×
  Hemen Ara   Whatsapp
Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü
Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Oldukça tesirli büyülerden biri olan adet kanı büyüsü, kadınların erkekler için yaptırdığı büyülerden birisidir. Bir erkeği kendine aşık etmek, aşık olunan erkeğin sevgilisinden ayrılmasını sağlamak için yapılan büyüye adet kanı büyüsü adı verilmektedir. Büyünün büyü yapılan kişiye herhangi bir zararının olmaması sebebiyle bu büyü zararlı büyüler arasında yer almaz. Ancak fiziksel bir zararı olmasa da zihinsel olarak kişinin bilinçaltının kontrol alınmasına neden olur. Peki, adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?
Adet kanı büyüsünde önemli olan nokta büyü yapılacak olan kişinin vücuduna büyüyü yaptıran kişiye ait herhangi bir şeyin sokulmasını sağlamaktır. Bu noktada akla ilk gelen şey de şüphesiz ki kadınların dişilik özelliklerine ait olan adet kanıdır.  Adet kanının dışında kadının vücuduna ait olan herhangi bir şeyin erkekte bu kadar tesirli olduğu görülmemiştir. 
Adet kanı büyüsünü gerçekleştirecek olan kişiler özel dualar ve tılsımlardan yararlanmalıdır. Kulaktan duyma bilgiler ile adet kanı büyüsünün yapılması mümkün değildir. İnsanların genelinin bildiğinin aksine adet kanı büyüsü yalnızca erkeğe içirilerek ya da yedirilerek gerçekleştirilmemektedir. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünün tutması için bazı yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Bu büyünün yapılmasının ardından aşağıda yer alan 5 adım uygulanmalıdır. Ancak adet kanı büyüsünün yapımında mutlaka bir hocadan ve medyumdan yardım alınması gerekmektedir.

1. Adımda adetin ikinci gününün beklenmesi gelmektedir. Büyünün tesirli olması adına ilk gün adet kanı büyüsü uygulanmamalıdır.
2. Adımda kana bulan bir bezi boş bir odada bir süre bekletmek gelmektedir.
3. Adımda kan bulaşmış beze bazı sözcükler okunmalıdır. 
4. Adımda kan bulanmış bez kırmızı bir ip ile sarılmalıdır. 
5. Son adımda ise bu bez boş bir alana gömülmelidir. Bu şekilde adet kanı büyüsü başarıyla sonlanacaktır. 

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?
Adet kanı büyüsü oldukça tesirli büyülerdendir. Doğru bir şekilde yapılan adet kanı büyüsü pek çok büyünün aksine çok ciddi sorunlar meydana getirir. Adet kanı büyüsünde cinlerden yardım alındığı için ciddi olunması, herhangi bir şekilde alay edilmemesi son derece önemlidir. Doğru bir şekilde yapılan adet kanı büyüsünün etkisi ömür boyu devam eder. Hocaların açıklamalarına göre adet kanı büyüsünün etkileri aşağıdaki şekildedir.

• Büyü yapılan erken büyüyü yaptıran kişiye tutkulu bir şekilde aşık olur. Bağlılığı beraberinde getiren adet kanı büyüsü aynı zamanda mutlu yaşamak için de son derece tesirlidir.
• Büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye körü körüne bağlanır.
• Adet kanı büyüsü erkeğin ailesine olan bağlılığını sonlandırır.
• Bu büyü ile erkeğin parası kullanılabilir. Büyünün etkisinde olan kişi parasının kullanıldığını anlamayacaktır.
• Cinsellik amacıyla bu büyüyü kullanmak mümkündür. Büyü yaptırılan erkek amacın cinsellik olduğunu anlamayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra unutulmamalıdır ki adet kanı büyüsü yalnızca cinsellik ve aşk üzerinde tesirlidir. Bir başka amaç için adet kanı büyüsünün kullanılması etkili olmayacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?
Adet kanı büyüsünün kendi kendine bozulması mümkün değildir. Bu nedenle büyünün bozulması için mutlaka medyum ve hocalarda yardım alınması  gerekir. Büyünün doğru bir şekilde bozulmaması durumunda büyünün etkisi ömür boyu devam edecektir. Ancak büyü her ne kadar kolay bir şekilde yapılsa da bozulabilmesi için hüddamdan yardım alınması gerekir. Kişilerin kendi kendine adet kanı büyüsünü bozmaya çalışması ise olumsuz durumların meydana gelmesine neden olabilir. Bu büyüyü ortadan kaldırmanın en iyi yolu medyum tarafından hazırlanan bozma büyüsünün büyünün yapıldığı kişinin üzerinden geçirilmesidir. 
Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.