×
  Hemen Ara   Whatsapp
Bozulmayan Büyüler Nelerdir?

Bozulmayan Büyüler Nelerdir?

 Gizemli tılsımlar, dualar ve sözcüklerin okunması ile büyü yapılmaktadır. Yapılan büyülerin bozulmaması, daha güçlü bir hal alması ve büyünün kitlenmesi adına çeşitli varlıklar ve vefkler ile desteklenir. Yapılan bazı büyüler vardır ki bozulması mümkün değildir.

 Büyünün yapılması ile hiçbir şekilde geri dönüşü olmayan işlemlere bozulmayan büyüler ismi verilir. Büyünün etkisi ile kazandığı olanakları kaybetmek istemeyen kişiler bozulmayan büyüleri tercih etmektedir.

 

Bozulmayan Büyü Nasıl Yapılır?

 

Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen bozulmayan büyüler manevi enerjilerden faydalanılarak yapılmaktadır. Gerçek medyumlar tarafından yapılan tılsımların etkisi oldukça kuvvetli olmakla birlikte istenildiğinde bozulmamaktadır.

 Bozulmayacak büyü yapmak için istenilen amaca göre kişinin eşyası gerekmektedir. Büyünün yapılması için gereken malzemeler ve ritüeller bir araya getirilir. Tüm bunların ardından medyum hocanın büyü için okuması gereken dualar, tılsımlar ve gizemli sözcüklere sıra gelir.

 Bozulmayan büyüler arasında en çok aşk büyüsü, bağlanma büyüsü,  kaşık büyüsü, geri getirme büyüsü, mum büyüsü, sabun büyüsü ve papaz büyüsü yer almaktadır. Bozulmayan büyülerin yapımı oldukça riskli ve uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Özel bilgi ve ilim gerektiren bu büyü için denge de gereklidir. Medyum tarafından çalışılması gereken bir konu olmaktadır.

 Bozulamayan büyüler ne kadar sürede etki eder diye sorulacak olursa net bir cevabı bilinmemekle birlikte yapılan büyüye, yapılan amaca, istenilen işlemin boyutuna  ve isteklere göre değişiklik gösterdiği söylenebilir.

 

Bozulmayan Büyü Neden Yapılır?

 Bozulmayan büyüleri yaptıran kişiler ise genel olarak bir araya gelmek, maddi ve manevi konularda daha iyi bir yere gelmek ve kısmetini açmak için yaptırmaktadırlar. Yıllar öncesinden bu güne kadar gelen bozulmayan büyüler için de hasta olan ve hastalıklarından kurtulmak isteyen kişilerinden bu yola başvurduğu gözükmektedir. Kendilerini psikolojik olarak daha rahat hissedeceğini düşünen kişiler yaptırdıkları büyünün bir daha asla bozulmasını istemez ve bunun için gerekli olan birçok yolu denemektedirler.

 Bozulmayan büyü yaptırmak için işinde uzman olan medyum hocalardan destek alınması gerekir. Aksi takdirde istenilen işlemlerin tam tersi olaylar ile karşılaşılabileceği gibi ve telafisi olmayan ve geri dönülemeyen sorunlar ile karşılaşılabilir.

 

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.