×
  Hemen Ara   Whatsapp
Nohut ile Yapılan Aşk Büyüsü Tarifi

Nohut ile Yapılan Aşk Büyüsü Tarifi

 Nohut ile yapılan aşk büyüsü amacı, bir kişinin büyü yapan insana aşık olması istediğidir. Ayrıca nohut ile yapılan aşk büyüsü ritüelini gerçekleştirerek ayrılan bir sevgiliyi geri getirmek de mümkündür. Ancak internette nohut ile yapılan aşk büyüsü ile ilgili pek çok gereksiz bilgi var. Bununla birlikte, hiç kimsenin internetten bu bilgileri kullanarak nohut ile yapılan aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirmeye çalışmaması çok önemlidir.

 İnsanların nohut aşk büyüsünü tek başına yapma çabaları, kendi başlarına halledebileceklerinden daha fazla zorluk yaratabilir, çünkü bu çok güçlü ve etkili bir büyüdür.  Nohut ile aşk büyüsü yapmak istediğinizi belirterek uzmanlardan detaylı bir şekilde yardım isteyebilirsiniz. Ancak o uzmanın daha önce nohut ile yapılan aşk büyüsü yaptığından mutlaka emin olmalısınız. Ayrıca ne tür bir etki yaratmak istediğiniz ve bunun ne kadar büyük olduğu, nohut ile yapılan aşk büyüsü yapmanın yolunu seçerken önemli hususlardır.

 

Nohut ile Yapılan Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

 Nohut ile yapılan aşk büyüsünün etkileri, tamamlandıktan kısa bir süre sonra kendini göstermeye başlayacaktır. Nohut ile yapılan aşk büyüsü ile etkilenen insanlar, gün geçtikçe büyünün etkisini daha fazla hissedeceklerdir. Bununla birlikte, büyüye maruz kalan kişi unutkanlık da yaşayabilir.

 Büyü yapıldıktan sonraki ikinci gün, büyüden etkilenen kişi sabahları oldukça zor kalkacak ve tüm gün uykulu bir şekilde dolaşacaktır. Büyünün etkisi altında kaldıktan sonraki üçüncü gün, kişinin son derece sakar olabileceği de bilinir. Evde veya başka bir yerde camları kırabilir ve nesnelere çarparak kendini yaralayabilir. Büyünün etkisinde kalan kişi dördüncü günde büyüyü yapan kişiyi düşünmeye başlayacaktır.

 

Nohut ile Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Nohut ile yapılan aşk büyüsü ritüelini gerçekleştirmeden önce taze nohut bulmalısınız. Daha sonra dilerseniz büyüyü kara nohut ile de gerçekleştirebilirsiniz. Nohut ile yapılan aşk büyüsü tam kırk bir nohut kullanılarak yapılmalıdır.

 Kırk bir nohut tanesinin üzerine ihlas suresi okunmalıdır. Nohutların yarısını duayı okuduktan sonra elinizdeki kaseye bırakın ve kabın yarısını temiz suyla doldurun. Sonra nohutların diğer yarısını ekleyin ve kabın kalan yarısını da suyla doldurun. Titizlik isteyen bu büyüyü yapmak için uzman hocalardan da yardım isteyebilirsiniz.

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.