×
  Hemen Ara   Whatsapp
İkna Büyüsü Nedir?

İkna büyüsü, bir kimseyi ikna edemeyeceğiniz bir konuda ikna etme için yapılan büyüdür. İkna büyüsü, özellikle bireylerin kadın erkek fark etmeksizin herhangi bir konuda önyargılarını sonlandırmak için oldukça etkilidir. Genellikle evlilik döneminde olan ve evlenmek isteyen kişilerin sevdiği kişiyi evliliğe ikna etmek için gerçekleştirdiği büyüdür. Bunun yanı sıra evlenmek isteyen ancak ailesinden izin alamayan kişiler ikna büyüsü ile istediği sonuca ulaşabilmektedir. Peki, ikna büyüsü nasıl yapılır? ya da ikna büyüsünü yapmanın yolları nelerdir?

İkna Büyüsü Nasıl Yapılır?
İkna etme büyüsünün gerçekleştirilmesi için kişiler arasında bağ olması son derece önemlidir. Büyü yapılacak kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasında bağ olmaması durumunda büyü etkisini göstermeyecektir. Bu nedenle özellikle evliliğe ikna ve sevgililik için yaptırılacak olan ikna büyüsünde kişiler arasında bağ bulunduğundan emin olunmalıdır. Bu aşamadan sonra iyi bir medyum aracılığı ile ikna büyüsünü gerçekleştirebilirsiniz.

İkna Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?
Ledün ve Havas ilimlerinde insanın istediği sonuçları elde etmesi için çeşitli büyülerden bahsedilir. Bu büyüler, insanların isteklerini elde etmesini sağlarken ayı zamanda güçlü tesiri ile çeşitli sonuçlara yol açmaktadır. Genellikle amacına göre çeşitlilik gösteren ikna büyüsü de pek çok kişi için yapılabilmektedir. Medyum hocalar vesilesi ile gerçekleştirilebilecek olan ikna büyüsünün çeşitleri aşağıdaki şekildedir.

• Anne, babayı evliliğe ikna etme büyüsü,
• Sevgiliyi evlilik için ikna etme büyüsü,
• Evliliğe hoş bakmayan kişileri evliliğe ikna etme büyüsü,
 
İkna Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?
Kendisine ikna etme büyüsü yapıldığını düşünen kişiler, sabah ezanının okunması sırasında bir bardak suya 11 kez Ayetel Kürsi, 11 kez Fatiha suresi, 11 kez Felak -Nas suresi, 11 kez de "La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin", 11 "La havle vela kuvvete illa billah il aliyyil azim" okumalıdır. Tüm bu duaların okunmasının ardından evdeki tüm pencereler açılmalı ve dua etmeye devam edilmelidir. Bu şekilde büyünün tesiri kaybolacaktır.

İkna Büyüsü Kimler Tarafından Yapılabilir?
İkna büyüsü, mutlaka alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Büyü çeşidi fark etmeksizin yanlış büyü yapılması durumunda olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu durum hem büyü yaptıran kişinin hem de büyü yaptırılan kişinin kötü etkilenmesine neden olur. Her ne kadar toplum içerisinde insanlar büyüyü kolay bir iş olarak görseler de doğru bir şekilde yapılmayan büyüler cinlerin insanlara musallat olmasına neden olur. Bu gibi olumsuz durumların meydana gelmemesi adına oldukça dikkatli olunmalıdır. Uzman bir kişiden yardım alınırken aynı zamanda saygısız ve alaycı bir tutum da sergilenmemelidir. Tüm bu faktörler büyünün sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına oldukça önemlidir.

İkna Büyüsü Zararlı mıdır?
İnsanlar, manevi olaylar ve büyü konusunda detaylı bilgi sahibi olmaması sebebiyle bu tür ilimlerin zararlı olduğunu düşünmektedir. Ancak kimseye zarar vermeyen ikna büyüsü gibi büyülerin herhangi bir zararı yoktur. Bu sebeple evliliğe ikna büyüleri, kara büyülerin aksine insanların yaşamlarını riske sokmaz ve olumsuz etkilenmesine neden olmaz.

Evliliğe İkna Etme Büyüsü Kaç Günde Tutar?
İkna büyüsü hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi de evliliğe ikna etme büyüsünün kaç gün içerisinde tesir edeceğidir.  Kişiler üzerinde gerçekleştirilen bu büyünün kişiden kişiye tesir etme süresi değişmektedir. Bu nedenle kesin bir şey söylenmese de evliliğe ikna etme büyülerinin iki hafta içerisinde etkisini göstermeye başladığı söylenebilir.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.