×
  Hemen Ara   Whatsapp
72 Saatte Geri Getirme Büyüsü
İnsanlık tarihinden beri, her zaman bir şeyi en çabuk şekilde olsun isteriz. Hele konu aşk acısıysa, kadim kitapların buna yanıt bulmaları için adeta medyumların kapılarını aşındırırız. 72 saatte geri getirme büyüsü de aşk acısı ya da intikam ateşinden kurtulmanın en sert yoludur. Yazımızın devamında, bu büyüyü nasıl yapacağınız ve etkilerinden söz etmeye çalışacağız.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yapmayı kesinlikle kendi başınıza denemeyiniz. Özellikle ruhanî varlıklarla etkileşim kurmak ve tılsımlı duaları okurken iç enerjinizin sarsılması olasılığıyla karşılaşabilirsiniz. Güvenilir medyum ile anlaştığınız zaman, bu işin ilmine yıllardır vakıf olduğundan, sizi yönlendirebilir.

Büyünün yapılış aşamalarına gelirsek, hocamız ilişkinizin bitiş süreci, biterken yaşananlar, ayrılık sonrası yalnız geçen zaman konularında bilgi sahibi olarak size özel tılsımlı sözler yazacaktır.
99 esmadan seçilenlerin duruma uygun olacak sayı medyum tarafından belirlendikten sonra tekrar edilmesi
2 rekât namaz ve akabinde tövbe istiğfar.
Tılsımlı sözlerden oluşan duanın tekrarlanması
Fatiha, 3 İhlas, Nas ve Felak surelerinin okunması

Elbette tüm bunların eksiksizce yerine getirilmesi sonrası, belki de size düşen en yüksek görev, bu işleme inanılması. Eğer 72 saatte etkili büyü sonuç versin istiyorsanız, asla bir an bile “ya olmazsa” şüphesine yer vermemelisiniz.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?
Ayrılan sevgilinin geri getirilmesi, evliliğin kurtarılması ya da bir ihanete tepki olarak bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Ancak etkisi çok yüksek olan yuva yıkan büyüler arasında yer alır, bu büyü sadece intikam adına kullanılıyorsa, aşkına karşılık bulamayan büyülenmiş kişi için hayat çok büyük risk altında demektir. Kişi büyü etkisindeyken aşkına karşılık bulamazsa, bu ilişkiden vazgeçemez ve bu işin sonu kişinin hayat döngüsüne zarar verecek boyutlara bile ulaşabilir.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?
Adından da anlaşılacağı gibi büyü etkisini 72 saatte gösterecektir. Yalnız bu durumda karşıdaki kişinin irade gücüne ve şartlara göre 7 güne kadar da büyünün etki gösterebileceği konusunda sizlere bilgi vermeliyiz. Garantili büyü yapan hocalar tarafından bu büyü uygulanıyorsa, 72 saat ile 7 gün arası bekleme sürecini normal bulmalısınız.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?
Bu büyü bir kimseye yapılması halinde bazı etkiler gösterir. Eğer üzerinizde bu büyü olduğuna inanıyorsanız ya da eşinizin / sevgilinizin biri tarafından bu büyüye maruz bırakıldığını düşünüyorsanız şu belirtiler varsa hocamıza danışarak 72 saatte geri getirme büyüsü bozdurma işlemi talep edebilirsiniz:
Sert davranışlar ve hakarete varan kırıcı sözler
180 derece dönerek kişinin rutinde yapmadığı şeyleri yapması
Kabuslar görme ya da uyku bozukluğu
Halsizlik ve yeme içme dengesizlikleri
Gözlerin bir noktaya, bir resme ya da bir nesneye uzun zamanlar takılı kalması
Normal hayat düzeninde yaşadığı ev ya da çevreden nefret etme hali.

Yukarıdaki belirtilerin birinin ya da birden fazlasının bulunması hâlinde, bir güvenilir medyum desteği almalısınız. Hocamız, büyünün yapımında olduğu gibi bozulmasında da gereken ilmî yeterliliğe sahiptir, sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Unutmayın, bu büyü geri getirme büyüsü yaptıranlar tarafından sıkça tercih edilen ve en etkili olanı olsa da büyünün yapılırken de bozulurken de en ufak bir hata yapılmasında her iki taraf için de kötü sonuçlar gelişmesi muhtemeldir. Bu yüzden işinin ehli bir medyumdan 72 saatte geri getirme büyüsü hakkında destek almanız gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Bu etkilerden kendi başına kurtulamayacağınız gibi, karşı tarafın bu etkileri yaşamasını da kendi kendinize elde edemezsiniz.

Logo
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lebibe Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.