyorsak
Birinin tüm sevdiklerinden soyutlanıp hayatını yalnız geçirmesini istiyorsak
Birinin karısından / kocasından ayrılmasını istiyorsak

En etkili papaz büyüsü uygulamalarını tercih edebiliriz. Hocamız kadim kitaplardan edindiği bilgilerle, bu büyünün her çeşidinin yapılmasına ve bozulmasına vakıftır. Bu büyüyü yapmak için hem uzun duaları hiç karıştırmadan okuyabilmek, hem gereken malzemeleri gereken şekillerde bir araya getirmek hem de cinler ve diğer alemlerdeki yaratılmışlarla ilişki kurabilecek manevi güce sahip olunması gerekir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?
Hocamız, papaz büyüsü yaparken çeşitli tılsımlı yazılardan, Süryani dilinde okunan dua ve genelde kadının “adet kanı” kullanılarak yararlanıyor. Büyünün etkisini uzun süre koruması ve gücüne güç katması için adet kanının kesinlikle kullanılmasını öneriyoruz. Papaz büyüsünde okunan dualar, uzun ve karmaşıktır. Aynı zamanda bu duaları okurken kişi, ruhanî varlıkların olumsuz etkisinde kalır ve çoğu zaman bu etkiyi medyum olmayan, ilmi yetersiz olan kimseler kaldıramaz.
Hocamız büyü sürecinde katkınızın olması ve sizin de maneviyatınızın büyüye geçmesi adına, bazı durumlarda sizden de çalışma yapmanızı isteyecektir. Bu bir şeyi duruma konu olan kişiye yedirmek, bir nesneyi gömmek ya da günün belirli saatlerinde hocamızın yazdığı duaları hocamıza eşlik ederek okumanız olabilir. İslam tarihinden de önceye dayanan papaz büyüsü yapımı çok teferruatlı ve zordur. Yapılan hata sonucunda hem yaptıran hem büyüye maruz kalan hem de yapan kişiler eş zamanlı olumsuz etkilerle karşılaşabilirler. Bu nedenle geçmişte tecrübe edinen kimselerle bu işi yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Papaz Büyüsü Belirtileri
Bu büyüye maruz kalan kişilerde aslında aşırı değişimler gözlenir, ancak kişi bu değişimlere her zaman mantıklı nedenler bulur. Şöyle sıralamak gerekirse:
Büyü yapılan kişinin niyeti bir anda değişir.
Hiç tanımasa da büyü yaptıran kişi hakkında iyi düşünceler besler ve ona yakın olmak ister. (Büyü aşk niyetiyle yapıldıysa)
Evinden, bir zamanlar beraber olmaktan keyif aldığı kadından bir anda soğur.
Sık sık karabasanlar görebilir.
Periyodik olarak iç sıkıntıları yaşayabilir.
Bu büyü en tehlikeli kara büyüler arasında yer alır, bu nedenle yaptırırken tüm tehlikeleri göze almalısınız. Eğer büyülenen kişiyle evlenme niyeti yoksa, bu büyüyle iradesine bir oranda hükmedilirken, kişi aşk acısından intihar girişiminde dahi bulunabilir.

Papaz Büyüsü Bozdurma
Yukarıda saydığımız anlamsız belirtiler sizde de görülüyorsa, üzerinizde mutlaka bir büyü vardır. Bu etkiler eğer yoğunsa ve hiç olmaz denen bir şey olup da başka birine aşık olduysanız ya da sevdiğiniz kişiden nefret etmeye başladıysanız, hocamıza danışarak papaz büyüsü bozdurma işlemi konusunda ilminden faydalanabilirsiniz. Hocamız bu büyüden medet uman danışanlarına yapımında yardım edebileceği gibi, güçlü ilmi ve papaz büyüsü için destek alınan ruhanî varlıklarla iletişim kurabilmesiyle, büyünün bozumunda da yeterli birikime sahiptir.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.