×
  Hemen Ara   Whatsapp
Bağlama Büyüsü

Aşk ve sevgi, oldukça saf duygulardır. İki kişinin birbirine karşılıklı olarak hissettiği durumda, yaşanılacak en güzel duygulardan da biridir. Ancak her aşk istenildiği şekilde yaşamayıp istenilen sonuçla nihayete ermeyebilir. Bu gibi durumlarda kişinin sevdiği insanı kendinden vazgeçemeyecek duruma getirme isteği doğabilir. Bunun içinde bağlama büyüsü yaptırma yoluna gitmek muhtemel bir olasılıktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Bu büyüyü yaptırmaya karar verdikten sonraki en önemli aşama doğru kişiyle çalışmaktır. Bağlama büyüsünü yapacak olan medyum hoca çok iyi araştırılmalı, mümkünse güvenilir kişilerin yönlendirmesine başvurulmalıdır. Çalışılacak hocanın güvenilir ve profesyonel olması, yapılacak büyünün etki etmesi hususunda oldukça önemlidir.

Bağlama büyüsü yaptırma isteğinin altında yatan sebep taraflardan birinin hissettiği sevgi eksikliğidir. Bu anlamda büyü yapılacak kişinin kendisine ebedi ve büyük bir aşkla bağlanması beklenir. Bunu sağlamanın tek yolu ise bağlanmak istenen kişinin kişisel bir eşyası veya vücudundan alınan saç, kıl, tırnak gibi bir parçalardan birinin kullanılmasıdır.

Büyü yapılacak kişiye ait kişisel bir nesne, büyüyü yapacak olan hocaya verilir. Hoca ise bu malzemeleri uygun dua ve ritüeller ile birleştirerek büyüyü gerçekleştirir. Burada en çok dikkate alınması gereken şeylerden biri de başvurulan medyum hocanın dediklerine harfiyen uymaktır. Büyünün etki etmesinde en büyük etken adımları doğru takip etmektir.

Büyü yaparken kullanılacak kişisel parçaların dışında amaca uygun farklı büyü malzemeleri de vardır. Bu malzemeler ancak işinin ehli bir hocanın elinde bulunur. Yanlış kullanılan nesne, hatalı okunan bir dua veya yanlış yapılan bir işlem, büyüyü komple geçersiz kılacaktır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?
Büyüyü yaptıran kişi, genellikle bir ilişkide ya da aşk hikayesinde acı çeken taraftır. İşler istediği gibi gitmediğinde ya da mevcut ilişki eski heyecanını ve bağlarını kaybetmeye başladığında bu büyüye başvurulabilir.
Büyü yapılan kişi kendisinde büyü olduğunu anlayamaz. Bunu anlamasının tek yolu yine bir neydim hocayla görüşmektir. Bütün bu durumlara bakıldığında, bağlama büyüsü biten bir ilişkinin yeniden başlaması, evinden uzaklaşan eşin eski haline hatta daha iyi bir kişiliğe bürünmesi gibi amaçlarla yaptırılabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?
Bağlama büyüsünü bozmaya niyetlenmek için, öncelikle yapıldığına ve varlığına dair bir takım işaretler olması gerekir. Çünkü bu büyü birbirini seven fakat ayrı kalmış kişiler kadar, karşılıksız bir aşk besleyen kişilerin de başvurduğu bir yöntemdir.

Bağlama büyüsünü bozmak kolay değildir. Tıpkı yaptırmada olduğu gibi bozdurmak için de işinin ehli bir medyum hocayla çalışmak gerekir. Zira yanlış yapılacak bir işlem, atılacak bir adım her şeyin tepe takla olmasına sebep olabilir.
Üzerinizde bağlama büyüsü olduğunu anlamanın yolları içerisinde anlamsız soğuma ve uzaklaşma görülür. Örneğin evli iseniz ve eşinize karşı bir soğukluk hissediyorsanız, bir araya gelmek ya da fiziksel veya duygusal bir paylaşım içerisine girmek istemiyorsanız bu size büyü yapıldığı anlamına gelir. Öte yandan bir anda alakasız bir şekilde birini düşünmeye başlamak, bu kişiye karşı özlem ve hasret duyguları beslemek de büyünün varlığını kanıtlar nitelikte durumlardır

Bağlama büyüsünü bozmak için kullanılabilecek en doğru yöntem, bazı ritüeller eşliğinde Kur’an ayetleri okunarak bozmak olacaktır. Bu büyü bozma işlemi, kolay gibi görünse de bilgi sahibi olmayan kişilerin kalkışması durumunda ağır sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle büyü bozdurmak için en doğru yol profesyonel bir hocayla çalışmak olacaktır. Bozma işlemleri için gerekli materyallere ve bilgi birikimine sahip kişiler bu amaca doğru hizmet edecektir.
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.