×
  Hemen Ara   Whatsapp
Evlenme Muska Nedir?
Evlenme muskası birçok kişi tarafından medyumlara yaptırılan bir işlemdir. Kişiler günümüzde evlenme muskası yaptırarak hayatlarındaki partnerleriyle hızlıca hayatlarını birleştirmek isterler. Evlenme muskasının yapımı profesyonellik gerektirmektedir. Dolayısıyla bu işlem mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmaktadır. Uzman bir medyum yapılan evlenme muskası işlemi geçerliliği oldukça yüksektir. Aynı zamanda kalıcı bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evlenme muskasının amacı kişinin partnerinin kafasındaki soru işaretlerini gidererek, onu evliliğe hazır getirmektedir. En kısa anlatımıyla evlenme muskası karşı tarafı evliliğe razı hale getirmek demektir. Muska yapıldığı andan itibaren işlevini göstermektedir. Muska yapıldıktan sonra kişi kısa bir zaman içerisinde evlenmeye razı hale gelmektedir.  Evlenme muskasını hem erkekler hem de bayanlar yaptırabilmektedir.

Evlenme Muskası Nasıl Yapılır?
Kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de evlenme muskası nasıl yapılır? Sorusudur. Evlenme muskası günümüzde profesyonellik gerektiren işlemlerin başında gelir. Mutlaka tesirli olabilmesi için uzman bir medyum tarafından yapılması oldukça önemli bir süreçtir. Evlenme muskası yapılırken kişiler atacakları adımdan emin olmaları gerekir. Çünkü evlenme muskasını bozdurmak oldukça zor bir süreçtir.

Evlenme muskası yapılırken kişilerin isimleri muskanın içerisini yazılmaktadır. Kişilerin isimleri muskanın içerisine Arapça yazılır. Daha sonrasında yazılan isimler halka şeklinde katlanarak yanları dualar iler süslenmektedir. Medyumlar bu işlem 
sırasında ruhani varlıklardan destek almaktadır. Yazılan duaların kişiyi evlendirmeye yönelik duaları bulunmaktadır. Tesiri oldukça yüksektir.

Evlenme Muskası Kim Tarafından Yapılır?
Evlenme muskasının yapılması oldukça zor bir süreçtir. Dolayısıyla mutlaka alanında uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Evlenme muskası alanında ihtisaslı medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyumlar evlenme büyüsünü yaparken oldukça titiz bir işçilikle hareket ederler. Muskanın tesirli olabilmesi için muskayı yaptıracak olan kişinin evlenmeyi gönülden istemesi gerekmektedir.

Evlenme muskası kalıcı olarak yapılmaktadır. Ancak muskayı yaptıran kişinin isteği üzerine bozulur. Dolaysıyla kişilerin yaptırmadan önce mutlaka bu işlem için net olmaları gerekir. Evlenme muskası tesiri oldukça yüksek bir işlemdir. Yapıldıktan kısa bir süre içerisinde tesirini göstermeye başlar. Muskadan sonra partnerinizin evliliğe dair kafasındaki soru işaretleri giderek evliliğe bakış açısı tamamen değişecektir.

Evlenme Muskası Nasıl Bozulur?
Evlenme muskasının bozulması oldukça zor bir süreçtir. Kişinin kendisinin tek başına bu işlemi yapabilmesi oldukça zordur. Dolayısıyla mutlaka uzman bir kişi tarafından muskanın bozdurulması gerekir. Evlenme muskası bozumunda Felak, Nas suresinin okunması oldukça önemlidir. Bu önemli iki ayet muska bozumunda, büyü bozumunda aktif rol oynamaktadır. Oldukça tesirli ayetler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Evlenme muskasının bozmanın bir diğer yolu Ayete’l Kürsi suresini 7 defa okumaktan geçmektedir. Kıbleye dönerek okunacak bu surenin ardından kişi uykuya yatmalıdır. Kişi uyanana kadar genellikle muskanın tesiri bozulmaktadır.  Çok fazla tavsiye edilmese de evlenme muskasının bozmanın bir diğer yolu muskayı yakmaktır. Muskayı yakarak, yakılan külleri denize dökmeniz muskanın tesirini ortadan tamamen kaldıracaktır.

Evlenme Muskası Ne Zaman Tesir Eder?
Evlenme muskası etkili işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlenme muskasının tesirinde en önemli etmen muskayı yapacak olan kişinin becerisidir. Alanında uzman, profesyonel bir medyumda bu işlemi yaptırdığınız takdirde muska 24 saat içerisinde tesirini göstermeye başlayacaktır.

Evlenme muskası tesiri gösterdikten sonra kişinin partnerinin düşünceleri tamamen değişecektir. Böylece partnerinizin evlilik konularına daha sıcak bakacaktır. Evlenme muskası kişi bozdurmayı talep etmediği sürece tesirini koruyan, kaybetmeyen bir muskadır. Evlenme muskası yaptırmadan önce kişilerin mutlaka kapsamlı düşünmeleri gerekir. Kesin bir karar vermeden muska yaptırılması önerilmemektedir.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.