×
  Hemen Ara   Whatsapp
Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü
Bazı ilişkiler istenildiği gibi sonuçlanmayabilir. Taraflardan biri ilişkiyi veya evliliği bitirme kararı alabilir. Bu gibi durumlarda eylemin gerçekleşmesini istemeyen ikinci taraf, geri getirme büyüsü yöntemine başvurma gereği duyabilir. Sonuçları sevindirici olsa da, yaparken ve yaptırırken oldukça dikkatli olunması gereken bir büyüdür.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Geri getirme büyüsü, genellikle ayrılık durumlarında tercih edilen bir büyüdür. Süren bir ilişkinin veya evliliğin son bulması durumunda yapılabilir. Etki olarak oldukça kuvvetlidir. Bitme sebebi ne olursa olsun, karşı taraf için bu sebebin ortadan kalkmasını sağlar. Ayrılık için sebep kalmayınca da geri dönüş gerçekleşir.

Geri getirme büyüsü öncelikle uzman biri tarafından yapılmalıdır. İşi bilmeyen kişilerin elinde etkisiz kalma ya da başka etkiler yaratma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumların yaşanmaması adına işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılması daha doğru olacaktır.

Büyünün yapılma şekli ve geri getirme büyüsü malzemeleri büyünün amacına göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel itibariyle büyünün yapılacağı kişiye ait bazı kişisel eşyalar, kişiye ait saç, kıl gibi parçalar veya fotoğraf yardımıyla yapılabilir.
Büyünün malzemeleri dışında birtakım duaları ve ritüelleri bulunur. Bu dua ve ritüellerin doğru şekilde bir araya getirilmesi büyük önem taşır. Aksi takdirde büyü etkisiz olacaktır. Büyüyü yapacak olan hocanın deneyimi ve bilgi birikimi de etki oranı üzerinde oldukça hatırı sayılır bir paya sahiptir.

Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?
Bu büyünün asıl yapılış amacı giden kişiyi geri getirmektir. Ayrılık durumlarında karşı taraftaki eş veya sevgiliyi ayrılıktan vazgeçirmek, ilişkiyi veya evliliği devam ettirmeye ikna etmek amacıyla yapılır.

Geri getirme büyüsünün yapılış amaçları arasında kişiyi verdiği herhangi bir karardan vazgeçirmek de yer alabilir. Bu yönünden dolayı geri döndürme, vazgeçirme büyüsü gibi isimlerle de anılır. Örneğin herhangi bir yatırım yapmayı düşünen birinin, yaptığı yatırımdan zararlı çıkacağını düşünüyorsanız, o kişiyi kararından vazgeçirmek amacıyla da büyüyü yaptırabilirsiniz.

Bütün bu seçenekler göz önünde bulundurulduğunda etki alanı oldukça geniştir. Bu nedenlerden dolayı birçok amaç için kullanılabilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şimdiye kadar bahsettiğimiz konular büyüyü yaptıran taraf olduğunuz takdirde bilinmesi gerekenlerdi. Ancak büyünün yapıldığı taraf olabilir ya da yapılan birinde büyünün varlığını fark edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda geri getirme büyüsü bozma ihtiyacı hasıl olur.

Büyünün varlığını anlayabileceğiniz bazı belirtileri vardır. Örneğin birinden ayrılmaya kesin olarak karar vermiş ve eyleme geçmişken, bir anda bu kararınızdan vazgeçip o kişiye dönmek isteyebilirsiniz. Hatta yapılan büyü bağlama veya aşk büyüsü gibi büyülerden biriyle desteklenmiş ise bu isteğiniz oldukça baskın bir hal alabilir. Bu durumda yapılan büyüyü bozdurmanız gerekir.

Geri getirme büyüsünü bozmak için, tıpkı yaptırırken olduğu gibi profesyonel bir medyum hocayla çalışmak gerekir. Çalışılan kişinin güvenilir ve işinin ehli biri olması büyünün tutması için oldukça önemli bir etkendir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, insanların müşkül durumlarını fırsata çeviren dolandırıcı hocalardan birinin ağına düşmemek olacaktır.

Eğer üzerinizde geri getirme büyüsü belirtileri olabilecek durumlar olduğunu düşünüyorsanız, son zamanlarda asla yapmam dediğiniz bir şeyi yapmak için fazla istekli iseniz en kısa zamanda bir hocayla görüşmeniz faydanıza olacaktır. Ancak bu kişinin gerçekten büyüyü bozabilecek niteliklere ve tecrübeye sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Mümkünse tanıdığınız güvenliğiniz birinin aracılığını kullanmanız yararlı olacaktır. Aksi takdirde yapılan büyü bozma işlemi geçerli olmayacak, yaptırma amacınız dahilinde bir etkisi olmayacaktır.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.