×
  Hemen Ara   Whatsapp
Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri

 Aşk büyüsü olarak adlandırılan dualar birbirinden farklı medeniyetlerin geçmiş yıllardan itibaren yapmış olduğu ve zamanımızda kadar gelen özel tılsımlardır. Birbirinden farklı çeşitleri olan aşk büyülerini uygulama ritüelleri de farklıdır. Yapılan aşk büyüleri istenilen kişinin bağlılığını elde edebileceği gibi olumsuz etkiler yaşatarak iki kişi arasında huzursuzluk da yaşanabilmektedir.

 Birçok çeşide sahip olan aşk büyülerinin bazıları için gerekli bilgiye sahip olan kişiler de yapabilmekte iken içeriği ve uygulaması geniş ve karışık olan aşk büyüsü için muhakkak işini iyi bilen medyumlardan destek alınması gerekir. Aşk büyüsü çeşitleri içinde en bilindik büyüler ise  papaz büyüsü, kaşık büyüsü, canbar büyüsü ve nohut büyüsü yer almaktadır.  Bu büyüleri yaparken ihtiyaç duyulan genel malzemeler ise bakır levha, düğüm, iplik, kırmızı mum ve sabundur.

 Aşk büyülerinin yapılma amacına göre uygulanacak işlemler değişiklik göstermektedir. Özellikle medyumlar tarafından yapılan aşk büyüleri daha etkili sonuçlara sebep olabilir. Yapılan aşk büyüleri kısa süre içerisinde etki edebileceği gibi ilerleyen zamanlarda da etki edebilmektedir.

 

Aşk büyüsü erkek ve kadınların ilk aklına gelmekte olan işlemdir. Karşısındaki kişinin sevgisini kazanmak ve kaybetmek istemeyen kişiler aşk büyülerine başvurmaktadır.

 

Neden Aşk Büyüsü Yapılır?

 Başta sevdiklerine kavuşmak isteyen kişilerin başvurduğu aşk büyüsünü  yuvalarını dağıtmak istemeyen, eşleri ile aralarından kuvvetli bir bağ olmasını isteyen ve sevgisini kazanmak isteyen kişiler de tercih etmektedir. Aşk büyüleri içinde yer alan en ağır büyü papaz ve canbar olarak bilinen büyülerdir.

 Yeterli donanıma sahip olan medyumlar tarafından yapılan kişilerin diğer tercih ettiği büyüler arasında ise kırk bir karabiber ile yapılan büyüler, nohut büyüsü, düğüm ve ip ile yapılan büyüler, kırmızı mum büyüsü, bez yakarak yapılan büyü, tuz ile yapılan bağlama büyüsü, kırmızı kurşun kalem ve kağıt ile gerçekleştirilen aşk büyüsü, fotoğraf aracılığı ile yapılan büyü, tahta kaşıkla yapılan aşk büyüsü, sabun büyüsü ve adet kanı ile yapılan büyülerdir. Yapılan bu büyüler oldukça tehlikelidir ve işinde ehli olan hüddamlarla iletişime geçilmelidir. İletişime  geçilecek medyumlar ile detaylı araştırma yapılmalıdır.

 

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.