×
  Hemen Ara   Whatsapp
Ayırma Duası Nedir Nasıl Yapılır

Ayırma Duası Nedir Nasıl Yapılır

 Ayırma duası adından da bilindiği üzere, hayatınızda istemediğiniz ve kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz kişiler için yapılan bir dua uygulamasıdır. Her şeyin belirli kuralları ve kaideleri olduğu gibi Ayırma Duası yaparken de bir takım kuralları yerine getirmeniz gerekmektedir. Duaya başlamadan önce akla gelen bir takım soru işaretlerine de aydınlığa kavuşturmak gerektiğini düşünmekteyiz. Neden Ayırma duası yapılır, Hangi zaman dilim aralığında ayırma duası yapmak gerekir,  Ayırma Duasını yaparken nasıl bir ortamda olunması gerekir gibi akıllarda olan soru işaretlerini ortadan kaldırılalım.

 

Neden Ayırma duası yapılır

Ayırma duası pek çok amaç için yapıla bilir. Tabi bu gibi duaları okurken tamamen bir teslimiyet ve inanç gerekmektedir. Gönülden edilen her Duanın kabul olduğunu elbette bilmekteyiz. Ayırma Duası genel olarak 3. Şahıslar tarafından tercih edilen bir dua yöntemidir, bu kişiler sizleri sevdiğiniz insanlardan uzaklaştırmak isterler ve bunu başarmak içinde ellerinden geleni yaparlar. Bir takım insanların ayırma duası ve ayırma büyüsünü aynı anda yaptığında bilmekteyiz bu gibi büyü ve dualarla yapılan ayırma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Ama unutulmaması gereken bir husus vardır ki bunu belirtmeden geçmek doğru olmayacaktır.  Bu gibi yapılacak olan dua ve büyü işlemlerinin uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekir bireysel olarak bu işlemleri yapmak isteyenler işleri çok daha kötü bir durum içine sürüklemektedirler bu yüzden dikkatli olmak ve işi ehli olan kişiye bırakması daha iyi olacaktır.

 

Hangi zaman dilim aralığında ayırma duası yapmak gerekir

Ayırma duasının yapılması aşamasında sakin olmak ve yalnız kalabileceğiniz bir ortamda olmak sizler için daha iyi olacaktır. Bu şekilde edeceğiniz dua ile birlikte yapmanız gereken bir takım işlemlerde bulunmaktadır. Bu işlemleri sırası ile yapmak ve adımları doğru bir şekilde yerine getirerek ayırma duası tamamlanır.  Daha önce bahsettiğimiz gibi bu gibi işlemleri ilim sahibi bir medyum hocanın yapması sizler için daha iyi olacaktır.

 

 

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.