×
  Hemen Ara   Whatsapp
Kurşun ile Yapılan Aşk Büyüsü

Kurşun ile Yapılan Aşk Büyüsü

 

Kurşun ile yapılan aşk büyüsü yapmak isteyen insanlar, bu büyü aracılığıyla istedikleri her şeyi elde etmeyi son derece basit bulacaklar. Önem verdiğiniz insanlarla aranız bozuksa ve onlarla olan ilişkinizi bir çözüm bularak düzeltmek istiyorsanız, kurşun ile yapılan aşk büyüsünün etkileri asla yadsınamaz. Ayrıca bu tür bir büyü sayesinde ikili insan ilişkilerinin geliştiği ve insanların birbirleriyle olan ilişkilerinin önemli ölçüde geliştiği söylenebilir. Zaten bu büyünün zamanın başlangıcından beri uygulandığını biliyoruz.

 

Aynı zamanda kurşun kullanılarak yapılabilecek aşk büyüsü çeşitlerinin çok fazla olduğunu da bilmeniz gerekir. Kurşun ile yapılan aşk büyüsünü yaparken, kurşunu bir yere gömerek ve tılsımlı sözcükler söylenerek istenen sonuçlar elde edilebilir.

 

Kurşun ile Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Kurşun ile yapılan aşk büyüsü’ nü gerçekleştirmek için kurşunun özel bir ısıtma ve soğutma aşamasının uygulanması sırasında özel olarak görülen duaları okumak gerekecektir. Kurşun ile yapılan aşk büyüsü aşk büyüsünü uygulamaya başlamadan önce, büyü yapmak istediğiniz kişinin bir fotoğrafının elinizde olduğundan emin olmalısınız.

 

Büyü yapmak istediğiniz kişi fotoğrafta açıkça görünür olmalıdır. Bununla birlikte, bu büyü yapılırken bulanık fotoğrafların kullanılması tavsiye edilmez. Elinizdeki kurşunu fotoğrafın üzerine dökmeniz ve erimesini sağlamanız gerekecek. Bir sonraki aşama ise, erimiş kurşunun damladığı fotoğrafı kapatmak için çok büyük bir kumaş parçası kullanmanız olacaktır. En önemli ve gerekli konulardan biri bu uygulamayı günde beş defa tekrarlamaktır.

 

Kurşun ile Yapılan Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

 

Kurşun ile yapılan aşk büyüsünün etkilerinin gözlemlenmesi sonucunda en çok arzu edilen büyü türü olarak karşımıza çıkması şaşırtıcı olmayacaktır. Temel tılsımlı kelimeler okunduktan ve büyü için tüm gereklilikler tamamlandıktan sonra, dileklerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca Kurşun Kurşun ile yapılan aşk büyüsü ile küskün bir durumda olan iki kişiyi barıştırmaya da başlayabilir ve bu konuda önemli bir adım atabilirsiniz.

 

Bununla birlikte, iki arkadaşınızın iş yapmasına ve düzenli olarak işbirliği yapmasına olanak sağlamak için kurşun büyüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca bu büyü boşanma noktasına gelmiş evli çiftlerin barışmasında da büyük pay sahibi olabilir.

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.